El. paštas
Simona L.

Simona L.

Vilnius18 m.

PAPILDOMOS MATEMATIKOS PAMOKOS GABIEMS PRADINUKAMS

Sveiki ! Esu Vilniaus licėjaus abiturientė, buvusi absoliuti dešimtukininkė ir visų laikytų egzaminų šimtukininkė, odontologijos studijų pirmakursė bei matematikos korepetitorė. Nepaisant to, jog matematika daugeliui yra ,,kietas riešutėlis” ir tikra ,,pabaisa”, man ji buvo pati mylimiausia pamoka. Savo matematinėje kelionėje pelniau ne vieną aukščiausią įvertinimą, įskaitant PUPP 10-uką ir VBE 100-tuką. Nors šiuo metu studijuoju odontologiją, niekada nepalikau matematikos, todėl galiu drąsiai teigti, jog ją išmanau puikiai.

Šiuo metu ieškau motyvuotų, smalsių pradinukų, kurie norėtų dar labiau pagilinti savo matematikos žinias ir kitu kampu pažvelgti į šį skaičių, logikos, atradimų pasaulį. 3-4 žmonių grupelėje spręsime ir aiškinsimės aukštesniojo lygio matematikos užduotis, kurios bus ,,kengūriškos”, tačiau tuo pat metu atitiks pradinio ugdymo programą, todėl bus naudingos ir siekiantiems pastiprinti mokykloje įgytas žinias bei tiems, kurie ruošiasi stojamiesiems. Suprantu, jog mokyklinis tempas gabesniems vaikams gali būti per lėtas ir tikrai žinau, jog yra tokių smalsuolių, kurie jau seniausiai išėjo už savo klasės ribų. Mano siūlomos pamokėlės yra skirtos ketvirtokams bei jaunesniems vaikams, jau susipažinusiems su ketvirtoje klasėje dėstomais dalykais. Jei tai jūsų vaikas, kviečiu jį prisijungti prie šio matematinio iššūkio ir tobulėti kartu !

Ar turiu patirties su įvairių amžių ir charakterių mokiniais ?

Tai žinoma ! Dar aštuntoje klasėje ėmiau padėti bendraklasiams atlikti nesuprantamas užduotis ar lengvai suprasti sudėtingus dalykus, esu savanoriavusi organizacijoje ,,Kartu tikrai galime”. Pastaruosius keletą metų intensyviai dirbau su įvairių amžių vaikais (tiek pradinių klasių moksleiviais, tiek abiturientais) bei ruošiau juos standartizuotiems testams, stojamiesiems, PUPP, VBE, padėjau suprasti matematikos, anglų bei lietuvių kalbos vingrybes, todėl mokymas man ne naujiena. Turiu patirties ir ruošdama pradinių klasių ,,olimpiadininkus".

Kaip vyktų mūsų pamokėlės ?

45 min ,,grynosios” matematikos- sudėtingesnių uždavinių sprendimas bei aptarimas
20 min žaismingos konkurencijos - matematinis Kahoot’as. Tikiuosi, jog tai bus smagi ir naudinga patirtis vaikams. Kahooto užduotis būtinai aptarsime 🙂
15 min namų darbų užduotėlių aptarimas. Planuoju užduoti ne daugiau nei 5 užduotis, kurios būtų panašios į pamokoje išspręstas užduotis ir padėtų sparčiau tobulėti.
Taigi pamokėlės trukmė- ~ 80 min
Kokia pamokėlės kaina ?
9 Eur * 3

* Iš pradžių planuoju startuoti nuo 3 pamokų ciklo, tačiau, jei vaikams patiks pamokos, jas tęsime ir toliau.

Kada vyktų šios pamokos ?
Šeštadieniais nuo 14.00

Susisiekti galite elektroniniu paštu similar.simonaetagmail.com arba tel.nr.

Telefonas: rodomas tik nariams

FacebookInstagram

1 rekomenduoja
Darbas

Laikas: pagal užsakymą

Korepetitoriaus darbas

Matematika: pradinis, pagrindinis, vidurinis

Išsilavinimas

Vidurinis

Kalbos: Lietuvių