El. paštas
Vitalija K.

Vitalija K.

Vilnius25 m.7 m. patirtisnuo 8 € už val.

Sveiki! Mano patirtis su gyvūnais labai įvairi. Didžiausias mokytojas, kurio dėka išmokau labai daug apie šunų elgseną bei treniravimą - mano 8 m. šuo su kuriuo pasiekėme labai daug. Nuo ypač įsijautrinusio šuns, su kuriuo neįmanoma išeiti pasivaiksčioti į mišką dėl tampymo, reaktyvumo, nesiklausymo ir negalėjimo pabūti ramiai vienoje vietoje iki ramaus pabuvimo miesto kavinėje, gražaus ėjimo judriausiomis centro gatvėmis ir pasitikėjimo manimi. Turiu patirties dirbant keliuose šunų bei kačių viešbučiuose. Nuolatos domiuosi šunų elgsena, lankau seminarus bei treniruotes su savo šunimi. Dedu didelį akcentą ties individualiai parinktais užsiėmimais, žaidimais ar kt. veiklomis skirtingiems šunims. Mano moto dirbant su gyvūnais - nėra vienos taisyklės visiems.

Jei norite, kad jūsų šuo būtų ne tik išvedžiotas, bet gautų ir skirtingos iškrovos (žaidimai, komandų mokymasis, kt. veiklos) bei turėtų draugą, kurį pamatęs vėl apsidžiaugia - kreipiatės ten, kur reikia ♥️

Labai myliu gyvūnus ir žaviuosi jų mokėjimu kurti ryšį. Tad tikrai su meile prižiūrėsiu jūsų šunį ar katę jums išvykus! :)

Telefonas: rodomas tik nariams

FacebookInstagram

0 rekomenduoja
Darbas

Laikas: pagal užsakymą

Atlygis: nuo 8 € už val.

Patirtis: 7 m.

Gyvūnų prižiūrėtojo darbas

Gyvūnai

  1. Šunys (1)

  2. Katės

  3. Paukščiai

  4. Graužikai

  5. Ropliai

 

Šunų dydis

  1. Maži, iki 10 kg

  2. Vidutiniai, 10-20 kg

  3. Dideli, 20-40 kg

  4. Labai dideli, nuo 40 kg

Išsilavinimas

Vidurinis