El. paštas
SlaptažodisPamiršote slaptažodį?
Gintarė B.

Gintarė B.

Vilnius21 m.3 m. patirtis10-15 € už val.

Mokinu groti pianinu, matematiką bei padedu atlikti namų darbus pradinukams.

Muzika (15eur). Esu baigusi Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetę muzikos mokyklą. Mokinu mažuosius ar tik pradedančius, kurie nori susipažinti su instrumentu ir muzika. Susipažinsime su muzikos kalba, kaip teisingai dėlioti pirštus ir kartu išsirinkę kūrinius juos bandysime išmokti kuo geriau pagroti:) Laisvai kalbu lietuvių kalba, galėčiau susišnekėti ir rusų kalba. Pamokas vasarą taip pat vedu, galite kreiptis. :)

Matematika (10eur). Esu VilniusTech antrojo kurso studente, studijuoju Verslo Vadybą. Galiu padėti jaunesnių klasių moksleiviams suprasti lygtis, erdvinių ir plokštuminių figūrų plotų, perimetrų, tūrių skaičiavimus, aritmetiką, išvestines ir pan. Mokinu online per zoom, sprendžiu per programą "Mathcha" visą informaciją matysite per ekraną, bei galėsite laisvu laiku patys žiūrėti į sprendimus programoje. (Iš matematikos VBE surinkau 61 balus, universitete iš "Tiesinės algebros ir matematinės analizės" egzamino rezultatas 9).

Pagalba su namų darbais (10eur). Pradinukams galiu padėti paruošti namų darbus. Atvykčiau į namus, nes nuotoliniu nebus įdomu vaikui. Galime kartu spręsti uždavinius, skaityti, mokytis eilėraščius ir viską ko reikės namų darbams.

Raškite į facebook, į instagram ar per superaukle portalą. Lauksiu norinčių pagalbos :)

Telefonas: rodomas tik nariams

FacebookInstagram

0 rekomenduoja

Darbas

Laikas: pagal užsakymą (galiu pradėti skubiai)

Atlygis: 10-15 € už val.

Patirtis: 3 m.

Korepetitoriaus darbas

Matematika: pradinis, vidurinis

Muzika: pradinis, pagrindinis, vidurinis, suaugusiems

 

Vieta: internetu, pas korepetitorių, pas mokinį

Išsilavinimas

Aukštasis universitetinis

Įstaiga: VilniusTech

Specialybė: Verslo vadyba

Kalbos: Lietuvių