Email
ПарольЗабыли?
Živilė D.

Živilė D.

Vilnius30 лет8 лет опыта8-12 € за час

Labas, Mamos ,

Papasakosiu truputį apie savo 8 metu auklės patirtį. Prieš mėnesį grįžau iš Amerikos, kur praleidau 9 mėnesius prižiūrėdama triju metu amžiaus mergaite , taip pat rūpinausi namu buitimi, gaminau maista ir veždavau mergaitę ten, kur jai reikia būti. Taip pat daug laiko leisdavom parkuose, važiuodavome prie ežeru ir daug bendravome, piešdavome , skaitėme ir veikėme tai, ka daro turbut kiekviena mylinti mama 🙂
Taip pat dirbau Lietuvoje Amerikiečiu šeimoje, kurioje vyras dirbo ambasados sekretoriumi. Prižiūrėjau tris skirtingo amžiaus vaikus . Turiu rekomendacijas iš Amerikiečiu šeimu. Esu dirbusi Upės pradinėje mokykloje padėjėja. Nemažai dirbau šeimose , tačiau aktualiausia ,manau, dabartinė patirtis ir meilė vaikams 🙂

Esu baigusi pirmosios pagalbos kursus.

Norėčiau, kad būtu malonu bendrauti su tėvais visu pirma ir sutaptu požiūris į mažylius. Esu pakankamai jautri, galiu nuoširdžiai pasakyti, kad kiekvienu prižiūrimu vaiku rūpinuosi kaip savo, stengiuosi kuo labiau palengvinti buiti mamoms, tai vadinasi norečiau vaiko miego metu gaminti, aptvarkyti namus ir tt.

Jau daug metu domiuosi prieraišios tėvystės principais ir tai taikau ir bendraudama su mažyliais:) Pasistengsiu trumpai pasakyti, kad mano tikslas yra padėti vaikui išreikšti savo emocijas ir jas atpažinti . Pavyzdžiui, jei pyksta tai pyktis slepia kažkokią kitą emociją, tai aš aišku suprantu, kad kažkas atsitiko ir ramiai bandau suprasti kas toje mažoje širdelėje įvyko. Ką pastebėjau tai, kad dauguma tėvų verkiant vaikui stabdo jį, neverk, nėra ko ir pan. Nereikia nieko žadėti, nereikia ir užkalbėti danties, reikia tiesiog klausytis nes ašaros irgi kalba. Mano būdas yra leisti vaikui verkti, priimti ašaras jei vaikas nori galiu apkabinti,arba tiesiog pabūti šalia jo , žinoma proto ribose, jeigu susižeidė žinoma, kad nepalieku vaiko verkti, bet sprendžiu situaciją.
Arba jei vaikas nenori apsikabinti ar imti už rankos aš tai priėmu. Reikia leisti turėti savo ribas, nes taip išmoks ir kitus gerbti. Aš manau, kad nereikia įkalbinėti vaiko valgyti, įkalbėti paragauti gerai, bet su sąlyga , kad gali išspjauti jeigu nepatiks. Dažniausiai kai vaikui sukanka du metai, būna viskam ne etapas, tai tada stengiuosi suteikti galimybę rinktis iš kelių dalykų, pvz jei nepatinka kojinytės, pasiūlau kelias kojinytes arba tapkutes.
Jeigu jums yra tai artima, tuomet kviečiu pasikalbėti, nes mano poreikis yra, kad būtų maloni darbo aplinka, geri tėvai, kad būtų kalbamasi ir spręstume drauge iškilusias problemas, o ne bėgtume nuo jų ir tt. Nes tobulų žmonių nebūna, tai tiesiog svarbu kalbėtis. Pridedu, kad esu dirbusi ir turiu daug patirties su Neurodiversiškais vaikais ir turinčiais ADHD . Turiu didele empatija ir daug žiniu ir patirties šia tema.
Labai lauksiu Jusu zinutes :)
Mano numeris

Телефон: показывается лишь зарегистрированным пользователям

FacebookInstagram

0 рекомендаций
Работа

Время: По договоренности

Зарплата: 8-12 € за час

Au pair: Не интересует

Опыт: 8 лет

Рабочие часы
IIIIIIIVVVIVII
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Работа няней
 • Могу работать из дома

 • Могу работать с лицами с особыми потребностями

 • Могу работать с домашними животными

 • Могу гулять с детьми

 • Могу ходить за покупками

 • Могу готовить

 • Могу заниматься уборкой

 • Имею водительские права

 • Имею машину

 • Не курю

 

Хотел(а) бы поработать с

 1. Младенцы, 0-1 лет

 2. Малыши, 2-3 лет

 3. Дошкольники, 4-6 лет

 4. Младшие школьники, 7-11 лет

 5. Подростки, 12-18 лет

Образование

Университет

Учреждение: Vilniaus universitetas

Специальность: Verslo vadyba

Курсы: Курсы первой помощи

Языки: Английский, Литовский, Русский, Немецкий