Daiva P.

Daiva P.: ищет няню

Vaišvydava, Kaunasот 30 € за день
  • СохранитьСохранено

Ieškome auklės Vaišvydavoje (Kaunas) 3m. berniukui. Pageidautina iš aplinkinių rajonų.

Darbo laikas: Berniukas lanko darželį, tad auklė reikalinga nesudėtingos ligos atveju (patirtis sako, kad 1-2sav. į mėnesį) pilną dieną nuo 7.30 iki 17.30 arba kokį vakarą susitarus iš anksto išleisti tėvelius prasiblaškyti. Tikimės ilgalaikio bendradarbiavimo, pagalba bus reikalinga nuolat.

Reikalavimai: patirtis su panašaus amžiaus vaikais būtina. Auklytės amžius nėra svarbus, norėtume rasti paprastą, atsakingą ir kultūringą žmogų, kuriuo galėtume pasitikėti ir kuriam galėtume patikėti savo sūnų. Jei turėtumėte rekomendacijas, būtų puiku.

Darbo pobūdis: rūpintis vaiku, užsiimti jo amžiui tinkama veikla, eiti į lauką ir, svarbiausia, jį mylėti. Pageidautina, kad paruoštų vaikui paprastą šiltą maistą. Namų ruoša rūpintis nereikia.

Atlyginimas gali būti mokamas už išdirbtas dienas ar valandas, ar mėnesinis, kaip susitarsime. Pažadame teisingą atlygį.

Телефон: показывается лишь зарегистрированным пользователям

FacebookInstagram

Работа

Время: По договоренности

Зарплата: от 30 € за день

Возраст: 16-99 лет

Работа няней

  • Может работать из дома

  • Может работать с лицами с особыми потребностями

  • Может работать с домашними животными

  • Может гулять с детьми

  • Может ходить за покупками

  • Может готовить

  • Может заниматься уборкой

  • Имеет водительские права

  • Имеет машину

  • Не курит

Образование

Языки: Литовский