El. paštas

Ačiū! Jūsų mokėjimas sėkmingai gautas

Jūsų narystė aktyvuota.

 

Tam, kad jūsų paieška būtų sėkminga rekomenduojame atlikti šiuos veiksmus: 

 

- Susikurti skelbimą. Be skelbimo jūsų paprasčiausiai niekas nematys ir negalės su jumis susisiekti, nebent Jūs pats(i) parašysite. Tad skelbimus turintys nariai stipriai padidina savo galimybes rasti tai, ko ieško. 

 

- Savo poreikius ar teikiamas paslaugas aprašykite kuo detaliau. Išsamus prisistatymas ne tik sukurs geresnį įsivaizdavimą apie tai, ko jūs ieškote, bet ir padidins galimybes sulaukti užklausų iš kitų narių. 

 

- Aktyviai kontaktuokite kitus tinklalapio narius. Konkurencija didelė tiek ieškant tinkamos auklės ar namų tvarkytojos, tiek darbo. Tik laukdami, kol kažkas su jumis susisieks, prarasite daug laiko, o galiausiai galite taip ir nesulaukti tinkamų pasiūlymų. Tad labai skatiname aktyviai peržiūrinėti Superaukle.lt skelbimus ir kontaktuoti patikusių skelbimų autorius. Tokiu būdu labai stipriai padidinsite galimybes susirasti ne tik tinkamiausią žmogų, bet ir padarysite tą daug greičiau. 

 

- Prie savo paskyros junkitės dažniau. Skelbimai paprastai rūšiuojami pagal paskutinį apsilankymo laiką. T.y. kiekvieną kartą apsilankius, jūsų skelbimas atsiras skelbimų sąrašo viršuje, todėl jį pamatys daugiau tinklalapio lankytojų.