El. paštas
Barbora M.

Barbora M.

Vilnius20 m.2 m. patirtisnuo 7 € už val.

PIRMAJAM VALYMUI TAIKAU 50% NUOLAIDĄ!!
Sveiki! Mano vardas Barbora, man yra 20 metų. Gyvenu Vilniuje ir ieškau namų tvarkytojos darbo. Turiu vairuotojo pažymėjimą bei automobilį, todėl atvykti į jūsų namus ar pageidautiną vietą nekils jokių problemų. Esu studentė, kuri mėgsta ir palaiko švarą ne tik savo namuose, bet ir padeda kitiems to pasiekti. Galiu užtikrintai teigti, jog esu pedantiška ir nebijau sunkaus darbo ar ilgesnių darbo valandų. Taip pat pasitikiu savo darbo kokybe, nes kruopštumas, atidumas detalėms ir darbo greitis yra mano stipriosios savybės.

Turiu neoficialią (dirbau pas giminaičius) dviejų metų patirtį kaimo turizmo sodybos tvarkyme po privačių švenčių. Taip pat tvarkau draugų ir artimųjų namus. Mėgstu pasidalinti patarimais, kaip lengviau ir ilgiau išlaikyti švarą namuose.

Šiuo metu pradėjau naują veiklą ir norėčiau pasiūlyti papildomą paslaugą - virtuvės baldų tvarkymą, t. y. spintelių, stalčių ir kt. Jums panorėjus ir man padirbėjus, galiu suteikti jūsų virtuvės spintelėms ar stalčiams tvarkingumo ir svarbiausia - praktiškumo. To sieksiu sistemingai surūšiuojant birius maisto produktus, prieskonius, stalo indus ar kitus daiktus, kurie neleidžia jums visapusiškai pasimėgauti praleistu laiku virtuvėje ir maisto gaminimu. Daugiau apie šią paslaugą galėsiu papasakoti asmenine žinute ar telefonu.

Tikiuosi, jog susisieksite su manimi!

- Valymo paslaugas pirmą kartą teikiu ne draugams ar
artimiesiems, todėl neturiu jokių klientų rekomendacijų ar darbų
nuotraukų.
- Prašymas klientui – savo atlygį norėčiau gauti po kiekvieno
apsilankymo

Telefonas: rodomas tik nariams

FacebookInstagram

0 rekomenduoja
Darbas

Laikas: pagal užsakymą

Atlygis: nuo 7 € už val.

Patirtis: 2 m.

Namų tvarkytojo darbas

Paslaugos

  1. Butų valymas

  2. Namų valymas

  3. Langų valymas

  4. Automobilių valymas

  5. Lyginimas

  6. Indų plovimas

 

Valymo priemonės: neturiu

Išsilavinimas

Vidurinis