Elena

Elena S.

Швейцария29 лет5 лет опыта

Esu menininkė Elena. Ieškau patikimo, ilgalaikio, nuoširdaus pasiūlymo dirbti su vaikais šeimoje. Turiu vertingos, labai naudingos įvairiapusiškos sukauptos patirties vaikų priežiūroje užsienio šalyse. Dirbau Amerikoje,Šveicarijoje, Lietuvoje. Turiu reikiamų rekomendacijų.
Gebėjimą rūpintis mažais vaikais natūraliai perėmiau iš mamos, kuri yra profesionali iki mokyklinio ugdymo mokytoja bei močiutės, kuri dirbo medicinos sesele Panevėžio respublikinėje ligoninėje vaikų skyriuje. Kalbant plačiau apie šeimos narius, kurioje augau mano tėtis yra elektroninio sintezatoriaus mokytojas, o brolis žinomas saksafonistas Lietuvoje. Pati esu prijaunčianti menui ir siekiu įgyti kūrėjo statusą Lietuvoje. Šiuo metu tapau naują darbų ciklą pavadinimu "ORBITOS". Prieš tai turėjau parodą jaukiame Panevėžio restorane pavadinimu"VANDENYNAS".
Atvira širdimi rašau, kad galiu rūpintis mažaisiais mokydama juos meninės raiškos bei suteikdama visapusišką saugumą bei meilę. Gaminu labai skaniai ir sveikai. Esu labai empatiška, todėl neperžengiu žmogaus asmeninių ribų bei gerbiu šeimos židinį. Baigusi darbus po savęs visada palaikau tvarką bei namų jaukumą, tačiau į guvernantės pareigas nepretenduoju.
Maitinuosi sveikai, vegetariškai. Žalingų įpročių neturiu. Laisvu laiku, kurčiau paveikslus, sportuočiau bei skaityčiau knygas. Turiu aukštąjį išsilavinimą. Bei tvirtus psichologijos žinių pagrindus. Esu pozityvi, atsakinga, draugiška, sąžininga labai rūpestinga. Linkusi padėti. Su manimi lengva bendrauti. Dažniausiai vaikai mane prisileidžia akimirksniu. Tačiau mažyliams kuriems nėra metų reikia daugiau laiko priprasti prie naujo žmogaus. Kiekviena patirtis su mažais vaikais yra skirtinga. Vyresnius vaikus supažindinu su muzikos stiliais, rodau jiems senąją animaciją, skaitau knygas. Įsitraukiu į jų žaidimų pasaulį. Veduosi į gamtą, skatinu sportuoti savo pavyzdžiu.
Dirbu penkias dienas per savaitę. Atlyginimą norėčiau gauti kas savaitę.
Kviečiu atkreipti dėmesį į tai, kad turiu aiškų tikslą ir esu pasirengusi darbuotis metus su galimybę atostogauti kas tris mėnesius. Žinoma labai svarbu, kad sutaptume žmoniškai ir jaustume vieni kitiems pagarbą. Dalį savo atlyginimo skirsiu labai prasmingam ruošiamam parodos projektui.

Viliuosi greitai sulaukti nuoširdaus pasiūlymo prisidėti prie jūsų atžalų auklėjimo.

Su geriausiais linkėjimais,

Elena

Телефон: показывается лишь зарегистрированным пользователям

FacebookInstagram

0 рекомендаций

Работа

Тип работы: Дневная (могу приступить немедленно)

Au pair: Интересует

Опыт: 5 лет

Работа няней

 • Могу работать из дома

 • Могу работать с лицами с особыми потребностями

 • Могу работать с домашними животными

 • Могу гулять с детьми

 • Могу ходить за покупками

 • Могу готовить

 • Могу заниматься уборкой

 • Имею водительские права

 • Имею машину

 • Не курю

 

Уже работал(а) с

 1. Младенцы, 0-1 лет

 2. Малыши, 2-3 лет

 3. Дошкольники, 4-6 лет

 4. Младшие школьники, 7-11 лет

 5. Подростки, 12-18 лет

 

Хотел(а) бы поработать с

 1. Младенцы, 0-1 лет

 2. Малыши, 2-3 лет

 3. Дошкольники, 4-6 лет

 4. Младшие школьники, 7-11 лет

 5. Подростки, 12-18 лет

Образование

Колледж

Учреждение: Socialinių mokslų kolegija

Специальность: Sveikatingumo verslas

Языки: Английский, Литовский