El. paštas
SlaptažodisPamiršote slaptažodį?
Zita G.

Zita G.

Naujamiestis, Vilnius63 m.40 m. patirtisnuo 800 € už mėn.

Esu Zita, man 60 metų. 40 metų dirbau auklėtoja vienoje Vilniaus miesto ugdymo įstaigų. Turiu vyr. mokytojo ir priešmokyklinio ugdymo pedagogo kvalifikacinę kategoriją. Turiu ilgametę darbo patirtį su įvairaus amžiaus vaikais. Galiu dirbti tiek su mažyliais, tiek su priešmokyklinukais, kurie šiuo metu dėl įvairių priežasčių nelanko ikimokyklinio ugdymo įstaigos, ir paruošti juos priešmokykliniam instituciniam ugdymui. Esu lanksti ir galiu prisitaikyti prie įvairių tėvų pageidavimų, padėdama vaikui tinkamai socializuotis ir pasirengti lankyti vaikų ugdymo įstaigą. Esu lietuvė, taisyklingai kalbu gimtąja lietuvių kalba. Laisvai kalbu rusiškai.
Po tiek metų pedagoginio darbo [ :) ] dar nesijaučiu išsisėmusi ir norėčiau savo patirtį, meilę bei dėmesį skirti Jūsų vaikui :)
Šiuo metu ieškau auklės darbo šeimoje. Galiu dirbti visą darbo dieną. Dėl darbo grafiko lankstumo ir užmokesčio galime tartis.
Jeigu atitinku Jūsų lūkesčius - paskambinkite arba parašykite.Esu Zita, man 60 metų. 40 metų dirbau auklėtoja vienoje Vilniaus miesto ugdymo įstaigų. Turiu vyr. mokytojo ir priešmokyklinio ugdymo pedagogo kvalifikacinę kategoriją. Turiu ilgametę darbo patirtį su įvairaus amžiaus vaikais. Galiu dirbti tiek su mažyliais, tiek su priešmokyklinukais, kurie šiuo metu dėl įvairių priežasčių nelanko ikimokyklinio ugdymo įstaigos, ir paruošti juos priešmokykliniam instituciniam ugdymui. Esu lanksti ir galiu prisitaikyti prie įvairių tėvų pageidavimų, padėdama vaikui tinkamai socializuotis ir pasirengti lankyti vaikų ugdymo įstaigą. Esu lietuvė, taisyklingai kalbu gimtąja lietuvių kalba. Laisvai kalbu rusiškai.
Po tiek metų pedagoginio darbo [ :) ] dar nesijaučiu išsisėmusi ir norėčiau savo patirtį, meilę bei dėmesį skirti Jūsų vaikui :)
Šiuo metu ieškau auklės darbo šeimoje. Galiu dirbti visą darbo dieną. Dėl darbo grafiko lankstumo ir užmokesčio galime tartis.
Jeigu atitinku Jūsų lūkesčius - paskambinkite arba parašykite.

Telefonas: rodomas tik nariams

FacebookInstagram

0 rekomenduoja

Darbas

Laikas: pagal užsakymą (galiu pradėti skubiai)

Atlygis: nuo 800 € už mėn.

Au pair: nedomina

Patirtis: 40 m.

Auklės darbas

 • Galiu dirbti savo namuose

 • Galiu dirbti su neįgaliaisiais

 • Galiu dirbti su gyvūnais

 • Galiu kartu išeiti į lauką

 • Galiu apsipirkti

 • Galiu gaminti

 • Galiu tvarkyti namus

 • Turiu vairuotojo pažymėjimą

 • Turiu automobilį

 • Neturiu žalingų įpročių

 

Dirbčiau su

 1. Kūdikiais, 0-1 metų

 2. Mažyliais, 2-3 metų

 3. Darželinukais, 4-6 metų

 4. Pradinukais, 7-11 metų

 5. Paaugliais, 12-18 metų

 

Ne daugiau kaip 1 vaikas

Išsilavinimas

Aukštasis koleginis

Įstaiga: Vilniaus pedagoginis institutas

Specialybė: Ikimokyklinio auklėjimo pedagogika ir psichologija

Kursai: pirmos pagalbos kursai

Kalbos: Lietuvių, Rusų