El. paštas

Kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

 

Nepavyksta prisijungti prie savo paskyros. Ką daryti?

Jei nepavyksta prisijunti prie paskyros, rekomenduojame pasikeisti slaptažodį. Nuėję į https://www.superaukle.lt/reset įrašykite savo el. p. adresą ir nuėję į savo el. pašto dėžutę sekite slaptažodžio keitimo instrukcijas. 

 

Kokiais būdais galiu sumokėti už narystę?  

Susimokėti už narystę galima banko kortele arba PayPal paskyra. Jei sumokėti nepavyksta, parašykite mums į support(at)superaukle.lt

 

Kaip nutraukti narystę? 

Narystę bet kada nutraukti galite prisijungę prie savo paskyros ir nuėję į nustatymų skiltį https://www.superaukle.lt/options. Puslapio viršuje matysite mygtuką, kurį paspaudus narystės prenumerata bus išjungta. Nutraukus prenumeratą narystė dar galios iki to laikotarpio, už kurį sumokėjote, pabaigos, tačiau po to nebeprasitęs.

 

Kodėl nuo mano sąskaitos nuskaičiuotas mokestis? 

Narsytė yra prenumeratinė ir automatiškai atsinaujina iki tol, kol vartotojas ją nutraukia. Ji veikia tokiu principu kaip Netflix ar bet kuri kita prenumeratinė paslauga. Apie tai, kad narystė automatiškai atsinaujina vartotojai informuojami narystės užsakymo metu. Jei narystė nebereikalinga, ją nutraukti galite savo paskyros nustatymų skiltyje: https://www.superaukle.lt/options. 

 

Jei nutrauksiu narystės prenumeratą, ar dar galėsiu matyti narių kontaktus?

Nutraukus prenumeratą narystė dar galios iki to laikotarpio, už kurį sumokėjote, pabaigos, tačiau po to nebeprasitęs. Narystės teikiamais privalumais galėsite naudotis iki apmokėto laikotarpio pabaigos. 

 

Kodėl ištrynus paskyrą, mano informacija vis dar matosi Google paieškoje?

Google savo serveriuose informaciją atnaujina tuomet, kai jų botai iš naujo aplanko tinklalapį. Tad jei anketą ištrynėte, gali būti, kad Google paieškoje savo skelbimą vis dar matote. Mes tam įtakos padaryti negalime. Paprastai per 2 – 3 savaites visi duomenys iš Google bus pašalinti. 

 

 

Jei iškilo klausimų, turite pastabų

ar idėjų, susisiekite su mumis.

Mums rūpi Jūsų nuomonė

 

UAB "Disertus" 

El. paštu support(at)superaukle.lt

Darbo laikas

I-V 9:00 - 17:00