auklių paieškos svetainė. auklių skelbimai. tėvų bei auklių diskusijos
  • Auklė
    10 Vas, 2017 18:02

Kodel kartais tevai ignoruoja i zinutes kurias aukle paraso? Arba neatraso email kuri nurodo. Kelis kartus buves netgi kontaktus klaidingus duoda. Ar yra didele beda gauti sms is aukles ar kaip cia yra?

• Auklė
    07 Kov, 2017 21:51

Galbūt tiesiog nepatinkate. Ir tiek.

• Auklė
    15 Kov, 2017 13:46

Net jei zmogus nepatinka, netinka, galima parasyti pora zodziu: aciu, aukle jau radome/ atleiskit, jus mums netinkate ar pan. :) Man irgi panasi situacija, i daugiau nei 10 mano zinuciu atsake viena mamyte i pasta ir viena paskambino. Is visu kitu - tyla.

• Auklė
    24 Bal, 2017 01:41

va tokia situacija.buvau pritrenkta.Paklause-ar galeciau atsinesti savo maisto sau pavalgyti....ka jus i tai?Dirbant 10 -11 valandu.

• Tėveliai
    24 Bal, 2017 15:32

Regina,

kodel manote kad blogai savo maista atsinesti? Drauge turejo dvi aukles, abejos atsinesdavo savo maista pietums, ji jiems maisto negamino, dirbo po 8.5-9 val.

Mes patys dirbam, tai darbe neduoda produktu pasigaminti pietu, einam kazkur pavalgyti arba savo atsinesame paruosta.

• Tėveliai
    24 Bal, 2017 22:14

pritariu Kotrynai - musu darbe irgi nieks nemaitina. Dauguma aukliu, su kuriomis kalbejau, atrode savaime suprantamas dalykas, kad maista sau atsinesti, nes mums gaminti nereikes, tik vaikui. Bet yra aukliu, kurios papraso, kad jas i darba ir is jo veziot, nors puikus susisiekimas ir gyvenam beveik miesto centre.