Dominyka M.

Dominyka M.

Naujamiestis, Vilnius26 m.4 m. patirtis30-100 € už d.

Jūsų vaikams galiu suteikti žinias ir kūrybinės laisvės laiką pagal Reggio Emilia (Italija) metodines žinias. Vaizduotės lavinimas, provokacija mąstyti, pagalba siekiant įtraukti vaiką domėtis pasauliu, kviesti jį patirti kartu. Rengiu užduotis su priemonėmis - svarbu prieš tai nutarti tėvų pageidavimus vaikui. Iš asmeninės pusės: vaikus pažindinu su sveikata, higiena - anatomijos knygos, užduotys vaikams, mitybos klausimai, maisto eksperimentai. Esu už anglų kalbos pradžiamokslį bet kokio amžiaus smalsuoliui.
Už atvykimą imamas mokestis pagal sutarimą, dirbu su individualia veikla. Pinigų klausimas priklauso nuo jūsų pageidavimų.
Facebook: Dominyka Mi

4 metų patirtis su vaikais. Nuo auklėtojos padėjėjos, Au pair Niujorke, JAV, valandinės auklės iki auklėtojos/ korepetitorės pozicijos privačiame vaikų darželyje "Basa pieva". Vaikų amžius nuo 1.5 - 10 metų.

Šiuo metu mokausi Vilniaus profesiniame centre, masažuotojos profesiją gydomiesiems masažams ir pagal sutarimą atvykstu į namus sveikatinimosi procedūroms suaugusiems. Taip pat esu bendrakūrėja drabužių linijos "BriedisTu", atsakinga kūrybos idėjų klausimais.

Kursai / žinios:
VŠĮ "NE IMTI, BET DUOTI" - Reggio Emilia edukacinės dirbtuvės vaikams 2019m;
Vaikų ir suaugusiųjų pirmos pagalbos pažymėjimas - "Svarbus žingsnis" 2018m.;
Didaktikų centre įgytas diplomas " Psichologijos ir pedagogikos žinios" 2019m.;
Meditacijų ir ramybės teorija ir praktika 2018m. Sąmoningų santykių studija.

Asmeniniai poreikiai ir tai, kuo gyvenu:
Gamta, kelionės, fizinis aktyvumas, joga, kulinarija, meditacija - neatsiejama gyvenimo dalis. Domiuosi Vakarų ir Tibeto medicina, holistine sveikata, terapijomis ir ilgaamžiškumu, vaistažolėmis, aromaterapija, santykių psichologija, vinilinėmis plokštelėmis.

Telefonas: rodomas tik nariams

FacebookInstagram

0 rekomenduoja

Darbas

Tipas: pagal užsakymą 

Atlygis: 30-100 € už d.

Patirtis: 4 m.

Korepetitoriaus darbas

Lietuvių: pradinis

Anglų: pradinis

 

Vieta: pas korepetitorių, pas mokinį

Išsilavinimas

Profesinis

Įstaiga: Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras

Specialybė: Masažuotojos kvalifikacija

Kursai: pirmos pagalbos kursai

Kalbos: Anglų, Lietuvių