Naujienos

Mes įdiegėme SSL sertifikatą

2016 m. Kovas 9 d., Super A.

Mes įdiegėme SSL sertifikatą, garantuojantį superaukle.lt lankytojų duomenų apsikeitimo internete saugumą.

Nemokamas mini seminaras auklėms „Šeima-vaikas-auklė"

2013 m. Rugsėjis 20 d., Super A.

Planuojančias dirbti bei dirbančias auklės darbą MTC maloniai kviečia į mini seminarą „ŠEIMA - VAIKAS - AUKLĖ” (nemokamas renginys)

Programoje: Auklės profesija šiuolaikinėje skubančioje visuomenėje, MTC mokymų ciklas „Kaip tapti Mere Popins?", Šeimos ir auklės lūkesčių dermė, Vaiko kūrybinių galių ugdymas, Pagalba, ieškant auklės darbo , Prie kavos/arbatos puodelio pasisemsite žinių bei padiskutuosite iškilusiais klausimais su renginio, organizatoriais.

Sėkmingai startavo auklių mokymai „Kaip tapti Mere Popins?“

2013 m. Liepa 18 d., Super A.

Liepos 2-3 dienomis Mokyklų tobulinimo centras (toliau - MTC) surengė pirmąjį auklių mokymosi programos „Kaip tapti Mere Popins?" modulį „Vaiko galių ugdymas", į kurį iš įvairių Lietuvos miestų atvyko ne tik planuojančios dirbti auklėmis, bet ir jomis dirbančios bei savo vaikus išauginusios moterys.

Kursai auklėms superaukle.lt vartotojoms su nuolaida!

2013 m. Birželis 23 d., Super A.

Mielos auklytės, turime gerų žinių Jums! Tėveliams tai taip pat patiks! VŠĮ “Mokyklų Tobulinimo Centras” - akredituota švietimo įstaiga - nuo liepos 2d. pradeda organizuoti mokymus auklėms “Kaip tapti Mere Popins”.

Auklių rekomendacijos,

2010 m. Balandis 30 d., Super A.

pagaliau sutvarkėme rekomendacijų pildymo formą. Raginame užsiregistravusias (ir naujai besiregistruojančias) aukles, kviesti buvusius darbdavius užpildyti Jums rekomendaciją. Nuo rekomendacijų priklausys rūšiavimas bendrame auklių sąraše. Rekomendacija tai vienas iš pagrindinių svertų pasirenkant auklę.

Instrukciją, kokiu būdu turi būti užpildyta rekomendacija, rasite naujienos viduje

ačiū

Tėvelių apklausa apie aukles

2010 m. Vasaris 22 d., Super A.

Jau šiandien pradedame apklausą ! Jei esate tėveliai, jau patyrę, ką reiškia susirasti ir turėti auklę savo vaikui užsukite ir užpildykite http://superaukle.lt/apklausa/2010/

Pagaliau startavome,

2010 m. Vasaris 20 d., Super A.

Sveiki užėję į superauklės svetainę. Tai svetainė auklėms, guvernantėms bei tėveliams ieškantiems jų. Tikimės, kad su Jūsų pagalba toliau išplėtosime šią svetainę.

Šiuo metu tai tik vystomas projektas, tad nenustebkite neradę auklių ar skelbimų. Darbai aktyviai daromi, ir su kiekviena diena ši svetainė taps vis pilnesnė.

su pagarba,
Simona,
simona@superaukle.lt