Gabija K.

Gabija K.

Kaunas24 m.5 m. patirtis

Sveiki aš Gabija Kilkutė esu psichologė, o taip pat dirbu korepetitore. Dirbdama remiuosi nesmurtinės komunikacijos - empatiško bendravimo principais, na ir, žinoma visu psichologinių žinių bagažu. Štai kuo galiu jums padėti:

* Galiu padėti jūsų sūnui ar dukrai su namų darbais ir sudėtingesniais dalykais. Galiu pagelbėti su visomis pamokomis iki 9klasės išskyrus rusų ir prancūzų kalbą. 10-12 klasėje mielai pagelbėsiu su visais dalykais išskyrus fiziką ir chemiją. Galiu atvykti pas jus į namus arba megzti kontaktą per nuotolį.

*Galiu teikti emocinę paramą jums ar šeimos nariui, suteikti reikiamų žinių konfliktų sprendimui, harmoningesniam ryšiui tarpusavyje megzti, galime bendrauti tiek gyvai tiek per nuotolį. Mielai pasidalinsiu ir pakonsultuosiu rūpimais klausimais.
Esu Kaune ir aplink Kauną. Galite susidraugauti su manimi facebooke: Gabija Kilkutė (asmeninis profilis), Ausys žirafų by asirsele (paskyra skirta dalintis nesmurtinės komunikacijos principais), instagrame: asirselle; aplankyti mano tinklaraštį: asirsele.lt. Jei jums tiksiu patiksiu - susisiekime.

Mano tikslas, kad kuo daugiau žmonių imtų kalbėti žirafų kalba (širdies ir empatijos kalba) ir klausyti ausimis žirafų. 🦒🦒🦒

Telefonas: rodomas tik nariams

FacebookInstagram

0 rekomenduoja

Darbas

Laikas: pagal užsakymą (galiu pradėti skubiai)

Patirtis: 5 m.

Korepetitoriaus darbas

Lietuvių: pradinis, pagrindinis, vidurinis, suaugusiems

Anglų: pradinis, pagrindinis, vidurinis, suaugusiems

Vokiečių: pradinis, pagrindinis

Matematika: pradinis, pagrindinis, vidurinis

Fizika: pradinis, pagrindinis

Chemija: pradinis, pagrindinis

Biologija: pradinis, pagrindinis, vidurinis, suaugusiems

Geografija: pradinis, pagrindinis, vidurinis, suaugusiems

Istorija: pradinis, pagrindinis, vidurinis, suaugusiems

Išsilavinimas

Aukštasis universitetinis

Įstaiga: Lsmu

Specialybė: Psichologė

Kursai: pirmos pagalbos kursai

Kalbos: Anglų, Lietuvių, Vokiečių