auklių paieškos svetainė. auklių skelbimai. tėvų bei auklių diskusijos

Tėveliai ieško auklės

Mama I. ieško auklės Kaunas

Reikalinga auklė prižiūrėti 6 mėnesių mergytę darbo dienomis 5 kartus savaitėje. Darbo laikas nuo 10 iki 15.30 kasdien. Mama I.

sukurta prieš: 1 valandą, 11 minučių
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Aleksotas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Rūta T. ieško auklės Vilnius

Sveikos, auklytės :) Ieškau auklytės savo dviem vaikučiams (2,5 ir 5 m.). Darbas būtų valandinis ir ilgalaikis.. Reikėtų pabūti su vaikučiais du -tris kartus per savaitę po keletą valandų. Gyvename Pašilaičiuose. Vaikučiai mėgtsa lauką, dėmesį ir įdomią veiklą, ko ir tikiuosi iš auklytės. Taip pat svarbu, kad būtų galimybė dirbti ir vasarą. Lauksiu susidomėjusių žinelių :) Rūta T.

sukurta prieš: 1 valandą, 27 minutes
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 13 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Inga Ž ieško auklės Kaunas

Reikalinga pagalba mamytei su pametinukais (1,8 m. ir 5 mėn). Darbo pobūdis: ėjimas su vaikais į lauką (su mažesniąja 2-3 val., kol miega, su vyresniąja ~1 val.), vieno ar abiejų priežiūra, kai mamai bus reikalų. Pusė darbo dienos 9-15 val. Atlygis sutartinis. Mėnesį reikės dirbti Dainavoje, vėliau Romainiuose. Inga Ž

sukurta prieš: 4 valandas, 24 minutes
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 25 d. iki 2017 m. Rugsėjis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Romainiai (prie Lubinų g.)

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jolita F. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, kreipiuosi į Jus, mielos auklytės, su darbo pasiūlymu! Esame jauna šeima, gyvename Turniškėse. Ieškome draugės 2 m. 7 mėn. berniukui :) sūnus Jokūbas Frankas pradėjo lankyti darželį, tačiau, kaip visada būna su "pradinukais", labai dažnai sirguliuoja.. Savaitė darželyje, dvi namuose.. :( Kadangi mama pamažu grįžta į darbą, norėtume Jūsų pagalbos prižiūrint sūnų ligos atveju darbo dienomis dienos metu (4-6 valandoms, tikslų priežiūros laiką susiderintume), o kartais (itin išimtinais atvejais) ir vakare ar savaitgaliais. Ką siūlome? :) draugišką, svetingą aplinką, sutartinį motyvuojantį atlyginimą. Jūsų amžius - nesvarbu, tačiau pageidautume, kad turėtumėte patirties prižiūrint vaikučius bei rekomendacijas. Lauksime Jūsų žinučių! Jolita F.

sukurta prieš: 22 valandas, 32 minutes
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 18 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Turniškės

peržiūrėti pilną skelbimą »


Edita P. ieško auklės Vilnius

Ieškome valandinės auklės Pavilnyje. Auginame tris vaikučius: du berniukai (8m. ir 5m.) ir mergaitė (2m.). Auklė reikalinga keliais vakarais per savaitę pabūti su dviem vaikais kol trečiąjį vežu į būrelį (ir tai ne kiekvieną savaitę, o tuomet kai vyras būna išvykęs su darbu). Edita P.

sukurta prieš: 1 dieną
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 24 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pavilnys

peržiūrėti pilną skelbimą »


Giedrė M. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Sveiki, ieškome auklės 10-ies mėnesių berniukui. Siūlome darbą Pašilaičiuose 2-3 dienas per savaitę po 4 val. per dieną. Berniukas yra bendraujantis tiek su kitais vaikais, tiek su suaugusiais. Norime atrasti žmogų, kuris myli vaikus, daug laiko praleidžia lauke, užsiima vaikų lavinimu. Jeigu ką sudomintų pasiūlymas prašom kreiptis ir darbo sąlygas aptarsime asmeniškai. Pastaba: Meilė gyvūnas būtų privalumas, nes šeimoje gyvena draugiškas auksaspalvis retriveris ir katinas. Giedrė M.

sukurta prieš: 1 dieną, 1 valandą
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 1 d. iki 2017 m. Birželis 30 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vilma U. ieško auklės, berniukui (paauglystė 12-18 m.) Kaunas

Sveikos auklės iš Kauno. Ieškau neįgaliam vaikui auklės. Vaikinui 13metų ir jis turi autizmo sindromą. Auklė reikalinga liepos mėnesiui. Darbas pilną darbo dieną. 10val. Taip pat jei tik yra galimybė reiktų auklės savaitgaliais po kelias valandas. Vaiką galiu atvežti į namus Vilma U.

sukurta prieš: 1 dieną, 2 valandas
auklės reikia nuo 2017 m. Liepa 3 d. iki 2017 m. Liepa 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Eiguliai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jovita V ieško auklės, berniukui (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Kaunas

Sveikos, liepos menesiui keliom dienom (savaitgaliams) reikalinga aukle 3m berniukui, miestas Kaunas. Butu gerai kad butu galimybe priziureti per nakti :) Rasykit su savo kainu pasiulymais :) daugiau informacijos parasysiu Jum asmeniskai.Lauksiu zinuciu :) Jovita V

sukurta prieš: 1 dieną, 2 valandas
auklės reikia nuo 2017 m. Liepa 8 d. iki 2017 m. Liepa 30 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Indre R. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Ieskome valandines aukles Kaune priziureti 3 metuku mergyte. Kaune bunam ne visada, taigi reiktu tuo metu, kai griztame pabuti su dukryte 2-3 dienas per savaite, nuo 12-18 val., taip pat kartais ir savaitgaliais kelioms valandoms. Gyvename centre. Indre R.

sukurta prieš: 1 dieną, 2 valandas
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 1 d. iki 2018 m. Gegužė 19 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Justina P. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Kaunas

Laba diena. Ieskom aukles savo mazyliui, 8 men berniukui. Gyvenam Kauno pakrastyje, Raudondvario kaime, pacioje pradzioje, tuoj uz tilto. reiketu aukles 3-5d per savaite, priklausytu nuo mamos uzimtumo. Laikas butu toks: I. 12- (19-20); II. 10- (19-20); III. 12-(19-20); VI. 10-(19-20); V. 10- (19-20). darbas butu arba valandinis arba pagal susitarima. noretume moketi 2-3 eur uz valanda priklausomai nuo uzimtumo. Noretume aukles be zalingu iprociu, saziningos, atsidavusios savo darbui, mylincioms vaikus. Pageidautinas aukles amzius nuo 18- 40 metu. Justina P.

sukurta prieš: 1 dieną, 21 valandą
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 13 d. iki 2017 m. Gegužė 14 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Raudondvario kaimas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Laima D. ieško auklės Vilnius

Noriu parekomenduoti musu auklę. Moteris - patikima, atsakinga, labai švelni su vaikais. Užauginusi ne vieną vaiką, taip pat ir nuo ankstyvosios kūdikystės. Sugeba prisitaikyti prie šeimos poreikių ir vaiko auklejimo konkrečioje šeimoje ypatumų. Amzius - 40 plius. Mano merginą priziurejo nuo metukų amžiaus iki ketverių. Likome labai patenkinti. Siuo metu auklė ieško naujos šeimos, kurioje galėtų dirbti. Norėdami sužinoti išsamiau, rašykite man į AŽ. Jei norite kontaktuoti tiesiogiai au aukle jos tel. nr. 8605 824 31, Sonata Laima D.

sukurta prieš: 2 dienas, 6 valandas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 18 d. iki 2017 m. Rugsėjis 19 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Edita S. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

French, Spanish or English speaking nanny? Call us immediately!! Nuostabiai jaukūs namai Gedimino pr. ir labai žingeidus mažasis genijus, kuriam reikia padėti augti ir tobulėti. Linksmuolis vaikas ieško šaunios auklės (lietuvių ar rusų kalba taip pat tinka). Išsilavinusios, dainingos, gaminančios valgyti ir su didele didele gera širdim. Darbas visą dieną, kol tėvai bus darbe. Edita S.

sukurta prieš: 2 dienas, 16 valandų
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 8 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Gedimino pr., šalia Seimo

peržiūrėti pilną skelbimą »


Simona K. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieskome aukles 1 metu berniukui Seskineje nuo birzelio iki rugsejo (3 menesiams) pilnai darbo dienai (8:30-17:30) nuo pirmadienio iki penktadienio. Tinka studentes. Simona K.

sukurta prieš: 2 dienas, 17 valandų
auklės reikia nuo 2017 m. Birželis 5 d. iki 2017 m. Rugsėjis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Gediminas K ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome auklės 1 metų berniukui, Šeškinėje netoli LNK studijos visai darbo dienai. Reikalavimai: Užimti ir lavinti mažylį, eiti į lauką, užtikrinti kad butu saugus, pagaminti vaikui valgyti, susitvarkytu po savęs. Pageidaujame: patirties ir rekomendacijos Darbo pradžia: nuo gegužes - birželio mėnesio. Darbo laikas nuo 8:30 iki 17:30 Mokėtume 500 eur per mėnesį arba 125 per savaitę. Gediminas K

sukurta prieš: 3 dienas, 4 valandas
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Šeškinė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Rimantė Čepauskienė ieško auklės Kaunas

Ieškau auklės 1m 9mėn berniukui dirbti dvi dienas per savaitę. Paprastai grafikas pirmadieniais ir trečiadieniais, kartais keičiasi. Rimantė Čepauskienė

sukurta prieš: 4 dienas, 8 valandas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 24 d. iki 2017 m. Rugpjūtis 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Veršvai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jurgita Č. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Laba diena, 3 metų berniukui ieškome auklės. Poreikis prižiūrėti vaiką ligos atveju yra nuo 7:15 val. iki 18 val., o kai neserga pusę dienos eina į darželį, tai reikėtų paimti iš darželio 11:45 val. ir pabūti iki 18 val. Atlyginimą galėtume mokėti valandinį arba fiksuotą mėnesinį. Auklė turėtų būti tarp 40-60 metų, draugiška, energinga, kalbėti taisyklingai lietuvių kalba. Gyvename Vilniuje, Justiniškėse. Tel.: 866246332 Jurgita Č.

sukurta prieš: 4 dienas, 16 valandų
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 2 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Justiniškės

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vaida G. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Ieškome auklės 8 mėn. berniukui. Idealu būtų visai dienai, bet galima pusę dienos ar kiti variantai. Laikotarpis nuo gegužės vidurio iki rugpjūčio vidurio, todėl labai tinka studentai Vaida G.

sukurta prieš: 4 dienas, 16 valandų
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 15 d. iki 2017 m. Rugpjūtis 18 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Baltupiai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Violeta P. ieško auklės Vilnius

Du linksmi pusantrų metų broliukai dvynukai ieško linksmos, aktyvios, puikios sveikatos auklės-pagalbininkės. Mes mėgstame žaisti ir dūkti, o mamai reikia pagalbos. Mama būna namie su maža sesute. Darbo laikas 7.30-17.30 val., pilna darbo savaitė, gyvename name Balsiuose Vilniuje (puikus susisiekimas viešuoju transportu). Mums svarbiausia, kad norėtumėte su mumis žaisti, leisti laiką lauke, ruošti mums valgyti. Panašaus darbo patirtis būtina, prašysime ir rekomendacijų. Atlyginimą tėtis mokės pinigais pagal susitarimą. Jei mokate įdomių žaidimų ir susidomėjote, prašome po 17 val. paskambinti mamai +37067411391. Į sms neatsakysime, nes dar nemokame rašyti ;) Jei negalėsime atsiliepti, būtinai perskambinsime! Violeta P.

sukurta prieš: 6 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 19 d. iki 2017 m. Gegužė 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Balsiai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Justė Brazauskienė ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Sveiki, Ieškome auklės berniukui (1 metai ir 5 mėnesiai). Siūlome darbą 5 dienoms per savaitę nuo 8 iki 17 val. Kelios dienos gali būti trumpesnės. Šiuo metu gyvename Šilainiuose, bet Birželio mėnesio pradžioje kelsimės į naujus namus Kalpoko kalno papėdėje. Tai bus puiki vieta pasivaikščiojimui iki Santakos parkelio. Norime atrasti žmogų, kuris myli vaikus, daug laiko praleidžia lauke. Įsivaizduojame, kad tas žmogus pataptų mūsų šeimos nariu. Ieškome žmogaus 1,5 metams. Darbo sąlygas išsamiai aptartume individualiai susitikimo metu. Justė Brazauskienė

sukurta prieš: 6 dienas, 1 valandą
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 24 d. iki 2018 m. Spalis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Dovilė S. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Rugpjūčio pabaigoje planuoju grįžti į darbą ir mano sūneliui bus reikalinga miela, šauni ir mylinti auklytė. Sūnui tuo metu bus 1 metukai, dabar jam 8 mėnesiai. Kadangi vasarą Vilniuje būsime mažai, todėl paieškas pradedu jau dabar. Gyvename Pašilaičiuose (Virbeliškių g.), šalia yra viešojo transporto stotelė, labai patogus susisiekimas su visais Vilniaus rajonais. Siūlome darbą pilnai dienai, dėl atlyginimo susitarsime - suprantam, kad gyventi reikia ir auklėms. Būtų labai gerai, kad auklė turėtų patirties, neturėtų žalingų įpročių. Dovilė S.

sukurta prieš: 6 dienas, 2 valandas
auklės reikia nuo 2017 m. Rugpjūtis 14 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pašilaičiai, Virbeliškių g.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Aleksandra L. ieško auklės Vilnius

Skubiai ieškoma auklėtojos asistentė privačiame darželyje Vilniuje (Pavilnyje).darbas grupėje su auklėtoja ir 12 vaikų nuo 2.5 iki 3m. Atlyginimas 600€ ant popieriaus 40 valandų per savaitę. nuo 8.30 iki 17.30 (pietūs nuo 13-14h Geriausia būtų su patirtimi, mylinti vaikus. Susisiekti: 863617681 Aleksandra L.

sukurta prieš: 6 dienas, 3 valandas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 13 d. iki 2017 m. Gegužė 14 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Dominyka A. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Klaipėda

Sveiki, ieskau aukles sauniam 2 metu jaunuoliui. Pilna darbo diena (pirmadienis-pentadienis). Poreikis bent pusei metu, t.y. iki spalio men. Dominyka A.

sukurta prieš: 6 dienas, 5 valandas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 26 d. iki 2017 m. Spalis 2 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Klaipėda, Centras

peržiūrėti pilną skelbimą »


Arnoldas M. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome auklės (-liaus) mūsų 1 metų džentelmenui. Pagrindinis lūkestis auklei – meilė vaikams, noras su jais bendrauti ir užsiimti, domėjimasis lavinimu, žodžiu, nuoširdus rūpinimasis kaip savo vaikais, o ne tiesiog laiko „prastūmimas“. Auklės ieškome nuo gegužės antros pusės, gegužės – rugpjūčio mėnesiais darbas būtų ~ 5-6h parą (7:30 – 13:00) darbo dienomis, nuo rugsėjo būtų pilna darbo diena 7:30 – 17:30. Šiuo metu gyvename santariškių mikrorajone (puikus susisiekimais viešuoju transportu / greitaisiais autobusais), preliminariai nuo rugsėjo keisime vietą į Pilaitės mikrorajoną (taip pat pasiekiamas greitaisiais autobusais). Privalumas būtų, jei galėtumėte su mūsų mažyliu bičiuliauti tiek vasarą, tiek rudenį, bet jei galite tik vasarą ar tik nuo rudens, būtinai susisiekite, galbūt pavyks kažką susiderinti. Rekomendacijos būtų didelis privalumas. Arnoldas M.

sukurta prieš: 6 dienas, 6 valandas
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 15 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Santariškės

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ieva K. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome auklytės mūsų 2 metų mergytei. Tikimės, kad esate kantri ir švelni, turite patirties su vaikais, domitės vaikų lavinimu. Ieškome tik atsakingos auklės darbui iki maždaug spalio, o paskui galėtumėt tapti valandine aukle, kai eidamas į darželį vaikas sirgtų. Gyvename Šeškinėje, Šeškinės g. (netoli Narbuto). Darbo grafikas kasdien nuo 8 iki 17:30val. Jeigu susidomėjot lauksiu jūsų žinučių/skambučių! Ieva K.

sukurta prieš: 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 1 d. iki 2017 m. Spalis 2 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Šeškinė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Milda Č. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškau auklės Balsiuose 1.3 m. berniukui. Darbo valandos, tikėtina, būtų I-V 10.30-18.30 val. (Patikslinsiu netrukus). Milda Č.

sukurta prieš: 1 savaitę, 2 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 13 d. iki 2017 m. Gegužė 14 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Kaukų g. 58

peržiūrėti pilną skelbimą »


Agne Frolova ieško auklės Vilnius

Ieskome aukles Vilniuje, Justiniskiu rajone. Turime tris vaikus (2, 4 ir 5 metai) ir ju sirgimo atveju reiktu priziureti pilna darbo diena. Darbas pagal poreiki, minimaliai reikia bent 2 savaites per menesi, bet dazniausia dazniau. Moketume ir uz laukimo dienas - sutartinai. Agne Frolova

sukurta prieš: 1 savaitę, 3 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 18 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Justiniskes

peržiūrėti pilną skelbimą »


Toma S. ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Sveiki, ieškau auklės, gal labiau draugės 4 metų mergaitei. Pati būčiau namuose, turime labai mažiuką broliuką, todėl reikėtų su mergaite pažaisti, išeiti pasivaikščioti ir panašiai. Darbo diena sudarytų apie 5 val. Gyvename Tarandėje, netoli viešojo transporto stotelė. Atlyginimas sutartinis. Toma S.

sukurta prieš: 1 savaitę, 4 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Birželis 1 d. iki 2017 m. Rugsėjis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Tarandė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Sergej S. ieško auklės, berniukui (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Ieškoma auklė 4 metų berniukui. Berniukas draugiškas. Darbo laikas: Nuo penktadienio vakaro iki sekmadienio vakaro su nakvyne su vaiku viename kambaryje. Darbo pobūdis: Bendravimas, žaidimai Vieta: Namas randasi netoli Saulėtekio alėjos. Rusų kalba privalumas. Atlyginimas: 25EUR už parą sergej@sergita.lt Sergej S.

sukurta prieš: 1 savaitę, 4 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 13 d. iki 2017 m. Spalis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Asta R. ieško auklės, berniukui (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Ieškau valandinės auklės 3 m. berniukui (turi du brolius- retai su 8 ir 10 m. berniukais)- prižiūrėti sirgimo atvejais ( lankome darželį ), kartais vakarais ir savaitgaliais. Svarbus būtu trečiadienio vakarai nuo 17 val. iki 20.30 val. Mes gyvename Vilniuje, Antakalni (netoli Saulėtekio miestelio) Lauksiu pasiūlymų. Darbo funkcijos: vaikų priežiūra, žaidimai, lavinimas; Namų ruoša (valgio vaikams gaminimas ir žaislų tvarkymas, kt.); ... Mes siūlome: draugišką atmosferą, maitinimą, ilgalaikį darbą Atlyginimas - sutartinis. Privalumai: darbo su vaikais patirtis/žinios, mokėjimas sudominti ir užimti vaiką, lankstumas, vairavimo teisės&patirtis Susidomėjusias maloniai prašome parašyti e-laišką su CV arba minimaliu prisistatymu (įskaitant kontaktus!) šiuo e-pašto adresu asta75@hotmail.com ar skambinti 8 656 27197 Asta R.

sukurta prieš: 1 savaitę, 4 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 13 d. iki 2017 m. Gegužė 14 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jūratė S. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Kaunas

Ieškome auklės 10 mėn. berniukui nepilnai darbo dienai, 3-4 dienom per savaitę, kartais vakarai ir savaitgaliai, jei norėtume kur išeiti. Kaunas - Romainiai. - Tikrai mylinčios mažus vaikus ir turinčios patirties. - Kad galėtų vaikuti ne tik žiūrėti bet ir prižiūrėti, žaisti su juo ir lavinti (mūsų namuose). - Turinčios geležinę kantrybę, nes tai juk mažas žmogutis ir jis daug ko nesupranta. - Vairuojančios automobilį (dėl susisiekimo). - Be žalingų įpročių. - Ruošti maistelį mažyliui ir sau. - Rekomendacijos būtų privalumas. Mažylis labai ramus ir linksmas berniukas, jei verkia, tai yra tam priežastis. Jūratė S.

sukurta prieš: 1 savaitę, 5 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 18 d. iki 2018 m. Rugsėjis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Romainiai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Kristina S. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Iskome valandines aukles 1,9 metuku berniukui. Bajorai Kristina S.

sukurta prieš: 1 savaitę, 6 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 8 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Bajorai (uz Big prekybos centro)

peržiūrėti pilną skelbimą »


Irina Overcenko ieško auklės, mergaitei (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Sveiki, Ieškome auklės 5 mėn. mergaitei, pilnai darbo dienai. Gyvename Trakų Vokėje. Susidomėjus, prašome skambinti tel: +370 655 97735 Irina Overcenko

sukurta prieš: 1 savaitę, 6 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 12 d. iki 2019 m. Gegužė 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Lina Č. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Ieškoma auklytė 1,7 metukų mergaitei nuo balandžio 24 dienos. Mėnesis darbo būtų nuo ~15val iki ~20val. paskui - pagal susitarimą kelis kartus per mėnesį. grafikas yra derinamas (pati studijuoju neakivaizdžiai), todėl ieškom studentės ar papildomų pinigėlių ieškančio žmogaus. Lauksiu jūsų žinučių! Lina Č.

sukurta prieš: 1 savaitę, 6 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 24 d. iki 2017 m. Gegužė 12 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Dainava

peržiūrėti pilną skelbimą »


Aiste B. ieško auklės Vilnius

Sveiki, ieškom auklės metukü mergaitei, nuo gegužės mėn. darbo dienomis, vienà kartà per savaitę, 3 val. Grafikà susiderinsime. Vilnius, žirmūnai/šnipiškės Aiste B.

sukurta prieš: 1 savaitę, 6 dienas
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Egidijus L. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome atsakingo žmogaus. Būtinos realios rekomendacijos, darbo su mažais vaikais patirtis. Garantuojame motyvuojantį atlyginimą. Darbas nuo 7 iki 16 val. Darbas nuo rugpjūčio mėn., būtų puiku, jei nuo dabar sutiktumėte dirbti valandine aukle. Egidijus L.

sukurta prieš: 1 savaitę, 6 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Liepa 28 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Klevinė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Tomas Budginas ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, berniukui 1,2 metu butu reikalinga aukle pilnai darbo dienai (Pilaiteje). Tel. 862211142 Tomas Budginas

sukurta prieš: 1 savaitę, 6 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 15 d. iki 2017 m. Liepa 15 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pilaite

peržiūrėti pilną skelbimą »


Zana M. ieško auklės, berniukui (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Ieškau auklės su gyveniniška patirtim 4 m. berniukui. Berniukas labai įdomus: reikalaujantis daug dėmesio, labai aktyvus ir nepaklusnus (turi autizmo spektro sutrikimą). Todėl pagrindinis reikalavimas auklei - kantrybė ir mokėjimas susitarti. Gyvename Savanorių pr. prie kinoteatro "Vingis". Zana M.

sukurta prieš: 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 13 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Diana Komariene ieško auklės Vilnius

Reikalinga auklė, galinti pašefuoti mokyklinuka(12m.) Gyvename Karoliniškėse. Pageidautina iš to paties ar gretimų rajonų. Diana Diana Komariene

sukurta prieš: 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 8 d. iki 2017 m. Gegužė 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Rasa L. ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Ieškoma valandinė auklė 5 metų mergaitei ligos laikotarpiui, pasveikimui namie. Gali būti pencininke. Auklė turi buti ramaus, nekonfliktisko būdo, galėti gaminti. Pageidautina patirtis ir rekomendacijos. Fabijoniskės 864665372 Rasa L.

sukurta prieš: 2 savaites, 2 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 8 d. iki 2017 m. Gegužė 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Fabijoniskes

peržiūrėti pilną skelbimą »


Evelina M ieško auklės, mergaitei (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Ieškome auklės 9 mėn. mergytei. Darbas darbo dienomis 14.00-18.00 val. Būtina patirtis bei rekomendacijos. Atlyginimas pagal susitarimą. Evelina M

sukurta prieš: 2 savaites, 2 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 15 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Bajorai/Bukiškis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Audrius K. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Labai skubiai laikinam darbui (iki 2017 rugsėjo 1 d.) reikalinga atsakinga ir patyrusi auklė Žvėryne pilnai darbo dienai (7-19) prižiūrėti 1.5 metų mergaitę. Tel. 8 687 30011 Audrius K.

sukurta prieš: 2 savaites, 2 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 17 d. iki 2017 m. Rugsėjis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Edita M. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Klaipėda

Sveiki. Ieškome auklės 1 metų mergaitei, ligos metu. Mergaitė lanko darželį. Namuose yra Ryzenšnaucerių veislės šuo. Gyvename Klaipėdos rajone Dituvos soduose. Edita M.

sukurta prieš: 2 savaites, 2 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 8 d. iki 2017 m. Balandis 12 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Klaipėda, Klaipėdos raj. Dituvos sodai.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vykintas L. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Klaipėda

Ięškome auklės 1,5m berniukui miško rajone. Vykintas L.

sukurta prieš: 2 savaites, 2 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 11 d. iki 2017 m. Rugsėjis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Klaipėda

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jurgita G. ieško auklės Vilnius

Tėveliai ieško draugės 2 metukų dvynukėms. Reikėtu pabuti po kelias valandas, mamai turint reikalų ar ligos metu. Mergaitės lanko darželį. Tel. Nr. 861238418 Jurgita G.

sukurta prieš: 2 savaites, 4 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 7 d. iki 2017 m. Gegužė 8 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Šnipiškės

peržiūrėti pilną skelbimą »


Inesa Sinkevic ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Trakai

Ieskome aukles 9 men. berniukui Lentvaryje. Darbas valandinis 1-3 kartus i savaite. Pageidaujama vyresnio amziaus aukle su patirtimi. Tel. 867304582 Inesa Sinkevic

sukurta prieš: 2 savaites, 4 dienas
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Trakai, Lentvaris

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jolanta Gujiene ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

sveiki , ieskau valandines aukles savo mergaitei 2 metukai .i savaite reiktu ateit po kelis kartus , kai bus poreikis mamai kur iseiti . dienas derinsim .gyvenu perkunkiemyje . pageidautina amzius nuo 25 metu , Jolanta Gujiene

sukurta prieš: 2 savaites, 5 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 7 d. iki 2017 m. Gruodis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Perkunkiemis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Renata Skoda ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Nuo Geguzes menesio ieškome atsakingos, rūpestingos aukles, savo 2metų mergaitei. Auklės reikės 4- 5 kartus per savaitę. Atlyginimas:nuo 400-500eur.i men. Pageidautinas pedagoginis išsilavinimas, rekomendacijos . Darbas Vilniuje,Zveryno raj.. Renata Skoda

sukurta prieš: 2 savaites, 5 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 5 d. iki 2017 m. Gegužė 6 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Gintare L. ieško auklės, mergaitei (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Ieskome auklytes! Rupestingos, tvarkingos ir mylincios vaikus. Pageidautina su rekomendacijomis. 9 men. mergaitei, Santariskiu rajone. Tiktu ir pilnu etatu ir ne pilnu, svarbu, kad auklyte butu puiki ! Gintare 865613380 Gintare L.

sukurta prieš: 2 savaites, 5 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 5 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Santariskiu rajonas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Austė Kabašinskienė ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Sveiki, Ieškau auklės savo dukrytei, kuriai dabar metukai. Nuo rugsėjo mėnesio grįžtu į darbą, reikalinga priežiūra pilna darbo dieną. Gyvename Kaune, žaliakalnyje. Jei sudomino ar turite klausimų, susiskambinkime: +37061600540 Austė Kabašinskienė

sukurta prieš: 2 savaites, 5 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Rugsėjis 1 d. iki 2018 m. Kovas 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Žaliakalnis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Rūta Kunauskienė ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Ieškau auklės pilnai darbo dienai Garliavoje 1 metų ir 4 mėn berniukui Rūta Kunauskienė

sukurta prieš: 2 savaites, 5 dienas
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Garliava

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jurgita K. ieško auklės, berniukui (jaunesnysis mokyklinis amžius 7-11 m.) Vilnius

Laba diena. Ieškome valandinės auklės 7 metų sūnui. Reiktų jį paimti 15 val. iš mokyklos Lazdynuose ir prižiūrėti jį savo namuose 3-4 val.. Jurgita K.

sukurta prieš: 2 savaites, 6 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 24 d. iki 2017 m. Gegužė 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Lazdynai arba aplinkiniai rajonai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Simona P. ieško auklės, mergaitei (kūdikystė 0-1 m.) Kuršėnai

Ieškome auklės 1m dukrytei, darbas kiekvieną darbo dieną nuo 7val ryto iki 18val . Prižiūrėti vaiką reikės mūsų namuose. Darbas visiems metams nuo liepos menesio. Atlygis sutartinis. Simona P.

sukurta prieš: 2 savaites, 6 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Liepa 3 d. iki 2018 m. Rugpjūtis 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kuršėnai, Drąsučių k.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Dovilė Gral ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Sveiki, Ieškome auklės kuri galėtų atvykti pas mus į namus (Pavilnyje), kokius 2-3 k. per sav., po 8 val. (kaip susitartume) ir pabūti, padėti prižiūrėti šiuo metu 5 mėn. amžiaus kūdikį. Dovilė Gral

sukurta prieš: 2 savaites, 6 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 30 d. iki 2017 m. Rugpjūtis 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pavilnys

peržiūrėti pilną skelbimą »


Inga P. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Nuo rugsėjo mėnesio ieškoma auklė kūdikiui, kuris į pasaulį ateina birželio mėn. viduryje. Ieškoma moteris, kuri galėtų tapti tarsi šeimos nariu: meilės, išminties ir gerumo Fėja. Atviros širdies, girdinti, harmoninga bei intelektuali asmenybė, mylinti gamtą, sąmoninga mityboje, turinti patirties ir žinojimą - kaip ugdyti vaikutį nuo mažų dienų. Jei mokėtų įvairias mankšteles, kūrybines lavinimo metodikas - mūsų šeimoje turėtų pilną saviraišką ugdant laisvą, atvirą pasauliui ir fiziškai aktyvų žmogutį. Psichologinės žinios, užsienio kalbos - nėra būtinas reikalavimas, tačiau didžiulė papildoma vertė. Maisto gaminimas, būrelių lankymas - viskas pagal vaikučio poreikius, kada jam to prireiks augant. Auklės ieškome pilnam etatui. Norėtume turėti galimybę su aukle tartis papildomai, esant poreikiui, dėl vakarų ar savaitgaliais. Mama dirbs laisvu grafiku, auklės darbo dienos laiką susiderinsime pagal vaikučio dienos režimą ir visų patogumą. Ieškome tik ilgalaikio sprendimo, norėtume, kad vaikutis auklę priimtų kaip sau artimą žmogų, su kuriuo jaustųsi saugiai ir mylėtų. Dėl darbo sąlygų ir atlygio tarsimės su konkrečiu pasirinktu žmogumi, įvertinę jo patirtį ir žinias. Inga P.

sukurta prieš: 2 savaites, 6 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Rugsėjis 11 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pavilnių parkas (prie Rasų kapinių), patogu atvykti ir viešuoju transportu

peržiūrėti pilną skelbimą »


Lina B. ieško auklės Vilnius

Jei gyvenate Antakalnyje, mylite ir nebijote trijų vaikų po vienu stogu, norite valandinio darbelio, prašau susisiekime. Lina B.

sukurta prieš: 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 7 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jelena Kurbatova ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome atsakingos, rūpestingos ir mylinčios vaikus aukles, savo vienerių metų mergaitei. Auklės reikės maždaug 4 kartus per savaitę. Atlyginimas: 3 eur ./1 val. Pageidautinas pedagoginis išsilavinimas, rekomendacijos ir automobilis. Darbas Vilniuje, Karačiūnų g. (Nemenčinės pl.). Jeigu kils klausimų arba jeigu pasiūlymas Jus sudomis, skambinkite prasom Jelena Kurbatova

sukurta prieš: 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 24 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Karačiūnų g. Nemencines pl.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jurgita L. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Ieškome auklės vieno mėnesio kūdikiui. Ieškome valandinės, dažniausiai dienomis, 3-4 val per dieną, 3-4 kartus per savaitę. Kartais gali tekti padirbti ir vakarais. Kadangi gyvename privačiame name, šalia ežero, Vilniaus raj., todėl pageidautina, kad auklė vairuotų savo automobilį. Beabejo ieškome mylinčius kūdikius ir mažus vaikus. Turinčios jau patirties šiame darbe. :) Jurgita L.

sukurta prieš: 3 savaites, 1 dieną
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 2 d. iki 2017 m. Birželis 20 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Sabutos g. 46, Melkio k., Maišiagalos sen, Vilniaus raj. (šalia Pikeliškių)

peržiūrėti pilną skelbimą »


Justinas M. ieško auklės, berniukui (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Sveiki, Vilniuje Pavilnio rajone ( netoli 'IKI' parduotuvės ir degalinės ORLEAN.) reikia valandinės auklės ligos atveju. Turime du berniukus 3 metų ir 5 metų. Dažniausiai reikės žiūrėti po vieną vaiką kartais abu. Kaina ir sąlygos derinama susitikimo metu. Justinas M.

sukurta prieš: 3 savaites, 1 dieną
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pavilnys

peržiūrėti pilną skelbimą »


Živilė M. ieško auklės Vilnius

Ieskom, labiau, namu tvarkytojos, nei aukles, kuri padetu daugiavaikei mamai dideliame name Balsiuose, Vilniuje :) Noretumem pagalbos tris kartus savaiteje: pirmadieniais, treciadieniais ir penktadieniais. Živilė M.

sukurta prieš: 3 savaites, 4 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 30 d. iki 2017 m. Balandis 30 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Balsiai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jurate V. ieško auklės Alytus

Ieskome mamos padejejos auginant 3 vaikucius. Jurate V.

sukurta prieš: 3 savaites, 5 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 17 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Alytus, Versmes sodai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vygintas S. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome auklės 2,5 metų mergaitei.Reikia 3 dienių per savaitę (po 8 val.). Žvėrynas. 300 Euro Vygintas S.

sukurta prieš: 3 savaites, 6 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 3 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Agne B. ieško auklės Vilnius

Ieškau auklės dviems mergaitėms ilgesniam laikui. Prižiūrėti reikėtų 1mėn. visiškai pilną laiką. Tarsi atlikti mamos pareigas. Vaikai tūrėtų būti jūsų namuose. Dirbu užsienyje, tad mergaitėms ieškau atsakingos ir patikimos auklės. Agne B.

sukurta prieš: 3 savaites, 6 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 2 d. iki 2017 m. Birželis 2 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jurgita B. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, ieskau vidutinio amziaus aukles su panasaus darbo patirtimi 1 m 2 men. mergaitei Vilniuje Pasilaiciu mikrorajone. Pilnai darbo dienai. Jurgita B.

sukurta prieš: 3 savaites, 6 dienas
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 28 d. iki 2018 m. Gruodis 30 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pasilaiciai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vilma Ky ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Sveiki,ieskome aukles 2m ir 1men berniukui. Pageidautina valandine,priziureti vaika ligos atveju. Vilma Ky

sukurta prieš: 4 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Agnė M. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškau auklytės 2 metukų aktyviam berniukui. Auklytės ieškome ligų atveju, visai darbo dienai (nuo 7.30 iki 17.30) kadangi dažnai serga, paslaugų tikėsimės bent 2 savaites per mėnesį. Gyvename užmiestyje, todėl tikimės, kad auklytė vairuojanti, kad nekiltų problemų dėl atvykimo. Jei auklytė labai patiks, svarstysime atsisakyti darželio ir pasiryšime nuolatinei ilgai draugystei :) Reikalavimai auklei - labai stiprus atsakomybės jausmas, didelė kantrybė ir begalinė meilė vaikams. Mes kalbame lietuviškai. Tikėtumėmės - prižiūrėti, žaisti, migdyti pietų miego, paruošti vaikučiui (ir sau) pietus. Tvarkyti namų neprašysime, pasirūpinsime tuo patys, tik tikėsimės, kad grįžę nerasime po visą namą išmėtytų žaislų :) Skambinkite arba rašykite sms 8686002599, jei nekelsiu, perskambinsiu, kai galėsiu kalbėti. Agnė M.

sukurta prieš: 4 savaites, 1 dieną
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 23 d. iki 2017 m. Balandis 23 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pagiriai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Karolina M. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Ieškome auklės NENUOLATINEI berniuko (2 m.), kuris lanko darželį, priežiūrai. Gyvename Domeikavoje. Auklė reikalinga, kai vaikas serga ir nelanko darželio. Norėtume, kad vaikutis būtų prižiūrėtas, pamaitintas, kartu pažaisti, išeiti pasivaikščioti į lauką. Nereikės tvarkyti kambarių ir gaminti valgyti. Galėtume ryte paimti iš namų ar sutartos vietos. Galite skambinti ar rašyti 860674757 armiinas@gmail.com Karolina M.

sukurta prieš: 4 savaites, 1 dieną
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Domeikava

peržiūrėti pilną skelbimą »


Aida M. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Kaunas

Ieškome patyrusios, atsakingos, kantrios ir vaikus mylinčios auklės 8 mėn. smalsiam ir draugiškam berniukui Kaune, Dainavoje, mūsų namuose. Pagalba reikalinga pastoviai 1-2 kartus savaitėje darbo dienomis, kartais reiktų valandai ar dviem, kartais visam pusdieniui darbo valandomis.Reiktų kuo skubiau, kad mažylis turėtų laiko su Jumis apsiprasti :) Gyvename netoli Taikos Pr. Norfos Auklytės ieškome be žalingų įpročių , būtų puiku jei atsirastų su rekomendacijomis ir darbo pobūdį atitinkančiu išsilavinimu. Pagrindinis Jūsų darbas vaiko priežiūra, jokių namų ruošos ar maisto gaminimo. Aida M.

sukurta prieš: 4 savaites, 1 dieną
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 23 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Dainava

peržiūrėti pilną skelbimą »


Neringa K. ieško auklės Vilnius

Ieškome auklės nenuolatinei dviejų berniukų (2 m. ir 5 m.), kurie lanko darželį, priežiūrai. Gyvename Santariškėse. Auklė reikalinga, kai vaikas(-ai) serga ir nelanko darželio, retais atvejais - kelioms valandoms vakare ar savaitgalį. Neringa, tel. 8 680 99036. Neringa K.

sukurta prieš: 1 mėnesį
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 1 d. iki 2018 m. Balandis 23 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Lina C. ieško auklės Šiauliai

Skubiai ieskau auklytes dukrytei. 3.5 m. Darbas ne kasdien reiketu paimti is daezelio, pabuti kartais savaitgaliais bei ligos atveju. Tik pilnametes. Su rekomendacija. Placiau 867932853 Lina C.

sukurta prieš: 1 mėnesį
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 23 d. iki 2017 m. Balandis 23 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Šiauliai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jurate T. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome auklės 1,3 m mergaitei Jeruzalės rajone, Vilniuje. Jurate T.

sukurta prieš: 1 mėnesį
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 23 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Kristina B. ieško auklės Vilnius

REKOMENDUOJU AUKLĘ VILNIUJE Auklė buvusi etikos mokytoja, 42m., labai atsakinga, užsiimanti vaiko lavinimu ieško darbo visai darbo dienai (8val). Yra prižiūrėjusi 3 vaikus. Auklės Sonatos tel. 8605 82431, tel.mamos, kurios dukrytę prižiūrėjo 1,5metú iki dabar 8672 22333 Kristina. Kristina B.

sukurta prieš: 1 mėnesį
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 23 d. iki 2017 m. Balandis 23 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Rugile Y. ieško auklės, mergaitei (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Ieškome auklės 10 mėn mergaitei. Pilna darbo diena+ pagal poreikį savaitgaliai, Vakarai, gyvenimas ir keliavimas su šeima. Darbas su vaiku: maisto gaminimas, higiena, buitis. Pagal galimybes ir kiti buities reikalai, bet pirmenybė mažylei visada. Rugile Y.

sukurta prieš: 1 mėnesį
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Inga K. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieskome vairuojancios aukles 1.3m mergytei. Gyvename zujunu-pilaites raj name. Turime ir pirmoke ir jos burelius, tad aukles ieskom kuri nuveztu ir pirmoke i burelius diena 3k per sav. 861040601 Inga K.

sukurta prieš: 1 mėnesį
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Zujunai-pilaite

peržiūrėti pilną skelbimą »


Gintarė Butnoriūtė ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Šiauliai

Reikalinga rūpestinga auklė, su rekomendacijomis, galinti prižiūrėti 1,5 m. mergaitę darbo dienomis nuo balandžio 1d. Darbo laikas nuo 12 iki 19val. Gali tekti padirbti ir vieną savaitgalį per mėnesį, pagal susitarimą. Gintarė Butnoriūtė

sukurta prieš: 1 mėnesį
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 1 d. iki 2017 m. Balandis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Šiauliai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Margarita A. ieško auklės Vilnius

Sveiki, ieškome linksmos bei energingos auklės 8-nerių bei 10-ties metų šaunioms ir savarankiškoms mergaitėms. Darbo pobūdis: priežiūra po pamokų, t.y. būreliai, pavakariai, pamokų ruošimas, siautėjimas su vaikais;) Standartiškai nuo 15 val iki 20 val, kartais vakarais bei savaitgaliais pagal susitarimą. Vieta: Antakalnis Privalumas: nuoširdumas, gebėjimas ugdyti vaikų emocinį intelektą, muzikinius gebėjimus, užsienio kalbas. Vairuotojo pažymėjimas bei automobilis - patogesnei logistikai. Margarita A.

sukurta prieš: 1 mėnesį
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 18 d. iki 2018 m. Sausis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Antakalnis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Raminta R. ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Kaunas

Ieškome auklės 4 metų mergaitei Kaune, Vilijampolės rajone ar netoliese. Reikėtų KARTAIS(t.y. ne kiekvieną dieną!) pasiimti mergaitę iš darželio ir pabūti su ja 1,5-3val. Taip pat KARTAIS šeštadienį arba sekmadienį , o RETKARČIAIS ir abi savaitgalio dienas prižiūrėti 10-16 valandomis. Lauskime tik rimtų ir atsakingų auklyčių! Raminta R.

sukurta prieš: 1 mėnesį
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 1 d. iki 2017 m. Balandis 8 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Vilijampolė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Asta D. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Ieškom mylinčios vaikus auklės 1 metukų berniukui. 2-3 val. per dieną - parvesti iš darželio ir pabūti kol mes grįšime iš darbo. Bei pilnai dienai ligos atveju. Susisiekti galite e-mail'u dagiene.asta@gmail.com Asta D.

sukurta prieš: 1 mėnesį
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 20 d. iki 2017 m. Balandis 20 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Dainava

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ieva Binke ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Ieskom pastoviam darbui Aukles Vilniuje, 7 men berniukui, pageidaujam vyresnio amziaus su patirtimi. Privalumai pedagoginis issilavinimas, darbas su vaikais. Kreiptis telefonu 865265152 Ieva Binke

sukurta prieš: 1 mėnesį
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 27 d. iki 2018 m. Rugsėjis 30 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Lazdyneliai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Egle B. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Dvi pilnos darbo dienos! Ieskome aukles savo 1,5 metu dukrytei priziureti pirmadieniais ir antradieniais nuo 8 iki 18 val. Darbo pradzia butu nuo geguzes menesio. Gyvename Justiniskese! Prasysome, kad auklyte zaistu, eitu i lauka, dainuotu, sektu pasakas, isvirtu valgyti ir butu besisypsanti bei nepikta:) Skalbimai, lyginimai ir kitokie buties darbai neprivalomi Egle B.

sukurta prieš: 1 mėnesį
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 1 d. iki 2017 m. Lapkritis 30 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Justiniskes

peržiūrėti pilną skelbimą »


Milda P. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome draugiškos ir mylinčios vaikus auklės. Musų mažylei Faustei 1 metai ir 3 mėn. Lankėme darželį, bet nusprendėme, kad esame dar mažos ir kurį laiką norime pabūti dar namie. Mums jūsų reikia darbo dienomis nuo 8:00 iki 16:00 (kartais iki 17:00). Lauksime norinčių susitikti su mumis. Milda P.

sukurta prieš: 1 mėnesį
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 23 d. iki 2017 m. Gegužė 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Lazdynėliai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Raimonda K. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškom auklės 1 metų mergaitei. Gyvename Pilaites rajone, Dituvos g. Raimonda K.

sukurta prieš: 1 mėnesį
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 10 d. iki 2017 m. Gruodis 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Visa diena

peržiūrėti pilną skelbimą »


Rita D. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Skubiai ieškau auklės dirbti nuo balandžio mėnesio pilnu etatu (8h30 - 17val), Vilniuje, Karoliniškėse. Mūsų sūneliui 1m7mėn. Norėtume, kad vaikutis būtų prižiūrėtas, pamaitintas, kartu pažaisti, išeiti pasivaikščioti į lauką. Nereikės tvarkyti kambarių ir gaminti valgyti visai šeimai. Rita D.

sukurta prieš: 1 mėnesį
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 1 d. iki 2018 m. Rugsėjis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Karoliniškės

peržiūrėti pilną skelbimą »


Inga M. ieško auklės Vilnius

SKUBIAI. Jeruzalės mikrorajone ieškom mylinčios vaikus, kantrios, draugiškos ir energingos auklės su patirtimi 2,5metų mergaitei ir 5metų berniukui pilnai darbo dienai - nuo 07:30 iki 17:30. Vaikai minimaliai lanko darželį, tad gali būti keli laisvi pusdieniai per mėn. Atlyginimas - sutartinis. Aukle, su kuria sutarem, ir kurios laukem 2sav, taip ir neatejo sutartu sia sav.., ir neatsako nei i skambucius, nei i zinutes... Tad mums skubiai reikia auklytes. Labai laukiame skambučių, tel.: 8-676-88565. Inga M.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 20 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Jeruzalė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Aušra L. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Reikalinga auklyte 2 m.berniukui. Aušra L.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 1 savaitę
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Giraitė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Rūta V ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Ieškom auklės su patirtimi ir rekomendacijomis 1,5m. mergaitei. Auklė bus reikalinga balandžio mėn. pilnai darbo dienai 10 val.. Valandos kaina 2-2,5 eur. (Priklauso ar namus tvarkys ir maistą gamins). Darbas Romainiu raj. netoli nuo pagrindinės Romainių g. kur važiuoja autobusai. Jei domina darbas ir mylite vaikus rašykite prisistatymus į paštą: ruta1983@gmail.com. Rūta V

sukurta prieš: 1 mėnesį, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 27 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Romainių raj.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Eugenijus T. ieško auklės Vilniuje

Vilniaus r. Miško g. Nemenčinė Reikalinga auklė prižiūrėti 2 vaikus 3 ir 4 metų. Vaikai lanko darželį, bet dažnai nevedame dėl slogos ir pan. Privatus namas, kiemas aptvertas. Eugenijus T.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilniuje, Nemenčinė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Milda I. ieško auklės Kaunas

Sveiki. Ieškome valandinės auklės dviems mergytėms - 4,5 metų ir 9 mėnesių. Pagalba reikalinga būtų 9-12val 1dienį ir 3dienį, pagal susitarimą -4dieniais. Iš auklės tikimės su panelėmis išradingai praleisti laiką, paduoti valgyti, esant geram orui išeiti į lauką, pasirūpinti mažosios higienos reikalais:) Ieškome auklytės turinčios patirties. Pozityvaus, atsakingo, rūpestingo ir mylinčio žmogaus. Gyvename Kauno Centre. Milda I.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 6 d. iki 2017 m. Rugsėjis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vilija T. ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Kaunas

Sveiki, ieskom draugiskos, paslaugios, sukalbamo, linksmo budo auklytes valandiniam darbui. Randames Kaune, Silainiuose Reiktu pazaisti su vaiku, pasitvarkyti namuose, pasildyti valgyti, isvesti i lauka. Vidutiniskai uzimtumas butu apie 10-15 valandu per savaite, dvi-tris dienas per savaite, pirmoje dienos puseje. Jei susidomejot - skambinkit, atsakysim i iskilusius klausimus. Vilija T.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 15 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Agne C. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Reikalinga aukle ligos atveju mergaitei 2,5 metu, senamiestyje. Agne C.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 2 d. iki 2017 m. Balandis 2 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Senamiestis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vaiva M. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome auklės 1 metų mergaitei pilnai darbo dienai. Vaiva M.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 22 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pilaitė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Neringa B. ieško auklės Panevėžys

Ieskome aukles vakarais, 3-4 kartus per savaite, nuo 20 - 01h. Auginu dvynukus, reiktu padeti pasimaitinti ir uzmigdyti. Kreiptis telefonu 869904852 Neringa B.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 1 d. iki 2017 m. Balandis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Panevėžys

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ruta M. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, Ieškome auklytės 1,2m. gražuoliukui berniukui. Darbas - pusė arba pilna darbo diena. Darbo vieta ~15km nuo Riešės, prie Žalesos/Pikeliškių ežero. Gal galite rekomenduoti kokį superinį žmogutį? Ruta M.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 2 d. iki 2017 m. Balandis 2 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Už Riešės, prie Žalesos ežero.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Mindaugas B. ieško auklės Šiauliai

8 mėn berniukui 2-4 savaitėms reikalinga auklė 4-6 val per diena. Bet yra sąlyga, kad auklė priimtų vaiką savo naumuose. Mindaugas B.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 1 d. iki 2017 m. Balandis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Šiauliai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ugne Saule ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Nuo gegužės mėnesio ieškomas žmogus auginti, mylėti, prižiūrėti, lavinti, rūpintis, bei suteikti viską, kas geriausia mažai metukų mergytei. Ji labai linksma, nuotaikinga, emocinga. Norėtūsi, kad su ja laiką leistų lygia toks pat šiltas žmogus, nuoširdus. Ugne Saule

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Lazdynėliai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Lina R. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieskome vaikus mylincios aukles 1,3m mergytei. Darbo dienomis nuo 9 iki 12.10 val. Mokame 45eur/savaite. Lina R.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 11 d. iki 2017 m. Rugsėjis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Fiziku g. Bajorai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Renata Obcarske ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome merginos/moters prižiūrėti beveik 3m.mergaitę vakarais ir savaitgaliais pagal susitarimą. Priežiūra: buvimas kartu, žaidimai, knygelių vartymas, miego ritualai ir pan. Privalumas: savas automobilis. Renata Obcarske

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 6 d. iki 2017 m. Balandis 6 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Šeškinė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Laura B. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome merginos/moters norinčios papildomai užsidirbti, prižiūrint 2 metų mergaitę. Prižiūrėti reikėtų ligos metu, vakarais ar savaitgaliais. Laura B.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 2 d. iki 2017 m. Balandis 2 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Justiniškės

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jurgina Ū. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki! Ieškome auklės 1 metukų mergytei. Nuo balandžio - gegužės mėnesių (geros auklės galėtume palaukti šiek tiek ilgiau). Darbo pobūdis: prižiūrėti mergaitę, ja rūpintis, su ja žaisti. Būtų puiku, jei auklė galėtų pagaminti maistą, likus laiko nuo vaiko priežiūros sutvarkyti namus. Darbo laikas - pilna darbo diena. Jurgina Ū.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Šiaurės miestelis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Dalia J. ieško auklės, mergaitei (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Sveiki, ieškome auklės mažai nuostabiai mergytei. Aukles ieškome darbui nuo Balandžio mėnesio, mergaitei tuo metu bus 9 mėnesiai. Ieškome ne tik auklytės bet ir šeimos nario :), kadangi siūlome ilgalaikį darbą. Auklės reikės praktiškai visai darbo dienai (nuo 6 iki 8 valandų per dieną). Svarbu, jog auklė būtų lanksti ir kartais galėtų dirbti ir šeštadieniais,mainais į laisvą dieną darbo dienomis. Gyvename Žirmūnuose. Ieškome žmogaus, kuris iš tiesų myli vaikus, mėgsta su jais užsiimti, žaisti, lavinti ir bendrauti. Taip pat svarbu, jog auklytė paruoštų mergaitei valgio. Taip pat būtų privalumas jei auklytė galėtų paruošti pietus ir teveliams bei truputį padėtų namų ruošoje. Tačiau visa tai yra tik detalės, svarbiausia ieškome nuoširdaus ir gero žmogaus, kuris padėtų prižiūrėti mūsų didžiausią turtą. Ypač svarbu, kad auklytė neturėtų blogų įpročių. Lauksiu jūsų elektroninių laiškų arba skambučių: +370 674 32106 d.kalibataite@gmail.com Linkėjimai, Dalia Dalia J.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Zirmunai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jurgita G. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, Ieškome valandinės auklės 2 m berniukui Vilniaus senamiestyje. Reikėtų prižiūrėti tuomet, kai vaikas serga ir negali lankyti darželio. Jurgita G.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 20 d. iki 2017 m. Gruodis 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Senamiestis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vaida V. ieško auklės Vilnius

Sveiki, Ieškome auklės dviems savo vaikams pilnai darbo dienai Žvėryne. 4 metukų mergytei, kuri lanko darželį, todėl pagalba ją prižiūtrint reikalinga daugiau ligos atvejais. Ir 6 mėn amžiaus berniukui (kol kas reikalinga pagalba mamai juo rūpinantis, vėliau, mamai išėjus į darbą - pilna vaiko priežiūra) Garantuojame malonią aplinką, jaukias ir geras darbo sąlygas :) Lauksiu žinučių dėl detalesnės informacijos. Vaida V.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 6 d. iki 2017 m. Balandis 6 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Žvėrynas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Gintare V. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškau aukles 1,3 metų mergytei. Gegužės , birzelio mėnesiams , 0,75 etato, Lazdyneliuose. 400 Eur. Gintare V.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 1 d. iki 2017 m. Birželis 30 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vita L. ieško auklės, mergaitei (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Ieškome auklytės 9 mėn. mergytei, reikėtų 2-3 val. per savaitę pabūti su mažyle, o tiksliau užtikrinti jos saugumą ir su ja pažaisti. Vita L.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 16 d. iki 2017 m. Balandis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Klevinė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Erika Paulauskienė ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Ieškau savo mergaitei,kuri yra 3 metukų valandinės auklės. Darbo pobūdis būtų toks: pasiimti dukrytę iš darželio ir parvesti namo, pažaisti su ja kol gryšime iš darbų (apie 19val). Būtų tobuliausia,kad galėtumėte ir ligos atveju. Darbas nuo kovo 20d. Mes gyvename Šnipiškių rajone, Vilnius Erika Paulauskienė

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 20 d. iki 2017 m. Rugsėjis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Laura L. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

PAVILNYJE ieškome auklytės 2 m. mergaitei. pusdieniams šiokiadieniais arba/ir savaitgaliais :) laurukas@inbox.lt Laura L.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 8 d. iki 2018 m. Balandis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, PAVILNYS

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jurgita A. ieško auklės, berniukui (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Ieškome valandinės auklės 6 m. berniukui vieną pusdienį per savaitę arba ligos atveju 2-3 pusdienius, tik rytinis laikas. Kartais gali prisijungti brolis (8 m.). Būtų privalumas, jei galėtumės dirbti ir vasarą po 3-4 pusdienius per savaitę. Prioritetas gyvenančioms Saulėteky, Antakalny :) Jurgita A.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 16 d. iki 2017 m. Rugpjūtis 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Nemčinės pl.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Solveiga Vidziunaite ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome geriausios draugės dviem puikiem vaikam- 1 m. ir 1,3 m. Berniukas ir mergaitė. Reiktų padėti vaikų močiutei prižiūrėti anūkus. Priežiūra reikalinga darbo dienomis nuo 8 - 14 val. nuo gegužės mėnesio, Bajoruose. Solveiga Vidziunaite

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 22 d. iki 2017 m. Spalis 18 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Bajorai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vaida S. ieško auklės Vilnius

Darbas nuolatinis, po 5 val/dieną iš anksto suderintu grafiku (nepastovus). Mama dažniausiai dirba namie - tad mažosios gaunasi ne pilna priežiūra. Taip pat reikės palaikyti namų tvarką. Jei Jūs maloni moteris, be galo mylinti vaikus bei iš tikro mokanti auginti juos laisvais ir laimingais, labai mandagi ir kultūringa - šis darbas Jums. Didelis privalumas - nuosavas automobilis ir puikūs vairavimo įgūdžiai. BE ŽALINGŲ ĮPROČIŲ. Skambinkite: 865557384 Vaida S.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 20 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pavilnys, Gurių sodai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Tatjana Z. ieško auklės Vilnius

Ieškom valandines/pagal užsakymą auklytės dviem berniukams, 6 mėn. ir 2m. Gyvenam Vilniaus raj. (link Mickūnų), nuosavame su visais patogumais name. Privalumas butų turėti vairuotojo pažymėjymą. Tatjana Z.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 1 d. iki 2017 m. Balandis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Vilniaus raj.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Eglė Valiukienė ieško auklės Vilnius

Sveiki, ieškome auklės. Gyvename Vilniuje Šv. Stepono g., norėtume kad vežiotu vaikus ryte 8 val. (komandiruočių metu, 2-3 dienos per savaite, pora kartu per menesį) į darželį, mokykla (mokykla ir darželis netoli namu) ir popiet ~15val. pasiimtu, pabutu namuose kol grysime iš darbų. Turime tris vaikus 2,6,8 metu. Taip pat vaikam sergant pabuti namuose. Norėtume kad auklė turetu vairuotojo pažymėjima, automobili suteiktume arba galima savo automobiliu. Eglė Valiukienė

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 3 d. iki 2019 m. Balandis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Šv. Stepono g.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jurgita V. ieško auklės, berniukui (None) Vilnius

Ieskome valandines aukles 10men. Berniukui. Kartais vakarais ir savaitgaliais kartu priziureti 3 m. Sese. Jurgita V.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 1 d. iki 2017 m. Balandis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pasilaiciai, Zujunai, Gineitiskes, Giluziu km.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Dovilė J. ieško auklės, mergaitei (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Skubiai ieškome auklės 2 mėnesių mergytei. Gyvename Žvėryne. Pagalba reikalinga, kai mamai reikia padirbti kitame kambaryje. Kol kas maždaug 2 kartus per savaitę po 2h. Būtų puiku, jei auklė taip pat gyventų Žvėryne ir būtų be žalingų įpročių! Dovilė J.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 2 d. iki 2017 m. Balandis 2 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Žvėrynas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Erika B. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Skubiai ieškome auklės 1.6m berniukui. Poreikis 4-5val per dieną iki pietų (10-14val). Jokių namų ruošos darbų. Gyvename Perķūnkiemyje, Vilniuje. Pirmenybė teikiama patyrusioms auklytėms arba studijuojančioms ikimokyklini ugdymą. Erika B.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Татьяна Пак ieško auklės, mergaitei (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Ieškau rusakalbės auklės kelioms valandoms per dieną, gali būti studentė. Mergaitei 8 mėnesiai. Gyvename Baltupiuose. Татьяна Пак

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 6 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Baltupiai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Leontina Z. ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Sveiki, ieškome auklės vaiko ligos atveju. Dukrytė (3 m.) lanko darželį, bet susirgus reikėtų auklės-draugės, kuri galėtų dirbti nuo 7.30 val. iki 17.00 val., o ir vakarais ar savaitgaliais kelioms valandoms. Reikėtų tik prižiūrėti vaiką, kartais pašildyti ar pagaminti maisto tik vaikui (ne visiems šeimos nariams), sugirdyti vaistus ir pažaisti. Mergaitė labai puikus vaikas, puikiai kalba, apsirengia, pavalgo ir asmenine higiena pasirūpina pati. Ko tikimės iš auklės: kad rastų bendrą kalbą su vaiku, mėgtų žaisti ir būti su vaikais, puoselėtų pagarbius ryšius su vaiku, būtų kantri ir draugiška. Leontina Z.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Žvėrynas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ana L. ieško auklės Vilnius

Ieškau auklės dviems vaikams (amžius 1,10 ir 3 m) ligos metu, privalumas suprasti lenkų kalbą. Pagrindiniai reikalavimai: vaiko priežiūra ir ugdymas,atsakingumas. Darbo valandos nuo 8 iki 17 val. Tel nr 867747702 Ana L.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 2 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pilaitė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Erika M. ieško auklės Vilnius

Ieškome Naujojoje Vilnioje, Rokantiškėse valandinės auklės 2 vaikų ligų atveju pagal iškvietimą. 4 metų ir 1,5 metų broliai lanko darželį. Darbo dienomis, kai vaikai sirgs darbas nuo 8:30-17:30. Erika M.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 6 d. iki 2020 m. Sausis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Kalno g.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Žydrūnė L. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Klaipėda

Ieškome auklės 2 metukų mergaitei ligos atveju, nuo 8 iki 17 val. darbo dienomis mūsų namuose. Pagrindiniai reikalavimai: vaiko priežiūra ir ugdymas, maisto gamyba, ėjimas į lauką, dienos režimo laikymasis. Mob. 860301576, į SMS neatsakau. Žydrūnė L.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 2 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Klaipėda, Centras

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vaida N. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome mylinčios vaikus auklytės 2,5 m. mergaitei. Svarbu, kad būtų aktyvi, stipri, sąžininga, su patirtimi (arba užauginusi savus vaikus). Darbas: vaiko priežiūra susirgus, nes jau lanko darželį. Ir pagal atskirą susitarimą vakarais ar savaitgalį. Gyvename Viktariškėse (už Naujos Vilnios, netoli Mickūnų). Namuose yra šuo. Lauksiu laiškų v_navickaite@yahoo.com ar skambučių 865667287 Vaida N.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 13 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Viktariškės, Vilniaus r.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Kira Zhukova ieško auklės Vilnius

Добрый день. Ищу русскоговорящую няню для моей дочери, возраст 1 год. Занятость не полная, 3 раза в неделю по три часа в день (график обсуждается). Живем рядом с Панорамой. ‭‭+370 (676) 34 368‬‬ Kira Zhukova

sukurta prieš: 1 mėnesį, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 27 d. iki 2017 m. Kovas 30 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Monika V. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Trakai

Laba diena, Ieškau auklės 11 mėn., sūneliui. Darbo laikas: I - V 07 - 18 val. Vieta Lentvaris Valstybiniú nedarbo dienú metu dirbti nereikėtú. Alga dėl to nemažėtú. Vaikutis ramus ir draugiškas, spec., poreikiú neturi, gyvūnú nelaikome. Monika V.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 14 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Trakai, Lentvaris

peržiūrėti pilną skelbimą »


Oksana O. ieško auklės, mergaitei (kūdikystė 0-1 m.) Kaunas

sveiki, ieskau aukles 11 men mergytei, 2 kartus i savaite nuo13 iki 16h, moku 2,5 euro i h, gyvename uzliedziuose. 863896091 Oksana O.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 27 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Kristina S. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome auklės 1m. mergytei pilnai darbo dienai, prižiūrėti namuose. Labai patogus susisiekimas tiems, kas gyvena Antakalnio rajone (nuo Klinikų st. mūsų namus autobusu pasieksite per 10 min) ar Dvarčionių rajone (nuo Keramikų st. mūsų namus pasieksite autobusu per 4 min). Susidomėjus skambinti po 17 val 868242788 Kristina S.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Antakalnis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Agata Šlečkuvienė ieško auklės Vilnius

Sveiki, IEŠKOME valandinės draugės (auklės) 1,5 metų mergaitei nuo balandžio vidurio. Prie Jūsų kartais, ligos atveju, galėtų prisijungti dar viena 4 metų mergaitė, kuri lanko darželį. Kadangi artėja šiltasis sezonas, tikimės, kad vyresnėlės ligos bus išimtis, o ne taisyklė. GALIME prisijungti prie mamos auginančios savo vaikus arba maloniai kviečiame atvykti pas mus. Pagal susitarimą. Mergaitę reiktų prižiūrėti tik darbo dienomis, nuo 7-8 iki 16-17, ne kiekvieną dieną, pagal slenkantį grafiką. Per mėnesį gautųsi apie 10 d.d. Grafikas iš anksto žinomas. REIKALAVIMAI. Jokių specialių reikalavimų neturime. Kaip ir visi prašome, kad žmogus būtų atviras, ramus, spręstų problemines situacijas BE balso kėlimo ir JUO LABIAU BE jokių fizinių bausmių. Žmogaus amžius ir tautybė nėra labai svarbi. Jokių namų tvarkymų, skalbimų ir kitos ruošos nereikalaujame. Minimaliai aptvarkyti mėtomus žaislus, pamaitinti ir pamigdyti vaikutį, gal kartais išvirti košę, pakeisti sauskelnes. Mergaitė rami, daug kuo domisi, gerai ir viską valgo. Vilnius, Grigiškės, Trakai Agata Šlečkuvienė

sukurta prieš: 1 mėnesį, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 18 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Grigiškės, Trakai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Monika Zikytė ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Klaipėda

Sveikos mielosios. Ieskau aukles 1.7m berniukui. Mano darbas pamaininis slenkatis grafikas. reikia zmogaus kurie galetu prisitaikyti. darbas nuo 7.30 iki 18.00 uzmokestis ir detalesne informacija butu aptariama su prentendentemis i aukles. Spec reikalavimai be zlingu iprociu, zmogus norintis uzsiimti su vaiku. Sunus isties judrus butu ka veikti. telefonu nepazaisite ir filmuku neparodysite, kavos kazin ar ramiai atsigersite :D Siaip ramios nuosirdzios aukles ieskome. KAd sutaptu poziuriai i vaiko auklejima :) Monika Zikytė

sukurta prieš: 1 mėnesį, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 27 d. iki 2017 m. Kovas 30 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Klaipėda

peržiūrėti pilną skelbimą »


Mindaugas M. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, ieškome auklės 2 m mergaitei, karoliniškėse,reikės dirbti pilną darbo dieną,tel 867624925, Mindaugas M.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 6 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Karoliniškės

peržiūrėti pilną skelbimą »


Laura R. ieško auklės, mergaitei (kūdikystė 0-1 m.) Klaipėda

Sveikos, ieškome patikimos, valandinės auklės 7mėn mergytei, Klaipėdos rajone, Slengiuose. 2-3 dienom per savaitę. Laura R.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 27 d. iki 2017 m. Birželis 30 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Klaipėda

peržiūrėti pilną skelbimą »


Sigrida U. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Ieškome auklės 1 metų 4 mėnesių mergaitei Lapių miestelyje. Sigrida U.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 6 d. iki 2017 m. Rugsėjis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Kauno rajonas, Lapių miestelis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Neringa Adomavičienė ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Sveikos auklytės. Ieškome 1m 10 mėn mergaitei auklės ligos ateju. Ieškome mylinčios vaikus, patikimos ir draugiškos auklės. Gyvename Kaune Dainavos rajone. Jei susidomėsite skambinkite 862249212 Neringa Adomavičienė

sukurta prieš: 1 mėnesį, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 27 d. iki 2017 m. Kovas 30 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Dainava

peržiūrėti pilną skelbimą »


Losiene I. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškau auklės 2,9 mėn. mergaitei Lazdynėliuose, Jonažolių g. . Ligos atveju bei, kartais, pusdienį ar visą dieną. Norėčiau tartis dėl fiksuoto mėnesinio mokesčio bei valandinio įkainio pagal faktą. Losiene I.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 1 d. iki 2019 m. Kovas 27 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Lazdynėliai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vaida Ž. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Panevėžys

Ieškoma auklė berniukui (2,4m.) tik ligos metu. Vaida Ž.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 27 d. iki 2017 m. Kovas 27 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Panevėžys, Kosmonautų gatvė 1

peržiūrėti pilną skelbimą »


Loreta D. ieško auklės, berniukui (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Klaipėda

Reikalinga auklė, prižiūrėti 4 metų berniuką darbo dienomis rytais, iš viso 3 rytus per savaitę. (Panašiai nuo 8 val. iki 13 val.) Loreta D.

sukurta prieš: 1 mėnesį, 4 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 24 d. iki 2017 m. Kovas 27 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Klaipėda, Dragūnų kvartalas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Laura Peciuliene ieško auklės Panevėžys

Sveiki,ieskom patikimos aukles 2 vaikuciams,3m.mergaite ir 6m.berniukas.Reiktu visai dienai nuo 9-18 val.ligos atveju. Laura Peciuliene

sukurta prieš: 1 mėnesį, 4 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 3 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Panevėžys, Gyvename Kniaudiškiu g.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Reda B. ieško auklės Vilnius

Ieškome jaunos, tvarkingos, be žalingų įpročių, linksmos, mylinčios vaikus, turinčios patirties valandinės draugės-auklės 2,5m. berniukui ir 5m.mergaitei Avižieniuose. Vaikai lanko darželį tačiau dažnai serga. Dažniausiai ligos atveju žiūrėti vieną vaiką, kartais abu. Netoliese yra autobusų stotelės, važiuoja miesto ir tarpmiestiniai autobusai. Pirmenybė gyvenančioms artimesniuose rajonuose. Cv ir trumpą prisistatyma siusti regyco@gmail.com Reda B.

sukurta prieš: 2 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 22 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Avižieniai, Vilniaus r.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jurgita G. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Sveiki, ieškome valandinės auklės 1,5 metų mergaitei. Gyvename A.Šančiuose. Susisiekite e.paštu: jurgailiene@gmail.com Jurgita G.

sukurta prieš: 2 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 14 d. iki 2017 m. Kovas 17 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Renata A. ieško auklės Vilnius

Ieškome geriausios draugės dviem puikiem vaikam- 1,5 ir 3,5m. Mergaitė ir berniukas. Privalo vairuoti automobilį. Grafikas- Pirm/Treč 8-18. Antr/Ketv/Penk 8-16. Gyvename prie Ozo. Kontaktas Renata +37061406025. Renata A.

sukurta prieš: 2 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 14 d. iki 2017 m. Kovas 17 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Neringa L. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Ieškome auklės, skleidžiančios gerą aurą ir teigiamas emocijas 1 metukų 4 mėn. mielam mažam berniukui. Darbas būtų A. Šančiuose, ramioje vietoje, nuosavame name su terasa ir uždaru kiemu. Artimiausia autobuso stotelė, Karių kapinės 5- 7 min. pėsčiomis nuo namo. Darbas - pilna darbo diena kiekvieną dieną 8-17 val., penktadieniais darbas būtų iki 15 val. Pagrindinė auklės užduotis - berniuko priežiūra, maisto gaminimas jam. Neturinčios pakankamai (mažiausiai 2-3 metus) patirties auklės darbe su vaikais prašome nesikreipti. Būtinos rekomendacijos. Tel. Neringa 868703141 Neringa L.

sukurta prieš: 2 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 6 d. iki 2018 m. Liepa 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Aukštieji Šančiai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Zydrunas A. ieško auklės Vilnius

Dvyniai, mergaitė ir berniukas 2,5 metai. Abu lanko darželį, bet kartais suserga ir reikia mums pagalbos. Ieškome auklės kuri galėtų užsiimti su vaikais, kai jie serga. Mes gyvename Bendoriai, Ilgoji g. (Vilniaus raj.), patogiame vaikų priežiūrai name. Iki mūsų važiuoja 87 autobusas, bet prioritetas auklei su automobiliu, kad reikalui esant galėtų paimti vaikus iš darželio. Atsiskaitymas: Variantas 1: Galimas atsiskaitymas pagal dirbtas valandas Variantas 2: Galime mokėti mėnesio fiksuotą kainą. Tuo atveju norėtume, kad padėtumėte su namų ruošos darbais, pagal susitarimą. Zydrunas A.

sukurta prieš: 2 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 14 d. iki 2019 m. Rugpjūtis 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Bendoriai, Vilniaus raj.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Birutė R. ieško auklės Vilnius

Ieškome auklės vaikų ligos metu. Vienam berniukui 3.5 metai, kitam 6 metai. Darbo valandos nuo 8 iki 17 val. Savaitgaliais nereikėtų. Rajonas- Verkiai. Amžius nesvarbu, svarbu, kad mylėtų vaikus. Birutė R.

sukurta prieš: 2 mėnesius
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Verkiai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Eglė G. ieško auklės Vilnius

Sveiki, ieškome valandinės auklės vienerių su puse metų berniukui Lazdynėliuose. Laukiame auklės-draugės, kuri daug bendrautų ir ugdytų vaiką; ir pagal susitarimą padėtų namų ūkyje. Darbas kasdien po maždaug tris-keturias valandas, išskyrus savaitgalius. Eglė G.

sukurta prieš: 2 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 14 d. iki 2017 m. Kovas 17 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Lazdynėliai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Simona S. ieško auklės Klaipėda

Sveiki:-) Reikia aukles 3m ir 6m vaikuciams. Daznausiai ligos atveju ir kartais vakarias parsivest is darzelio bei pabut kelias valandas. Simona S.

sukurta prieš: 2 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 23 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Klaipėda, Prie PC BIG

peržiūrėti pilną skelbimą »


Lina L. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Perkūnkiemyje ieškome valandinės auklės 1m 8men berniukui ligos atveju ir retkarčiais savaitgaliams! :) Berniukas drasus, aktyvus, megstantis bendrauti! Lina L.

sukurta prieš: 2 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 14 d. iki 2017 m. Kovas 17 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Perkunkiemis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Modesta M. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome draugės, mokytojos, pagalbininkės šauniam, judriam ir aktyviam berniukui, kuriam balandžio pabaigoje sueis 1 metukai. Norėtume, kad draugė pasirūpintų mūsų mažyliu, kol tėveliai darbuosis (preliminariai 8:00-18:00), būtų žingeidi ir padėtų pažinti pasaulį mūsų mažyliui, turėtų patirties bei rekomendacijas. Modesta M.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Tarandė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Kornelija K. ieško auklės, berniukui (jaunesnysis mokyklinis amžius 7-11 m.) Vilnius

Laba diena, mielos auklės, šiuo metu ieškome savo 7 m. berniukui vairuojančios valandinės auklės. Pagrindinė užduotis - pasiimti iš mokyklos ir nuvežti į futbolo treniruotę, o po to namo. Mokykla yra Gervėčių g. (Rasų rajonas), treniruotės vyksta Žirmūnuose, Emilijos Pliaterytės mokykloje. Treniruotės vyksta pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 17:30 iki 19 val. Su nuvežimu ir parvežimu susidaro apie 3 val. Lauksiu Jūsų žinutės! Kornelija Kornelija K.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 14 d. iki 2017 m. Kovas 17 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Lina M. ieško auklės Vilnius

Laba diena ieskau jaunos aukles, gali buti studente, mazdaug 1 savaitei per menesi, priziureti du vaikus , mergaite ir berniuka ligos atveju. Mergaitei 6 metai, berniukui 4. Darbas nuo 7.30 iki 17.30 . Gyvename Jeruzales mikrorajone, geras susisiekimas . Apmokejimas susitarimo reikalas. Ieskotume paprastos, draugiskos, saziningos , atsakingos merginos kartu leisti laika. Butu gerai, kad butu pries tai jau prižiūėrjusi vaikus (bus lengviau) Lina M.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 21 d. iki 2017 m. Kovas 17 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Jeruzale

peržiūrėti pilną skelbimą »


Elzė M. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

PILAITĖJE ieškome valandinės auklės beveik 2 m. AKTYVIAM berniukui. Garantuotume apie 50 val./mėn. (150 eur), dėl konkretaus laiko tarumėmės. Pagrindinis reikalavimas – kad vaikas būtų saugus ir lavinamas, su juo užsiimama (turėjome auklę, su kuria vaikas nenorėdavo būti, todėl, savaime suprantama, jos atsisakėme). Papildomų darbų daryti nereiktų, nebent susitvarkyti “po savęs” – žaislus, knygutes ir pan. Vaikui maistą palikčiau, bet reiktų pamaitinti, nes vaikutis yra nelabai valgus. Elzė M.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 22 d. iki 2017 m. Balandis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pilaitė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Dovilė A. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Ieškome auklės 2 metų mergaitei Kaune, Dainavos rajone (Partizanų g. galas). Darbas nuo 2017 m. balandžio pradžios iki rugpjūčio galo, darbo dienomis pusei dienos popiet (nuo maždaug 13-18 valandos). Vasaros atostogas galėtume suderinti. Vėliau pagal poreikius ligų atveju. Reikalavimai auklei - meilė vaikams, atsakingumas, kantrybė, ramumas, atvirumas, patirtis. Kasdienis ėjimas į lauką (aišku, atsižvelgiant į orą). Jei atitinkate reikalavimus, labai laukiame Jūsų :). Susisiekti galite per facebook profilį (Dovile Zitineviciute-Andziuleviciene) arba paštu dovileandz@gmail.com. Dovilė A.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 3 d. iki 2017 m. Rugpjūtis 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Kaunas, Dainavos rajonas (Partizanų g. galas).

peržiūrėti pilną skelbimą »


Marius A. ieško auklės Vilnius

Ieškome auklės berniukams ligų metu Bajoruose. Vaikai 2 metų ir 4 metų. Lanko darželį, todėl labai dažnai serga. Marius A.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Bajorų kelias 9

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ieva Klimašauskienė ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Šiauliai

Ieškau auklės 2,8 amžiaus mergaitei 8 h per dieną. Šiauliai, centras. Ieva Klimašauskienė

sukurta prieš: 2 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 13 d. iki 2018 m. Vasaris 13 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Šiauliai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vaida Citrinaviciute ieško auklės, mergaitei (kūdikystė 0-1 m.) Kaunas

Ieskau aukles 8 val. Darbo dienomis. Darbas butu su beveik 11men. mergaite. :) Vaida Citrinaviciute

sukurta prieš: 2 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 13 d. iki 2017 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Viljampole

peržiūrėti pilną skelbimą »


Virginija Liepinytė ieško auklės Vievis

Ieškome auklės 3,5 ir 7,5 m vaikams jų ligų ir atostogų metu. Virginija Liepinytė

sukurta prieš: 2 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 9 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vievis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Oksana Planciune ieško auklės Vilnius

Sveiki. Ieskome aukles darbui vakarais ir kartais savaitgali. Reiketu paimti vaikucius is darzelio, sutvarkyti namus ir padaryti valgyti. Oksana Planciune

sukurta prieš: 2 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Jonažolių g

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vaiva M. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome auklės savo 1 metukų mergaitei iki kol išeis į darželį. Vaiva M.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 22 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pilaitė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vilma Š. ieško auklės Vilnius

Labai ieškome valandinės auklės dviem mergytėms 5 m ir 7 m. Reiktų pagalbos ligos atveju, kartais kelias valandas pabūti vakarais arba savaitgaliais. Idealiausia būtų jei turėtų automobilį ir galėtų atvykti į namus, bet galėtume vežioti ir pas auklytę į namus :) Lauksime pasiūlymų. Vilma Š.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Aukse C. ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Sveikos Mielos auklės, ieškome nuotaikingos ir rūpestingos auklytės mūsų 3,5 metų dukrytei. Geriausia, kad būtų vairuojanti ir su patirtimi/rekomendacija, gali būti ir studentė su lanksčiu paskaitų grafiku. Gyvename Kalnenuose, auklė būtų reikalinga ligos atveju nuo 7.40 iki 17 val. darbo dienomis ir kartais vakarais porai valandų, kai norėsime išlėkti papramogauti su vyru. Laukiu Jūsų laiškų. Aukse C.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 16 d. iki 2018 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Kalnėnai, Kalnėnų g.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Erika B. ieško auklės, berniukui (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Kaunas

Ieskau , aukles pagal iskvietima ,perspesiu visuomet is anksto kada reikes jusu pagalbos .i menesi viena savaite kuri bus vien tik naktines : laukiu pasiulymu Erika B.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 16 d. iki 2017 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Indrė V. ieško auklės Vilnius

Sveiki, ieškome auklės sesei (3 m.) ir broliui (1 m.) prižiūrėti pirmadieniais nuo 19val. iki 21val., tėveliams lankant šokių užsiėmimus. Priežūros reikėtų reguliariai, tik pirmadieniais. Gyvename Lazdynėliuose. Viešasis transportas važiuoja. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis telefonu: 868248182 (Indrė). Indrė V.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Lazdynėliai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Martynas K. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, ieškome auklės 1,5 mergatei nuo balandžio iki rugsėjo mėn. Martynas K.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 3 d. iki 2017 m. Rugsėjis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Perkūnkiemis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Lina M. ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Ieškome šaunios auklės mūsų 4 m. mergytei tais atvejais kuomet serga ir negali eiti į darželį (~9-18h) ir retkarčiais vakarais/savaitgaliais, pagal atskirą susitarimą. Svarbiausia, kad auklė būtų sąžininga, gera draugė dukrytei, nestigtų bendros vaikiškos veiklos. Maisto ruošti ir tvarkyti namų nereikės. Darbas Antakalnyje (Grybo g.) Būtų puiku gauti rekomendacijas Lina M.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Grybo g.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Julija Zajac ieško auklės, berniukui (jaunesnysis mokyklinis amžius 7-11 m.) Vilnius

Ieškoma auklė pagal užsakymą Vilniuje prie Ozo parko. Privalumas - lietuvių, rusų, anglų kalbų žinojimas. Berniukui 9 metai. Jis mokosi 2 klasėje, kalba tik rusiškai. Kartais mes turime daug reikalų mieste, o vaikas bijo pasilikti namuose vienas, todėl reikia jį prižiūrėti. Būtų gerai, kad auklė, prižiūrėdama vaiką, galėtų jį pamokyti kalbėti lietuviškai ar angliškai. Dažniausiai auklės reikės 2-3 valandoms po pamokų, t.y. nuo 13:00 arba vakarais. Julija Zajac

sukurta prieš: 2 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Gegužė 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Ozo parkas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Lina T. ieško auklės Vilnius

Sveiki, reikalinga valandinė auklė Vilniuje, Šiaurės miestelyje. nuo 14 iki 18val. 1Val = 1 Eur. Tel: 861211227 Lina T.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Kristina E. ieško auklės, berniukui (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Klaipėda

Ieškome auklės 5 metų berniukui. Auklė būtų reikalinga vaikui sergant, kartais vakarais/savaitgaliais. Kristina E.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Klaipėda, Prie PC "Akropolio"

peržiūrėti pilną skelbimą »


Dalia B ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Sveiki, Ieškome nuolatinės auklės 3,5 m. mergaitei darbo dienomis 8-18 val. Kelis kartus per mėnesį reikėtų nuvesti iš ryto į darželį (~8-8:30 val.) ir pasiimti (apie 5 val.). Atlyginimas sutartinis . Mums svarbu, kad mylėtumėte vaikus, būtumėte tvarkinga ir sąžininga, neturėtumėte žalingų įpročių ir alergijos katėms. Esame paprasta, sąžininga ir supratinga šeima. Tel. 864109999 Dalia B

sukurta prieš: 2 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Žirmūnai, Tuskulėnų g.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Diana G. ieško auklės Vilnius

Ieškome auklės prižiūrėti 2 m. mergaitę ir 5 m. berniuką ligos atveju. Abu lanko darželį, auklė būtų reikalinga vaiko/ų ligos atveju, kai negali eiti į darželį darbo dienomis nuo 8 val. iki 18 val. (galima susitarti ir trumpesnę darbo dieną). Abu vaikai savarankiški ir bendraujantys. Rekomendacijos iš ankstesnių šeimų ir patirtis būtų privalumas. Gaminti/tvarkyti namų nereikia. 8 673 02504 Diana Diana G.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 6 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pavilnys

peržiūrėti pilną skelbimą »


Elena K. ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Ieškau auklės prižiūrėti 4 metų mergaitę jai susirgus.Mergaitė lanko darželį, auklė būtų reikalinga vaiko ligos atveju,kai negali eiti į darželį. Darbo dienomis nuo 7.30 iki 18 val. Pageidautinos rekomendacijos iš ankstesnių šeimų. Gaminti/tvarkyti namų nereikia. Auklės amžius 40-60 metų. 864620131 Elena Elena K.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 6 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Vilniaus rajonas,Bendorėliai (už Klevinės)

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ligita S. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Šiauliai

Ieškau auklytės 2,5 metukų berniukui ligos atvėju. Sergam gan dažnai. Berniukas linksmas, draugiškas, smalsus, be didelių ožiukų, gana savarankiškas. Gyvename pietiniame, prie registrų centro. Ligita S.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Šiauliai, Pietinis, prie Šiaulių arenos, registrų centro

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vaiva Grigaite ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

ieskome aukles 1 metu ir 2 menesiu mergytei, darbas uzliedziuose darbo dienomis. atlyginimas 2-3eur/val priklauso nuo jusu rekomendaciju bei gyvenamos vietos. Optimalus darbo laikas 9-16 val, darbo dienomis, kartais ne visas darbo dienas. Vaiva Grigaite

sukurta prieš: 2 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 1 d. iki 2017 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Uzliedziai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Egle Leminskiene ieško auklės Vilnius

Ieskome vaikus mylincios aukles dviem vaikams priziureti Baltupiuose. Mergaite 3.7 m, berniukas 1 m. Darbo dienomis visai darbo dienai. Amzius nesvarbu, svarbu atsakingumas, zalingu iprociu neturejimas, mokejimas elgtis stresinese . Nepripazystam fiziniu bausmiu ir vaiku zeminimo. Turi moketi uzsiimti su vaikais. Tel 867574489 Egle Leminskiene

sukurta prieš: 2 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 7 d. iki 2017 m. Rugsėjis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Baltupiai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Monika Kanciauskiene ieško auklės Šiauliai

Ieškome auklės 1.6m berniukui. Reikalinga nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, po 4-8 h per dieną. 861130686 Monika Kanciauskiene

sukurta prieš: 2 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 6 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Šiauliai, Centras

peržiūrėti pilną skelbimą »


Sandra K. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieskome aukles pilnai darbo dienai mazdaug nuo 7.30 iki 17.30-18.00. Mergaitei 1,5 metu. Sandra K.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Perkunkiemis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Asta S. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Ieskome valandines aukles 8 men berniukui musu namuose Pilaiteje. Asta S.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pilaite

peržiūrėti pilną skelbimą »


Kristina K. ieško auklės Kretinga

Reikalinga ateinanti auklė Kretingoje dviem berniukams. Kristina K.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Birželis 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kretinga, Kretingos centre

peržiūrėti pilną skelbimą »


Rūta J. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveikos, mielosios, SKUBIAI ieškome auklės - žaidimų draugės savo sūnui. Jam dabar 1,3 m., auklė mums reikalinga iki rudens. Darbas 7:30-17:30, maždaug. Kartais paleisime anksčiau, bus ir laisvų dienų. Priežiūra tik mūsų namuose, gyvename nuosavame name. Ieškome ne Super auklės - tiesiog gero, rūpestingo žmogaus, draugo mūsų vaikui. Kartais reikės pagaminti vaikui valgyti, oras gražėja - todėl tikimės, kad kasdien bus išeita į lauką. Svarbu, kad mūsų vaik opriežiūra būtų vienintelis auklės rūpestis. Skambinti +37060002180 Rūta J.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 13 d. iki 2017 m. Rugsėjis 15 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Vilniaus raj. Avižieniai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Augustė Mieliulytė-Osipovičienė ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškau valandinės auklės 1 m. berniukui. Gyvename Pilaitėje. Berniuką būtinai reikėtų saugoti kas antrą pirmadienį nuo 14 iki 19 valandos ir kiekvieną ketvirtadienį nuo 12 iki 16 val. Dėl kitų dienų tartumėmės asmeniškai. Berniukas draugiškas, mėgstantis bendrauti, tačiau neterorizuoja reikalaudamas dėmesio. Ieškome jaunatviškos ir patikimos auklės. Augustė Mieliulytė-Osipovičienė

sukurta prieš: 2 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pilaitė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ernesta B ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Klaipėda

Sveiki, Ieškau auklės 1,5m sunui, Klaipėdos priemestyje. Darbas pusei etato. 869859191 Ernesta B

sukurta prieš: 2 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Klaipėda, Trušelių k.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ayda A. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Kaunas

Ieskoma aukle kuri galetu ateiti karta ar du per savaite ir pabūti su vaikučiu 2-3 valandas. Bei karta i mėnesį galetu pabūti rytinem valandom nuo 8 ryto iki 12-13 val. Artimiausios rytinės valandos numatomos vasario 17 D ir kovo 06 D. Berniukui 6 menesiai, darbas butu musu namuose, del grafiko butu galima derintis išskyrus tas dvi datas :) Del detalesnes informacijos kreipkites, del atlygio tarsimes individualiai :) Ayda A.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Dainava

peržiūrėti pilną skelbimą »


Simona Bartkevičienė ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

laba diena, ieskome aukles berniukui, kuriam 2,2 m, eina i darzeli, taciau daznai serga...reikia aukles ligos atveju, darbas butu nuo 13 val iki 18 val.darbo dienomis. Esame isikure Kalnenuose, todel geriau butu vaziuoti savu transportu. Simona Bartkevičienė

sukurta prieš: 2 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Kalnenai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Edita B. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Panevėžys

Sveiki, ieškome auklės 2,5 metų sūnui. Auklės paslaugų reikia 3kartus i savaite nuo 10:00 iki 15:00 val. Edita B.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Panevėžys

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ingrida N. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieskome atsakingos,linksmos,geros sirdies aukles 1 m berniukui,Klevineje (uz BIG prekybos centro,vaziuoja 87 autobusas),grafikas lanksciai derinamas. Ingrida N.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Klevine,vilniaus raj

peržiūrėti pilną skelbimą »


Skirmante Vosyliene ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, ieškau auklės 1,5 metų dukrytei. 3 kartus per savaitę, darbo dienomis, nuo 14 val. 3 valandoms. Senamiestyje (Vingrių g.). Skirmante Vosyliene

sukurta prieš: 2 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Vingrių g.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Monika S. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Ieškome auklės padėti prižiūrėti 10 mėn berniuką. Darbas po 4 val. per dieną, darbo dienomis, nuo 7-8 val ryto. Ieškome auklės su patirtimi, atsakingos ir rūpestingos. Reikės su vaiku žaisti, lavinti, paruošti maistelio. Gyvename Šiaurės miestelyje, turime mažą šuniuką. Monika S.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 1 d. iki 2017 m. Gruodis 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Šiaurės miestelis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Kristina M. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Reikalinga auklė 2,5 m. berniukui vieną dieną per savaitę ir kai vaikas serga. Kaunas Kristina M.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Dainava

peržiūrėti pilną skelbimą »


Simona N. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki. Ieškome auklės beveik 2 metų mergaitei Pašilaičiuose: ligos atveju - visą darbo dieną, bei kartais vakarais (vieną kartą per savaitę). Ieškome turinčios patirties, atsakingos, sąžiningos ir vaikus mylinčios auklės. Tikimės, kad šeimos draugė prižiūrės mergaitę, žais ir bendraus, taip pat paruoš/pašildys maistą. Atlygis pagal susitarimą ir atsižvelgiant į darbo su vaikais patirtį. Tikimės, kad draugausime ilgai :) Jei Jūsų ir mūsų poreikiai atitinka, prašome susisiekti telefonu 863001161. Simona Simona N.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 20 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pašilaičiai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Violeta Dudoityte ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Laba diena, ieskome auklytes 3menesiams. Berniukui metai ir 3menesiai. Reiketu karta i diena iseiti lauka, piesti, bendrauti, zaisti. Gyvename Zemuose Paneriuose. Aukles reiketu 4 dienas per savaite, nuo 10val iki 16-17 val. Pradzia 02.06. Violeta Dudoityte

sukurta prieš: 2 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 6 d. iki 2017 m. Balandis 28 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Zemieji Paneriai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Lina Š. ieško auklės Palanga

Sveiki. Ieškome auklės Palangoje 1,9 mėn. mielam berniukui nuo gegužės mėnesio. Dirbti reikėtų nuo 8.30 val. Iki 17.30 val. darbo dienomis. Kažkokių ypatingų reikalavimų neturime, tiesiog reikėtų pasirūpinti vaiku, pamaitinti/pašildyti maistą, pažaisti, išvesti į laukutį ir pietų miegeliui paguldyti. Šeimai maisto ruošti ir kambarių tvarkyti nereikėtų, tik prižiūrėti mažylį. Turime dar vieną berniuką, kuriam beveik 4 m. Ir kuris lanko darželį, tačiau neišvengiamai užklumpa ligos, todėl retkarčiais reikėtų abu vaikus prižiūrėti, aišku už papildomą mokestį. Jei susidomėjote, prašau skambinti šiuo mob.nr. 867352911, bet kuriuo metu atsiliepsiu. Atlyginimas sutartinis. Lina Š.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Palanga

peržiūrėti pilną skelbimą »


Lina S. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškau auklės šiuo metu 7 mėnesiu mergytei. Iki metu arba 1.2 metu (rugsejo) pati būsiu dekrete, tai butu reikalinga valandine aukle keletui valandu i savaite. O nuo vasaros arba rugsėjo pilnai dienai. Taip pat turim antra dukryte 3.5 metu, kuri lanko darželį, taigi ligos atveju reiktų pabūti su dviem. Planuojame aukle laikyti iki mažajai sueis 3 metai, taigi 2 metams darbas garantuotas. Prioritetas auklėms su patirtimi, taip pat pritariančioms ir skatinančioms ankstyvąjį ugdymą ir lavinimą. Lina S.

sukurta prieš: 2 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 15 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Lazdynai, jonažolių gatve

peržiūrėti pilną skelbimą »


Julija ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Sveiki, ieškau auklės 3 metų mergaitei Karoliniškėse ligos atveju. Darbo valandos būtų maždaug nuo 8 , 9 val iki 17 val. Julija

sukurta prieš: 2 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Karoliniškės

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ieva Ą. ieško auklės, mergaitei (kūdikystė 0-1 m.) Kaunas

Kauno rajone, Narėpuose ieškoma auklė 8 mėnesių ramiai mergaitei. Reikėtų auklės dviems darbo dienoms per savaitę. Daugiau informacijos telefonu. Ieva Ą.

sukurta prieš: 3 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Narėpai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ingrida J. ieško auklės Vilnius

Ieškome auklės 2.5 m berniukui. Kartais reikėtų palaikyti kompaniją vyresniąjam septynerių metų broliui, jei jis grįžęs iš mokyklos norės su jumis pažaisti. Mes gyvename Jeruzalėje, nuosavame name. (Mokyklos g.) Auklės reikėtų apytiksliai 4-5 valandom per dieną. Grafiką galima būtų suderinti. Tiktų tiek kartais rytais, tiek po pietų. Po pietų mažiukas miega, tad reikėtų aptvarkyti namus, o jam atsikėlus paduoti valgyti. Siūlome atlygį: 1 val. - 3 eurai. Rašykite čia, nes atsiliepti telefonu ne visada turiu galimybių. Ingrida J.

sukurta prieš: 3 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 31 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Jeruzalė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vaida Timofejavaite ieško auklės Kaunas

Ieskome mylincios, atsidavusios, atsakingos, ir saziningos auklytes. Myletume ir gerbtume. Pagrindiniai pageidavimai, vaikuciu prieziura, zaidimai, maitinimas, lavinimas. Vaikuciai guvus, labai zaismingi ir imlus. Valgo viska, greitai kaskuo susidomi. Megsta zaisti, mokytis, buti laukia, sokam dainuojam, piesiam, keliaujam po lietuva ir netik, priimtume auklyte su rimtais ketinimais tad ieskom zmogaus kuris butu atsidaves savo darbui. Darbo grafikas suderinamas, kadangi esu pati sau direktore galiu pasidaryti lankstu darbo grafika, galima po keles valandas per diena, ar po puse dienos, ar po pilna kas antra ar kas trecia diena. Auklyte turetu dideli pliusa jai butu su vairuotpjo pazymejimu, esant reikalui jai zmogus butu is kito miesto suteikciau gyvenama plota su visais patogumais. esant butinybei masina galiu suteikti. Jai vaziuosit is kauno ar is kitu miestu apmokesime kuro islaidas, esant reikalui suteiksiu socialini draudima.LAUKSIU JUSU SMS SU ISSAMIU PRISISTATiMU. Rasykite tik rimtos pretendentes apsisprendusios, kad esate pasiruosus dirbti. Viskas parasyta skelbime, kiti dalykai aptaremi susitikimo metu, parasykit zinute su prisistatymu ir laiku kada galit atvykti, atsakysiu tik I rimtus ir nuoseklius laiskus, gyvenam sale kauno raudondvaryje gaunasi puse etato gal daugiau grafikas pagal susitarima, noretume zmogaus kuris galetu taikytis prie musu Vaida Timofejavaite

sukurta prieš: 3 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Raudondvaris

peržiūrėti pilną skelbimą »


Edvardas Miskinis ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Reikalinga aukle 1.5menesiu mergytei. Slenkamas grafikas. 5dienos 12.00-16.00 val,3dienos laisvos. Ispuolus savaitgaliams prisijungtu ir vyresnioji sesuo beveik 4m. 0037068101619 Edvardas Miskinis

sukurta prieš: 3 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 30 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Silainiai-Romainiai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Sandra C. ieško auklės Vilnius

Sveiki, ieškome valandinės auklės 1 m. 9 mėnesių berniukui. Poreikis yra 3-4 kartai per savaitę (4-5 val. is ryto arba po pietu) Ligos atveju, draugiją reikėtų palaikyti ir vyresnei sesutei 3.9 m., atlygis tokiu atveju didesnis. Norime rasti nuosirdu, gerą, aktyvų, šiltą ir mylintį vaikus žmogų, kuris gražiai ir noriai bendrautų su vaiku tas kelias valandas. Gali buti ir studente, nes laika galima derinti priklausomai nuo aukles galimybiu. Sandra C.

sukurta prieš: 3 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 30 d. iki 2017 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Dalia J. ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Ieškome auklytės 3 metų mergytei ligos atveju ir kartais (2 k. per mėn.) vakarais. Serga dažnokai, tai poreikis yra bent porą savaičių per mėnesį. Esant reikalui, reikėtų prižiūrėti ir vyresnį 6 m. brolį (gana retai pasitaiko). Abu vaikai ramūs, bendraujantys. Norėtume auklės, kurį myli vaikus, mėgsta su jais bendrauti ir žaiti, užsiimtų lavinamąja veikla, gebėtų pašildyti jau pagamintą maistą. Dalia J.

sukurta prieš: 3 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 30 d. iki 2018 m. Sausis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Lazdynai prie VU GPL

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vilma Š. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, ieškome auklės 1,9 m. mergytei Vilniuje (Perkūnkiemio raj.) Porą mėnesių darbas būtų nepilnu etatu (kelias valandas per dieną), vėliau norėsime, kad auklė dirbtų visą dieną, paruoštų pietus ir užkandžius mažylei bei organizuotų dienos užimtumą. Pageidautume švelnios, bendraujančios, mokančios užimti, sudominti, nuraminti auklės, kuri būtų ir žaidimų draugė, ir antra mama ar močiutė. Privalumas - patirtis bei rekomendacijos. Vilma Š.

sukurta prieš: 3 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Agnė S. ieško auklės Vilnius

Ieškome auklės - pagalbininkės 1 mėn. amžiaus dvynukų priežiūrai. Mama dalį laiko bus namuose, tad ieškome jai pagalbos 4 - 6 val. per dieną. Darbo valandos gali keistis priklausomai pagal poreikį, gali tekti dirbti savaitgaliais. Galime tartis dėl fiksuoto mėnesinio atlyginimo. Agnė S.

sukurta prieš: 3 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Senamiestis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Virginija J. ieško auklės Vilnius

Ieškome auklės prižiūrėti dviejų metų berniuką Antakalnio rajone. Darbo valandos nuo 15 val iki 19 val. Sergant vaikui reiketų priežiūros pilnai darbo dienai. Ieškome atsakingo, nuoširdaus žmogaus, kuris turėtų patirties auklėjant ir prižiūrint vaikus, bei galėtų lavinti, žaisti su vaiku, išeiti su juo į lauką. Auklė reikalinga tik vaiko priežiūrai, jokių papildomų darbų daryti nereikės. Auklės norėtume iki 35 metų. Virginija J.

sukurta prieš: 3 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vaiva J. ieško auklės Vilnius

Sveiki, ieskome 1.4 metu berniukui auklytes. I savaite 1-2 kartus . Jusu laukiantys uzdaviniai: pamaitinti, pazaisti ir iseiti i lauka su maziuku. Karoliniskes. Vaiva 865691121 Vaiva J.

sukurta prieš: 3 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ekaterina Semenova ieško auklės Vilnius

Rusakalbė šeima, turinti du vaikus (7 metų ir 12 mėnesių), gyvenanti Žvėryne ieško darbščios ir sumanios namų šeimininkės / auklės - pagalbininkės nedirbančiai mamai. Vyresnioji mergaitė pirmokė lanko mokyklą 20 minučių pėsčiomis nuo namų, taip pat lanko sporto būrelius. Vairuotojo pažymėjimas būtų privalumas. Darbo laikas 8:00-16:00 Ekaterina +37062626388 Ekaterina Semenova

sukurta prieš: 3 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 23 d. iki 2018 m. Vasaris 23 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Zverynas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Balys M ieško auklės Vilnius

Sveiki, ieškome Atsakingos ir Mylinčios vaikučius valandinės auklės 2 metų berniukui, kai jis negalės eiti į darželį (ligos atveju). Balys M

sukurta prieš: 3 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2018 m. Gruodis 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pavilnys

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ina O. ieško auklės Vilnius

Ieškau aukles 2- 3 k per savaite nuo 17 iki 8val. TInka studentes. Butu saunu kad vairuotu auto.Vaikai: 6m berniukas ir beveik 4m mergyte.visos detales pagal susitarima. Ina O.

sukurta prieš: 3 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, J. Kairiukscio g

peržiūrėti pilną skelbimą »


Eva G. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškau auklės savo 1 metų voverytei: vienai pilnai darbo dienai (trečiadieniams) ir pusdieniui pagal susitarimą. Atlyginimą siūlau valandinį, kaina derinama. Eva G.

sukurta prieš: 3 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 8 d. iki 2017 m. Birželis 15 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Šeškinė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Asta S. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Sveiki! Ieškome auklės 9 mėn. sūnui. Darbas Lazdynėliuose pilnu etatu (pilną darbo dieną). Tikimės, kad esate kantri ir svelni, turite patirties su kūdikiais, domitės vaikų lavinimu, turite rekomendacijų iš šeimų, kuriose dirbote. Siulome ilgalaikį bendradarbiavimą (auklės ieškome ilgam), puikias darbo sąlygas, pagarbą ir atlyginimą pagal susitarimą. Skambinkite +37061223334 Asta S.

sukurta prieš: 3 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 30 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Rasa A. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Ieškau moters/merginos auklės-padėjėjos namuose darbui. Auginu 1 metų berniuką ir laukiuosi antrojo. Norėčiau pagalbininkės namuose, kuri, pabūtų su berniuku, žaistų kartu, išeitų į lauką. Reikėtų, kad kartą per savaitę periodiškai sutvarkytų namus. Darbas nebūtinai turi būti kiekvieną dieną ar visą darbo dieną, kadangi aš būsiu namuose. Dėl to tinka ir auklės, kurios gali dirbti ir popietinėmis valandomis. Viskas pagal susitarimą. Iki mūsų namų važiuoja viešasis transportas, nors gyvename 1 km už Kauno. Rasa A.

sukurta prieš: 3 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 1 d. iki 2019 m. Kovas 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Noreikiškės, Kamšos namai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Andrius Šakalys ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Ieškom auklytės 1,1 m. berniukui. Dainavos raj. Taikos pr 64. Ieškom atsakingos, mylinčios vaikus, patikomosvyresniuo amžiaus moters vaikučio priežiūrai iki rudens. Ligos atveju reikėtų prižiūreti ir 3m. brolį sergantį retai. papildomas atlyginimas sutartinis, darbas viena savaite nuo 7 iki 14.30, kita savaite nuo 14 iki 18. Andrius Šakalys

sukurta prieš: 3 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Valentina Casnovic ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Valentina Casnovic

sukurta prieš: 3 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Vasaris 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Gintare B. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Klaipėda

Ieškome auklės 1,5 metukų ir 6 metuku mergaitems. Darbas pietineje Klaipedos dalyje. Darbas 3/4 dienas per savaite. Ieskome vyresnio amziaus moters kuri nori ir moka uzimti vaikucius, žaisti, pasildyti paruosta maista. Papildomą informaciją suteikčiau telefonu ar susitikus. Gintare B. 860619973 Gintare B.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Klaipėda

peržiūrėti pilną skelbimą »


Simona Dragūnaitė ieško auklės, berniukui (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Sveiki, 4.5m berniukui ieškome draugės, kuri galėtų palaikyti kompaniją, žaisti kartu, kepti blynus, skaityti pasakas susirgus ir retkarčiais savaitgaliais. Gyvename Pilaitėje. Tel.. 8 655 406 17 Simona Dragūnaitė

sukurta prieš: 3 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pilaitė Bitėnų g,

peržiūrėti pilną skelbimą »


Justė S. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškoma studentė ar pamaininį darbą / nepilną darbo dieną dirbanti jauna moteris pagal užsakymą esant galimybei prižiūrėti berniuką pirmoje dienos pusėje. j.strups@gmail.com Justė S.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Birželis 30 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Baltupiai/ Verkiai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Daiva D. ieško auklės, berniukui (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Ieškau valandinės auklės 3 metų berniukui ligos metu. Gyvenam Pilaitėje. Daiva D.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Toma J. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Ieškome auklės. Darbas Noreikiškėse, Kauno rajone, visą dieną, bet nepilnu grafiku - 2 dienas dirbti, 2 laisvos. Reikia prižiūrėti, mylėti ir ugdyti beveik metukų berniuką. Labai norime, kad atsiliepų vaikus mylintis, pedagoginės ar auklėjimo patirties turintis žmogus. Taip pat be žalingų įpročių. Jeigu susidomejote, skambinkite 8 686 31127 Toma J.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Noreikiskes

peržiūrėti pilną skelbimą »


Aistė Š. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, 1.5 metų berniukui Visoriuose (Bajorų kalvos) ieškome auklytės. Maistu pasirūpintų mamytė, tad reikėtų tik pasišildyti paruoštą maistą. Svarbiausia, ko prašytume, tai leisti laiką su vaiku: žaisti, žaisti ir dar kartą žaisti. Tarpuose - pamaitinti, pakeisti sauskelnes ir išeiti į lauką. Ligos atveju - suduoti vaistukus ir nebijoti išpūsti nosį. Mažylis turi brolį (4 metai) - jei jis susirgtų, prašytume prižiūrėti ir jį už papildomą atlygį. Kai vaikas miega - laikas Jums, namų buities darbai nebūtų Jūsų darbo dalis. Darbo valandos: nuo 7.30 val. iki 17.30 val. Planuojamas mokėti atlygis yra 400 eu (už vieno vaiko priežiūrą). Jeigu Jus domina šis darbas, rašykite man el. paštu: aiste.suksta@gmail.com Aistė Š.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 23 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Visoriai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Viktorija Ceizarienė ieško auklės Vilnius

Ieškome vaikams draugės pilnu etatu. Sūnui 2metai, dukrai 3mėn. Viktorija Ceizarienė

sukurta prieš: 3 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 20 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Antakalnis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Dovile V. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Ieskome aukles berniukui, kuriam vasari sueina 2 metai. Reikalinga, kai vaikutis sirgs ir po 1 vakara per savaite 1-2 val.jeigu auklyte gales, rysiu palaikyti (derintume pagal galimybes). Namie yra katinas. Dovile V.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 23 d. iki 2017 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, B. Sruogos g. Zaliakalnis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Dovilė J. ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Ieškau auklės 5 metų mergytei pagal užsakymą, kai neina į darželį, suderinus, ne pilną dieną. Gyvename Žvėryne. Kadangi mergytei 5 metukai, nereikia gaminti valgyti ir tvarkyti (maistas būna paruošt), reikia tik pažaisti ir prižiūrėti. Dovilė J.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Elvyra V. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome auklės - močiutės mūsų 1,6 metukų berniukui, kuri galėtų prižiūrėti jį ligos atveju pilną darbo dieną (maždaug 2 sav./mėnesį). Labai svarbu, kad būtumėte savarankiška, mylėtumėte vaikus ir su jais sutartumėte. Gyvename Santariškėse, todėl būtų labai patogu, jei gyventumėte kaimynystėje arba vairuotumėte automobilį. Elvyra V.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Sausis 20 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Santariškės

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ugnė G. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Sveikos, mielosios auklytės, Ieškome atsakingos, veiklios, pozityvaus požiūrio auklytės beveik 2 metukų mergaitei Eigulių mikrorajone ligos atveju ir papildomomis valandoms: retkarčiais reikėtų pažiūrėti iki 21 val. arba visą parą (papildomai: max iki 4 k/mėn) . Mergaitė labai aktyvi ir imli, todėl ieškome auklytės, kuri ne tik "pažiūrėtų" mergaitę, bet užsiimtų įvairiais rankdarbiais ir kita mokomąją veikla. Auklės amžius neribojamas, tačiau gyvename 5 a. name, kuriame nėra lifto, tad auklytė turėtų būti pakankamai fiziškai aktyvi. Atlyginimas: 2.5-3 Eur/val. Skambinti Nr.: 869616979 po 16 val., jeigu negalėčiau atsiliepti, parašykite žinutę - perskambinsiu :) Ugnė G.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Eiguliai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Sandra Šveikauskienė ieško auklės Vilnius

Laba diena. Ieškau auklės ilgalaikei perspektyvai. Šiuo metu reikėtų auklės maždaug tris kartus per savaitę po 4-5val. būti su vienerių metų vaikučiu, arba su dviem vaikais, jeigu vyresnėle (3 metai) sirgtų. Taip pat, iš anksto suderinus, vakare ar savaitgalį išleisti tėvelius kurnors. Gyvename Zujūnuose, todėl reikia, kad auklė galėtų atvykti pati su savo transportu. Atlyginimas bus derinamas individualiai. Dėl detalesnės informacijos kreipkitės asmeniškai, pabendrausime. Ieškome šilto, atsakingo žmogaus, kuris ne tik "prižiūrėtų" vaikus, bet ir pamyluotų, pažaistų, mėgtų būti lauke ir panašiai - būtų šeimos žmogus. Geros dienos! Sandra Šveikauskienė

sukurta prieš: 3 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Zujūnai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ramūnė K. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Sveiki, Ieškome skubiai auklytes, linksmam 2metukų berniukui, Kaniukuose pilnai darbo dienai, nuo pirmadienio iki penktadienio. Ramūnė K.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Kaniukai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Diana K. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Sveiki, Ieškome rūpestingos auklytės 11mėn energingam ir smalsiam piliečiui, pilnai darbo dienai (8-18 val.) nuo vasario mėn. Reiktų prižiūrėti namie (fabijoniškėse), ir 2 kartus savaitėje nuvesti į užsiėmimus (2-3km nuo namų). Diana K.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Fabijoniškės/Visoriai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Indre P. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome žaidimų draugės 1.9 m. berniukui. Darbo grafikas: Pirmus tris mėnesius darbas antradieniais - penktadieniais, 4 val. per dieną rytais. Po trijų mėnesių darbas pirmadieniais - penktadieniais, apie 30 val. per savaitę. Darbo pobūdis: Padėti prižiūrėti vaiką vienam iš tėvų dirbant namuose. Reikės pažaisti su vaiku, išeiti į lauką ir padėti pavalgyti. Jokių buities darbų dirbti nereikės. Vaiko rengti, prausti, valgyti daryti taip pat nereikės. Siūlomas darbo užmokestis: 2 - 2,5 eur. už valandą. Darbą pradėti kuo greičiau. Jei nėra galimybės anksčiau, tuomet nuo vasario 1d. Indre P.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 17 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Bajorų kalvos, Visorių mikrorajone.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Gintare J. ieško auklės Kaunas

Ieskoma aukle vezioti vaikus i burelius ir is ju. Gintare J.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Tadas P. ieško auklės Vilnius

Sveiki, skubiai ieškome nuolatinės rūpestingos bei dėmesingos auklės dvynukėms mergaitėms (1 metukų ir 4 mėnesių amžiaus) Vilniuje (Pavilnyje). Ieškome atsakingo, nuoširdaus žmogaus, kuris turėtų patirties auklėjant ir prižiūrint vaikus bei galėtų juos lavinti, žaisti, užsiimti įvairia veikla, išeiti į lauką bet kokiu oru. Jei esate mylinti vaikus ir turinti patirties bei rekomendacijų prašome susisiekti tel. Nr. +370 614 49636 arba +370 611 31193. Tadas P.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pavilnys

peržiūrėti pilną skelbimą »


Lina M. ieško auklės Vilnius

Laba diena ieskau jaunos aukles, gali buti studente, mazdaug 1 savaitei per menesi, priziureti du vaikus , mergaite ir berniuka ligos atveju. Mergaitei 6 metai, berniukui 4.Darbas nuo 7.30 iki 17.30 . vaikai savarankiski, kurybingi. Gyvename Jeruzales mikrorajone, geras susisiekimas . Apmokejimas susitarimo reikalas. Ieskotume paprastos, draugiskos, saziningos , atsakingos merginos kartu leisti laika. Lina M.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Birželis 30 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Jeruzale

peržiūrėti pilną skelbimą »


Rasa R. ieško auklės Vilnius

Ieškome auklės ligos atveju. Šeimoje 2 berniukai - 2,5 m. ir 4,5 m. (serga ne visada abu kartu, tad kartais tektù būti su vienu, kartais su abiem). Darbo valandos 8-8.30 - 16.40 val. Gyvename Pavilnyje (Guriai), patogus susisiekimas viešuoju transportu. Pagrindinis reikalavimas - susirgus vaikui - galėti atvykti. Apmokėjimas valandinis - 3 eur/val. Rasa R.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 23 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pavilnys (Guriai)

peržiūrėti pilną skelbimą »


Dovilė K. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Ieškome auklytės-draugės savo 7 mėnesių berniukui. Iki balandžio bus keli penktadieniai kai pagalbos reikės visą dieną (datos aiškios). Visi kiti kartai pagal poreikį. Dovilė K.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 27 d. iki 2017 m. Balandis 30 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pilaitė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Skirmantė L. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Nuo 2017 m. kovo mėnesio ieškome auklės 9 mėnesių amžiaus berniukui, 5-7 valandoms per dieną (350-400Eur/mėn). Nuo 2017 m. liepos mėnesio 9-10 valandoms per dieną, ty. pilnai darbo dienai (600Eur/mėn). Papildomos valandos pagal atskirą susitarima 4Eur/val. Vieta- Pilaitė. Reikalavimai auklei: patirtis prižiūrint jaunesnį nei metų vaiką, atsakingumas, tvarkingumas, punktualumas, rekomendacijos. Garantuojame: laiku mokamą atlygį, tvarkingą, jaukią ir nuoširdžią aplinką, linksmą ir energingą vaiką. Skirmantė L.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pilaitė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ruta Ro ieško auklės Vilnius

Ieškome valandinės auklės-pagalbininkės namuose vaikams ligos atveju/vakarais/ kartais savaitgaliais (vakarai ir savaitgaliai derinami iš anksto). Darbo valandos sutartinės, nuo kelių valandų iki pilnos darbo dienos. Šeimoje yra 3 vaikai 2,5m, 4,5m ir 7m. Kartais gali reikėti nuvežti ar/ir parsivežti vyriausiąjį iš būrelio miesto centre. Rašykite žinutę nurodydamos telefono nr ar kontaktinį el. paštą detaliam pabendravimui. Reikalinga pakankamai skubiai. Ruta Ro

sukurta prieš: 3 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 31 d. iki 2018 m. Sausis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Šiaurės miestelis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Inga M. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Beveik 2 metu mergytei reikia valandines auklytes Klevines k., Vilniaus r. (Netoli Rieses). Reiketu keleta dienu per savaite po 3-4 val. pagal susitarima. Iki malonaus, Inga 868632949 Inga M.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Klevine

peržiūrėti pilną skelbimą »


Indrė M. ieško auklės Vilnius

Ieškau valandinės auklės vaikų ligos atveju (visai darbo dienai) ir pagalbos retkarčiais vakarais (įskaitant labai vėlyvus vakarus). Esu vieniša mama, turiu 3 ir 1,5 metų mergaites. Gyvenu Pavilnyje, prie Gamtininkų centro. Važiuoja miesto autobusas iš Stoties, nuo stotelės - apie 500 m prieiti iki namo. Indrė M.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pavilnys

peržiūrėti pilną skelbimą »


Inga B. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, ieškome rūpestingos, draugiškos ir atsakingos, taip pat neturinčios žalingų įpročių auklės ramiai 1 metukų (metukai sueis balandį) mergytei visai darbo dienai. Norėtume, kad auklė galėtų pagaminti mergaitei pietus, išeitų su ja į kiemą, pažaistų kartu. Atlyginimas sutartinis, darbas Vilniuje, Naujininkuose (netoli buvusio Taksi parko), pilną darbo savaitę. Darbo pradžia - nuo balandžio 6 d., tačiau pabandyti norėtume anksčiau. Inga B.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 6 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Naujininkai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Mindaugas Damažeckas ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Reikalinga auklė prižiūrėti 2 metų mergaitę ligos atveju, kartais vakarais ar savaitgaliais. Darbas nuo 7.30 iki 17.00. Mindaugas Damažeckas

sukurta prieš: 3 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 20 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Romainiai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Daiva M. ieško auklės Vilnius

Auginam 2 dukrytes (4 ir 6m), kurioms ligos atveju ar siaip esant reikalui ieskom aukles-drauges. Daiva M.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 9 d. iki 2025 m. Gruodis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Bajoru kalvos

peržiūrėti pilną skelbimą »


Dovile Skersiene ieško auklės Klaipėda

Ieškome naujo šeimos nario - mylinčios, rūpestingos auklės savo 4,6 m. sūnui ir beveik 3 m. dukrai. Lankome darželį, tačiau kartais tenka pabūti ir namuose, o abu tėvai dirbame, tad tokios situacijos be auklės būna sudėtingos. Siūlome darbą nuo 0,5 etato - visada mokėsime fiksuotą atlyginimą (240 eurų) nesvarbu ar reikės būti su vaikais ar ne, o už kiekvieną papildomą valandą kas bus virš 0,5 etato (virš 2 sav.) - dar 3 eurus. Su vaikais reikėtų pabūti tomis dienomis, kai jie suserga ir neina į darželį, kai tėvai turi išvykti, kartais nuvesti/parvesti iš darželio. Svarstytini ir kitokie darbo scenarijai bei detalės. Darbas būtų Vėtrungės rajone, “Klaipėdos burėje” (Taikos pr. 32a). Dovile Skersiene

sukurta prieš: 3 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Klaipėda, Vetrunges raj.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Arneta K. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Šiauliai

Ieškom išsilavinusios, mandagios, patikimos auklės pagalbai namuose su 7mėn vaikučiu. Mėgstame tvarką namuose, todėl bus reikalinga pagalba ir tvarkantis namus. Darbas nuolatinis. Tikimės, jog auklė taps kaip šeimos narys. 863503244 Arneta K.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Šiauliai, Sodo gatvė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Mantas Mantas ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieskau aukles, kuri galetu priziureti 1 metu berniuka darbo dienomis nuo 10 iki 17 val. Gudeliu Silas, Lazdynai. Del atlyginimo susitarsim privaciai. Mantas Mantas

sukurta prieš: 3 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Gudeliu Silas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Edita V. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieskoma tvarkinga, atsakinga, rupestinga, nuosirdi ir mylinti vaikus aukle 2.5 mergaitei priziureti Karoliniskese nuo 17val.iki 1 nakties. Kelione namo bus apmoketa. Mazyle 22val.eina miegoti, reiktu tik paskaityti pasaka ir buti salia :). Kokie klausimai ar pasiulymai i az. aciu. 861225566 Edita V.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 10 d. iki 2017 m. Rugsėjis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Karoliniskes

peržiūrėti pilną skelbimą »


Aina M. ieško auklės, berniukui (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Laba diena, Ieškome rūpestingos, atjaučiančios, linksmos, punktualios valandinės auklės jautriam, geros širdies, draugiškam 5 metų berniukui. Vaiką auklėjame be griežtų bausmių, visada pavyksta susitarti gražiuoju, to paties tikimės ir iš auklės. Iš auklės tikimės tik draugystės su mūsų berniuku, pažaidimo kartu, išėjimo į lauką, maisto pašildymo ir tvarkingos aplinkos palaikymo. Auklės mums reikia ligos ar " išsveikimo" atveju nuo 10 iki 16 val., kartais vakarais 2-3 val ir kartais popietėm 2-3 val. Aina M.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 9 d. iki 2018 m. Rugpjūtis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Jeruzalė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Monika P. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Ieškome auklės pusės metų berniukui. Pradėtume nuo 2-3 valandų kelias dienas per savaitę vaiko pavežiojimo lauke vežimėlyje (iškilus poreikiui, mama visada gali grįžti per 15-30min.). Nuo vasaros laikas ilgėtų iki pusės dienos (tada taip pat reikėtų pagaminti košytes ir pavalgydinti vaikutį). Kadangi darbas nepilnu etatu, būtų puiku, jei Jūs esate pensinio amžiaus ir norėtumėte prisidurti prie pensijos. Gyvename prie Lazdynų ligoninės, todėl būtų nuostabu, jei gyventumėte netoliese (Lazdynuose). Reikalavimas - be žalingų įpročių. Auklės patirtis nėra būtina, svarbu, kad būtumėte nuoširdus, šiltas žmogus, pati turinti vaikų/anūkų. Užmokestį aptarsime pokalbio metu. Monika P.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Lazdynėliai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vaida T. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Šiauliai

Sveiki, ieškome mielos, nuoširdžios, atsakingos ir punktualios, švarios, nerūkančios auklytės - pagal užsakymą - 2 m. 9 mėn. mergaitei. Auklė mums būtų reikalinga tik vaikučio ligos metu ir tėvelio reisų metu (su tarpsniais, maždaug 1 mėn. laikotarpiams), todėl geriausia būtų vyresnio amžiaus moteris, kuri norėtų nereguliariai prisidurti prie pensijos ir pan. Prižiūrėti mergytę reikėtų nuo 7.30 iki 17.30 val. darbo dienomis. Mergytė aktyvi, judri, todėl reikalinga nuolatinė priežiūra. Reikėtų mergaitę užimti, pažaisti, išvesti į lauką, pamaitinti, pamigdyti dienos miego, ligos atveju suduoti vaistus. Vaida T.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Šiauliai, Gubernija

peržiūrėti pilną skelbimą »


Rasa K. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, ieškome auklės Ignui, kuriam tuoj bus 2 m. Pilna darbo diena, Žirmūnai. Ieškome mylinčios vaikus, rūpestingos draugės! Rasa K.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Sausis 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Žirmūnai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Gintarė M. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškau auklės 1,5 metų sūnui porai dienų per savaitę ir vakarais ar savaitgaliais pagal poreikį. Gyvename Bukiškyje, Avižienių sen. Jei automobilio nevairuojate, galima atvykti viešuoju transportu. Gintarė M.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 1 d. iki 2017 m. Birželis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Bukiškis, Vilniaus r.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Donata K. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome rūpestingos, atsakingos, geros ir mylinčios vaikus auklės savo berniukui. Norime, kad būtų užsiimama lavinančia veikla. Kadangi gyvename užmiestyje auklė turi vairuoti savo automobilį. Darbo užmokestis, kuro apmokėjimas asmeninio bendravimo metu. Donata K.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 17 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Vilniaus raj. Riešės sen.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Diana Va ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Ieskau aukles 1 metuku mergaite. Darbas darbo dienomis nuo 9 iki 15 Val. G yvename Giraiteje (netoli 9 forto). Auklyte nuo 18 m. Diana Va

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2017 m. Rugsėjis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Giraite

peržiūrėti pilną skelbimą »


Renata K. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome nuolatinės atsakingos, rūpestingos ir nuoširdžios auklės 11 mėn. berniukui Vilniuje. Patirtis ir rekomendacijos būtinos. Darbas būtų Kalnėnų mikrorajone, netoli Gurių g. Iki viešojo transporto stotelės 500 m. Darbo pradžia Vasario 10 - 15 d. Planuojame, kad auklė bus reikalinga iki 2018 m. Rugsėjo mėn. Darbo valandos darbo dienomis nuo 7-8 val iki 17-18 val. Ligos atveju, namuose būtų ir 3.5 m. berniukas, kuris lanko darželį (pakankamai savarankiškas). Renata K.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 10 d. iki 2018 m. Rugsėjis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Kalnėnai (šalia Pavilnio)

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ginte L. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

sveiki, ieškom auklės 1 metų amžiaus mergaitei. siulom: pilna darbo diena (nuo 8:30 iki 17:30/18:00 val), darbas senamiestyje. pradėti reiktų nuo vasario pradžios. Jeigu sirgs kita dukra, kuriai 3 metai, bus mokama papildomai. Pageidavimai auklei: issilavinimas arba patirtis darbo su vaikais. Kantrybe. Megti laika leisti lauke. daugiau info až. Ginte L.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Senamiestis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Viktorija G. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Reikalinga aukle 1 metu bernikui nuo kovo 1 d. pilnai darbo dienai, reikes pasirupinti vaiko maistu ir higienos poreikiais. Namuose visada dirbs vienas is tevu. Viktorija G.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 1 d. iki 2018 m. Rugsėjis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Garliava

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jūratė Č. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Reikalinga auklė 2 m. mergaitei dirbti visą darbo dieną (7.30-17.30). Ieškome darbščios, pareigingos ir vaikus mylinčios auklės, kuri sutiktų prižiūrėti vaiką mūsų namuose (kiti variantai mums nepriimtini) . Gyvename Pavilnyje, ir mus galima lengvai pasiekti tiek viešuoju,tiek nuosavu transportu. Jūratė Č.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 23 d. iki 2018 m. Rugpjūtis 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pavilnys

peržiūrėti pilną skelbimą »


Lina R. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieskome mylincios vaikus, atsakingos ir zaismingos aukles savo 1,3 metuku dukrytei. Darbo dienomis nuo 9 iki 12, mokame 3 eur uz valanda. 867025555 Lina R.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 15 d. iki 2017 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Bajoru k. Fiziku g

peržiūrėti pilną skelbimą »


Mama . ieško auklės, berniukui (None) Vilnius

Ieskome mylinčios vaikus, rupestingos, atsakingos valandines aukles 1.5 metu berniukui. Gyvename Karoliniskese. Mama .

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Karoliniskes

peržiūrėti pilną skelbimą »


Agnė Martinkienė ieško auklės Vilnius

Ieškau auklės 2 dukrytėms (3 metų ir 5 metų) Pilaitėje ligos atveju. Maisto gaminti nereikės. Agnė Martinkienė

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 5 d. iki 2017 m. Gegužė 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pilaitė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ramune M. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Skubiai Ieškome auklės 1 m.mergaitei visai darbo dienai nuo 9 iki 18 val. Norėtume, kad auklė turėtų šiek tiek patirties bei nestokotų energijos bendraujant bei žaidžiant. Taip pat galėtų pagaminti mergaitei pietus. Atlyginimas sutartinis, darbas Vilniaus centre. Darbo pradžia - sausio 16 d. (Bet pabandyti norėtume anksčiau) Būsim dėkingi atsiliepusioms! Ramune M.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Centras

peržiūrėti pilną skelbimą »


Neringa B. ieško auklės Vilnius

Ieškau auklės ligos atveju dviem mergaitėm (3 ir 6 metų). Patogiausia būtų važiuoti iš Lazdynų arba Lentvario. Gyvename Paneriuose, pro mūsų namus važiuoja 68 autobusas. Neringa B.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Paneriai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Inga V. ieško auklės, berniukui (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Ieškome atsakingos, valandinės auklės savo 3jų metų sūnui ligos atveju. Gyvename Pašilaičiuose, netoli Gabijos Maximos. Šalia yra troleibusų žiedas. Ieškome žmogaus ilgesniam laikui, taigi, jei Jūs ne tokia - taupykime ir Jūsų, ir mūsų laiką. Tvarkyti buto, gaminti valgyti nereikės. Atlyginimas - pagal susitarimą. Darbo laikas 08h-17h/17:30h Inga V.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vaida Verseckienė ieško auklės, berniukui (jaunesnysis mokyklinis amžius 7-11 m.) Vilnius

10 m. linksmam ir bendraujančiam berniukui , kuris mokosi Baltupių progimnazėje (ketvirtokas), o gyvena Gurių Soduose skubiai reikalinga auklė-pedagogė. Dėl auklės darbo vietos aptarsime vėliau - tai gali būti pas ją namuose Baltupiuose (po mokyklos) arba berniuko gyvenamojoje vietoje Gurių Soduose. Pagrindinis auklės uždavinys - užsiimti su berniuku, mokyti bendravimo, jį šviestų ir ugdytų, padėti paruošti pamokas, skaityti knygas (švietimas), eiti pasivaikščioti, eiti į teatrus, kinus, būrelius, pasirūpinti (paruošti maistą), kad būtų pavalgęs (pietus ir pavakarius), darytų kartu mankšteles, reikalui esant nuvesti / nuvežti į polikliniką pas daktarus (esant reikalui) ir t.t. Reikalingas šeimos šiltas žmogus, kuris mylėtų vaikus, rūpintųsi. Auklė - pedagogas - turi mėgti savo darbą ir dirbti iš širdies, turi patikti vaikai. Privalumas - turėti automobilį (reikalui esant). Pati nebeturiu laiko pasirūpinti juo, nes turiu 1 mėn. berniuką, kuriam ateitį taip pat reikės auklės. Vaida Verseckienė

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Baltupiai-Gurių Sodai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Azuolas Z. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, ieskome 2,5 m. berniukui aukles visai darbo dienai. Gyvename Jeruzaleje, Vilniuje. Azuolas Z.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Jeruzale

peržiūrėti pilną skelbimą »


Aleksandra D. ieško auklės Vilnius

Sveiki! Ieskau Geros, Saziningos, Mylincius vaikus valandines auklytes ligos atveju (nuo keliu valandu iki pilnos dienos). Gyvename Lazdynuose (prie Paparcio). Turiu du vaikus - 6,5m ir 2,5m. Daugiausia serga mazasis, bet esant reikalui priziureti reiketu ir abu. Aleksandra D.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 3 d. iki 2017 m. Sausis 6 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Lazdynai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Agne P. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieskom aukles 18men mergytei nuo vasario pradzios. Rajonas-Pilaite. Mergaite labai linksma, viskui besidominti , todel ieskome pozityvaus linksmo zmogaus kuriam negalioja blogas oras lauke. Reiktu karta per savaite nuvesti i muzikos mokyklele netoli namu. Prioritetas auklems su rekomendacijomis ir pedagoginiu issilavinimu. Skalbti ar tvarkyti namu neprasysime. Visa demesi reikes skirti vaikui ir jo lavinimui. Pilna darbo diena Agne P.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 1 d. iki 2017 m. Spalis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pilaite

peržiūrėti pilną skelbimą »


Rasa L ieško auklės Kaunas

Ieškome auklytės 2,5 m. berniukams. lankome darželį, tad daugiau sergame nei einame... todel ieskome drauges - pagalbininkes, mociutes :) kuri padetu mums. 860831476 Rasa L

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Kalniečiai, šiaurės pr.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Justyna Malevska ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, ieškome auklės 1 m. berniukui pilnai darbo dienai lenkų kalba Viršuliškėse. Priežiūra standartinė, nurodytu laiku pamaitinti, išeiti su vaiku į lauką, prižiūrėti, žaisti. Vaikas gerai miega ir valgo, neturi jokių sveikatos problemų. Justyna Malevska

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Milda Ve ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Ieskoma aukle pabuti su 4 metu mergaite ligos atveju, ar po darzelio keleta valandeliu. Kartais savaitgali keliom valandelem . Milda Ve

sukurta prieš: 3 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Santariskes

peržiūrėti pilną skelbimą »


Indrė Č. ieško auklės Panevėžys

Ieškome auklės nepastoviam darbui, kai vaikai serga. Turime dvi puikias mergaites 6 ir 3,5 m. Gyvename Žemaičių mikrorajone. Pageidaujame žmogaus, mokančio ne tik palaikyti tvarką, bet ir galinčio nusileisti į vaiko lygį ir linksmai pažaisti. Indrė Č.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Panevėžys, Žemaičių r.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Arūnė Džiugelienė ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome valandinės auklytės geram linksmam berniukui,kuriam šiuo metu, 2 m. 8 mėn. Lanko darželį, tačiau ligos atveju reikia visos dienos priežiūros. Gyvename Naujamiestyje, Vilniuje. Arūnė Džiugelienė

sukurta prieš: 3 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2018 m. Sausis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Rasa Valackienė ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, 2 m. berniukui ieškome auklės ligos atveju. Gyvename Pilaitėje. Rasa Valackienė

sukurta prieš: 3 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 28 d. iki 2016 m. Gruodis 30 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pilaitė, Priegliaus g.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Dalia J. ieško auklės Vilnius

Skubiai ieskau auklės 3M berniukui. Darbas ligos atveju, t.y.nuo šiandien. Reikėtų pabūti nuo 8-14val. Gelbėkit, labai labai reik pagalbos. Žirmūnų raj. 861101794 Dalia J.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 4 d. iki 2017 m. Sausis 6 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Aldona Milašauskienė ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškom valandinės auklės ligos metu mielam ir linksmam 2 metuku berniukui. Aldona Milašauskienė

sukurta prieš: 3 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 2 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Antakalnis, netoli Sapiegos parko

peržiūrėti pilną skelbimą »


Sigita V. ieško auklės Kaunas

Ieškome auklės, turinčios mašiną ir galinčios tris vakarus per savaitę paimti vaikus iš darželio ir iš mokyklos Kauno centre, nuvežti į Raudondvarį ir pabūti su jais kelias val. Darbas nuo 17 iki 20/21 val. vakaro. Sigita V.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 9 d. iki 2017 m. Gegužė 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vytautas S. ieško auklės Vilnius

Sveiki! Ieškome vaikų auklės – pagalbininkės namuose, visai dienai (nuo 12 iki 19 val.), darbo dienomis. Dvi mergaitės - vienai 3, kitai 7 metai. Gyvename Lazdynuose. Darbo apimtis plati – sutikimas iš mokyklos ir išleidimas į būrelius, paėmimas mažosios iš darželio (ir buvimas kartu namie kai serga), maisto gaminimas vaikams, namų tvarkos palaikymas. Ieškome žmogaus su patirtimi. Rekomendacijos būtinos. Pastaba (namuose taip pat gyvena nedidelis ir draugiškas šuo bei katė). Vytautas S.

sukurta prieš: 3 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Lazdynai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Leonardas P. ieško auklės Vilnius

Sveiki, ieškom auklės dviems aktyviems ikimokyklinio amžiaus berniukams (10 mėn. ir 4 metai). Maždaug 4-6 valandoms per dieną. Vieta: Šalia (buvusio) Audėjo baldų centro, Subačiaus g. Vaikai: auginami tik augaline mityba (hipoalergiški). Darbo valandas ir dienas galime sutarti auklei patogiu metu. Prioritetas pirmoji dienos pusė ir aplinkiniuose rajonuose gyvenanti auklė. Leonardas P.

sukurta prieš: 4 mėnesius
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 27 d. iki 2017 m. Balandis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Markučių rajonas, šalia (buvusio) Audėjo baldų centro.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Darius Kuseliauskas ieško auklės, mergaitei (jaunesnysis mokyklinis amžius 7-11 m.) Vilnius

Laba diena. Ieskom musu 6.5 metuku dukrytei aukles drauges lazdyneliuose, Jonazoliu gatveje. Norejau pasiteirauti ar galetumet kokius du ar tris kartus savaiteje vakarais skirti laiko musu dukrytei. Siaip planas butu vesti mergaite is mokykleles i netoliese esanti sporto kluba su baseinu kur vyktu vaiku plaukiojimo pamokeles ir vaiku fitnesas. Turbut viso gautusi kokios 2.5-3val dienoje, o poto namo i Jonazoliu gatve lazdyneliu rajona. Gal jums butu visai aktualus toks variantas, kaina suderinama, na ir siaip galima paderint kad ir pasportuot 1-2 valandas imanoma tuo metu kol mergaite baseine ir fitneso treniruoteje. Parasykit zinute man zinute jei manot kad galetumet pagelbet su dukrytes prieziura. Mes gyvenam Jonazoliu gatvej, lazdyneliu rajone Vilniuje netoli raudonojo kryziaus ligonines. Nes kaip bebutu lokacine vieta turbut visgi turi reiksmes su logistika. O galbut zinot gal ka sudomintu toks variantas. Is anksto dekoju uz suteikta info... Darius Darius Kuseliauskas

sukurta prieš: 4 mėnesius
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Lazdyneliu rajonas, jonazoliu gatve

peržiūrėti pilną skelbimą »


Inga K. ieško auklės Vilnius

Sveiki, ieškau auklės vaikų ligų atvejais. Dukrai 4, sūnui - 2 metai, būna, kad serga vienu metu, būna - atskirai. Gyvename Pilaitėje. Inga K.

sukurta prieš: 4 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 2 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pilaitė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Monika S. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Ieškome auklės padėti prižiūrėti 9 mėn berniuką. Darbas po 4 val. per dieną, nuo 7-8 val ryto darbo dienomis. Mokėjimas mankštinti vaiką būtų privalumas. Gyvename Šiaurės miestelyje. Turime mažą šuniuką. Monika S.

sukurta prieš: 4 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 9 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Šiaurės miestelis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jurgita Č. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Nuo 2017 m. sausio vidurio ieškau patyrusios auklės, kuri man padėtų namuose prižiūrėti 4 mėn. berniuką. Darbo vieta Bukiškis, darbas pilnai darbo dienai, galimas lankstus grafikas. Jurgita Č.

sukurta prieš: 4 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Bukiškis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Rūta R. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Kaunas

Sveikos auklės, nuo 2017 gegužės vidurio reikalinga auklė, turinti medicininį išsilavinimą, prižiūrėti naujagimį. Rūta R.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Gegužė 15 d. iki 2017 m. Gegužė 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Vytėnai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Augustė Miliūtė- Zinkevičienė ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškau mylinčios vaikus auklės pusei dienos (4-5 valandoms). Reikėtų prižiūrėti 1 metų amžiaus berniuką: žaisti, padaryti vaikučiui valgyt, išvesti į lauką, užmigdyti. Reikalavimai auklei: mylinti, nuoširdi, turinti ne mažesnę nei 3 metų patirtį su vaikais. Privalumas: pedagoninis išsilavinimas ir gebėjimas lavinti vaikutį. Augustė Miliūtė- Zinkevičienė

sukurta prieš: 4 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 1 d. iki 2016 m. Gruodis 19 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Ozo parkas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jurgita Bružaitė ieško auklės Vilnius

Reikalinga pagalbinė auklė 2 m. dvynukams. Darbo laikas: 07:00-14:00 val. darbo dienomis (dirbama dviese, kartu su pagrindine aukle); 07:30-18:00 val. darbo dienomis, kai reikia pavaduoti pagrindinę auklę atostogų, laisvadienių ar ligos metu. Pareigos, kai dirbama kartu su pagrindine aukle: maisto ruošimas, ėjimas į lauką su vaikais, namų tvarkymas. Pareigos, kai pavaduojama pagrindinė auklė: vaikų priežiūra, maisto ruošimas. Retkarčiais prašysime pabūti su vaikais vakare ar kelias valandas savaitgalį. Turime 2 kates. Kontaktinis telefonas 861124248. Jurgita Bružaitė

sukurta prieš: 4 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 27 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Šiaurės miestelis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jūratė K. ieško auklės, berniukui (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Ieškome valandinės auklės 3 metukų ar/ir 8 metukų berniukui ligos atveju (labiau mažyliui reikia). Darbas nuo 7.30 h iki 16.30-17.00 h. Gyvename Karoliniškėse. Mažiukui pripažinta lengvos formos astma, tai paprastai ligos su tuo ir susijusios. Jūratė K.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 2 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Karoliniškės

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ingrida B. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškoma auklė 3 metų berniukui prižiūrėti nuo šio trečiadienio 2016.12.21 dienos. Vaikas serga, todėl reikalinga laikina auklė. Darbas nuo 9-17:30. Vieta Antakalnis. Valandinis užmokestis pagal susitarimą. Laukiu labai Jūsų skambučių +37062813302. Ingrida B.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 21 d. iki 2016 m. Gruodis 28 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Antakalnis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ina L ieško auklės Vilnius

Ieškome auklytės tiems atvejams, kai vaikai negali lankyti darželio, t.y. serga. Turime 4.5 m. berniuką ir beveik 3 m. mergytę, gyvename nuosavame name Pavilnyje. Galėtume tartis mokėti už išdirbtas dienas arba fiksuotą mėn. mokestį. Skambinkite mob. 865288167 Ina L

sukurta prieš: 4 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 9 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pavilnys

peržiūrėti pilną skelbimą »


Augustė D. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Sveiki, ieškome nuoširdaus ir patikimo žmogaus savo didžiausiam turtui - 7 mėnesių sūneliui. Reikėtų dirbti 2 pilnas darbo dienas per savaitę. Laikas 8:30 - 17:30. Geriausiai būtų ketvirtadieniais ir penktadieniais, bet galima pasiderinti, svarbiausia pastovumas. Detaliau viską aptartumėme susitikime. Augustė D.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 3 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Antakalnis. Tverečiaus g.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Tomas Sakalauskas ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki. Ieškom auklės savo 2.4m sūnui Lukui. Esam jauna šeima, gyvenanti truputį už Vilniaus. Luką vedam į darželį, bet žiemos periodu dažniausiai lankymo statistika 50/50 dėl įvairių virusų darželiuose, todėl gan dažnai reikia pagalbos. Lukas mielas vaikas, kuriam reikia šiek tiek Jūsų šilumos dėmėsio ir supratimo, o mums tėveliams, patikimumo ir nuoširdumo. Jis jau puikiai supranta, kas jam sakoma, o jį suprast taip pat nesunku. Šiuo metu reikia auklės ateinančiai savaitei, 19-22, jei būtų laiko, tai ir pirmadienį. Reikalingas automobilis, miesto autobusu iki pat gyvenvietės atvažiuoti negalima. tel. 860386867 epaštas. t.sakalauskas@hotmail.com Tomas Sakalauskas

sukurta prieš: 4 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 19 d. iki 2016 m. Gruodis 23 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Bičiulių gyvenvietė (Pabaliai), Trakų raj.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Lina Alšauskienė ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome auklės 1m6mėn mergytei nuo sausio 23d. Jeruzalėje nuo ryto iki pietų (13-14h) darbo dienomis. Dėl kainos sutarsim. Tel.nr.:861404512, jei negalėsiu kalbėti, perskambinsiu. El.paštas: lina.garjonyte@gmail.com Lina Alšauskienė

sukurta prieš: 4 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Jeruzalė, Bitininkų g.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Eglė J. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveikos auklytės, Miela 2 metukų mergytė ieško draugės. Mes gyvename pašilaičiuose, dirbti reiktų nuo 7.30 -17.00 darbo dienomis. Labai lauksime jūsų laiškų :) Eglė J.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Balandis 18 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Žemynos g.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Gintarė Belousienė ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Sveiki, ieškome auklės 3,5 metukų mergytei. Mergytę reikėtų prižiūrėti ligų metu arba, kai darželyje siaučia virusai. Gyvenam Bajorų kalvose (Santariškėse). Reikalavimai auklei: kad būtų geras žmogus ir kad mylėtų gyvūnus, nes namuose ayga šuo ir katinas. Jei norėtum su mumis susipažinti rašyk el. p. gintare.belousiene@gmail.com arba skambink telefonu 8 659 90359. Gintarė Belousienė

sukurta prieš: 4 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Bajorų kelias

peržiūrėti pilną skelbimą »


Indrė P. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Ieskoma vaikus mylinti, mokanti jais rupintis auklyte. Darbo patirtis-privalumas. 1 metuku mergaitei. Darbas valandinis. Indrė P.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 8 d. iki 2017 m. Balandis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Romainiai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Gerda M. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškoma valandinė auklė-namų pagalbininkė vienerių metukų berniukui. Didžiulis pageidavimas - automobilio vairavimas ar kaiminystė bajorų rajone. Ieškome sąžiningos, atsakingos, mylinčios vaikus moters. Darbo laikas įvairus - gali būti ir ryte, ir po pietų, ir visą dieną. Atlygis sutartinis, derintinas. 869916159 Gerda M.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Bajorai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vaiva J. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, ieskome 1.4 metu berniukui . I savaite 1-2 kartus . Jusu laukiantys uzdaviniai: pamaitinti, pazaisti ir iseiti i lauka su maziuku. Karoliniskes. Vaiva 865691121 Vaiva J.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Karoliniskes

peržiūrėti pilną skelbimą »


L. B. ieško auklės Panevėžys

Ieškoma auklė, prižiūrėti dvi mergaites 3 ir 5 metų amžiaus. Lavinti, prižiūrėti vaikus, pagaminti joms maistą, sutvarkyti namus. Darbas būtų vieną arba du savaitgalius per mėnesį, arba darbo dienomis nuo 17 val. Darbo atlygis yra sutartinis. Privalumas būtų: darbo patirtis. L. B.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Panevėžys

peržiūrėti pilną skelbimą »


Egle B. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Ieskau atsakingos, tvarkingos aukles vienu metu berniukui. Patirtis su vaikais butina. Rekomendacijos- privalumas. Darbo kruvis 0,5-0,75 etato. Daugiau informacijos tel. 861833457 Egle B.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 2 d. iki 2017 m. Rugsėjis 30 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Simona Stulgyte ieško auklės Kaunas

Ieškom auklės 2,5 m. dvynukams (mergaitė ir berniukas) ligos atveju pilnai darbo dienai (7.45-17.30 val.). Dažniausiai per mėnesį serga apie 2 savaites, neretai ir dažniau. Simona Stulgyte

sukurta prieš: 4 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 19 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Centras

peržiūrėti pilną skelbimą »


Loreta V. ieško auklės, mergaitei (kūdikystė 0-1 m.) Klaipėda

Ieškau valandinės auklės 7 mėn. mergytei. Darbas nereguliarus, bet pagal susitarimą iš anksto. Dažniausiai reiktų keliom valandom dienos metu arba vakarais. Loreta V.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 9 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Klaipėda, Dragūnų g.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Laura J. ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Kaunas

Ieškome patikimos, atsakingos, rūpestingos ir žaismingos, mokančios užsiimti su vaiku, auklės savo keturmetei dukrytei ligos atveju. Mažylė lanko darželį, tačiau dažnai serga. Esame dirbantys tėvai, norėtume turėti patikimą žmogų, į kurį galėtume remtis dukrai susirgus. Orientaciniai - darbas kas 1-2sav (sirgimo trukmė nuo 1sav. iki 2). Galimybė dirbti iki 4-5d./sav (37-45val.) vaikui sergant. Ko tikėtumėmės iš auklės: buvimo gryname ore pagal susitarimą; daug žaidimo drauge su vaiku; gebėjimo pasirūpinti popiečio miegu; saugumo užtikrinimu; pasirūpinimo sveikata (esant reikalui laiku sugirdyti vaistus, atlikti sveikatinimo procedūras pagal susitarimą). Maisto gamyba - tai gebėjimas pašildyti ar patiekti galutinai šaldytuve jau paruoštą maistą. Kartais gali reikėti termiškai apdoroti tai, kas paruošta, pvz. sumesti į vandenį varškėtukus pusryčiams). Namų tvarkymo į auklės pareigas netraukiame. Auklės amžius nėra labai svarbu, aktualiau Jūsų asmeninės savybės. Privalumai: panašaus darbo patirtis, turimos rekomendacijos. Laura J.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 15 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Garliava

peržiūrėti pilną skelbimą »


Laura G. ieško auklės Vilnius

Ieškome auklės vaikų ligos atveju (nuo ryto 8:30 iki vakaro 17:00-18:00), Pašilaičiuose. Vaikų amžius 4 ir 6 metai. Tel. 8683 53029. Laura G.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pašilaičiai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ramunė J. ieško auklės Vilnius

Reikalinga valandinė auklė. Ieškome valandinės auklės dviem 2 metų ir 5 metų berniukams ligų atvejais. Abu vaikai lanko darželį. Reikalinga sąžininga, švelni, mylinti vaikus, be žalingų įpročių ir punktuali auklė. Gyvenam Šeškinės mikrorajone (Buivydiškių g.). Rekomendacijos iš kitų šeimų būtų privalumas. Atlygis sutartinis. Sergant vaikučiams vieną savaitę auklės reikėtų antradieniais ( nuo 12:30 iki 15:30, t.y. 3 valandoms), ketvirtadieniais ( nuo 12:30 iki 15:30, t.y. 3 valandoms) , penktadieniais ( nuo 10:30 iki 14:30, t.y. 4 valandoms). kitą savaitę auklės reikėtų antradieniais ( nuo 7:30 iki 15:30, t.y. 8 valandoms), trečiadieniais ( nuo 7:30 iki 11:30, t.y. 4 valandoms), ketvirtadieniais ( nuo 7:30 iki 15:30, t.y. 8 valandoms). Tel.: 8 654 38499 (skambinti nuo 17 val. iki 21 val. ). Ramunė J.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 12 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Zaneta P. ieško auklės Marijampolė

Ieškome auklės 1,3 metu berniukui Marijampoleje.Detaliau telefonu 861675550. Zaneta P.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 2 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Marijampolė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Kristina A. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Kaunas

Ieskome labai mylincios vaikus auklytes 4 menesiu berniukui Vytenuose. Darbas 4-5 val. per diena. Kristina A.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Vytenai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Greta D. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieskome aukles 2 metuku mergaitei - darbo dienomis VAKARINEMS VALANDOMS NUO 18 VAL. IR SESTADIENIAIS. Darbas 2-3 vakarus per savaite, sestadieniais puse arba visa diena. Gyvename Vilniuje, Valakampiuose - vidutinio dydzio bute. Daugiau vaiku nera. Nera gyvuneliu. Teveliai dirba vakarines - 2-os pamainos valandas, tad pagalba butina. PRIVALOMA TURETI AUTOMOBILI, susisiekimas autobusais nepatogus. ATLYGINIMAS - 4 Eurai i valanda. DARBO VALANDOS: Savaites dienomis: Nuo 18val. - 21:30val. Sestadieni 8:00 - 14:00 val. arba 9:00 - 17:00 (pagal susitarima) Musu mazoji labai draugiska ir linksma. Megsta savo erdve, groti, piesti, delioti lego, stumdyti vezimeli, dainuoti, turbut kaip ir visos mergaites:) Puikiai valgo. Nuo gimimo auga pagal tikslia dienotvarke, kuria pati nusistate, gerai miega. Muzikali ir smalsi. Puikiai kalba savo kalba :) Jums atejus vakare, mazoji bus neseniai atsikelusi ir geros nuotaikos. Jusu lauks zaidimai, 1 valgymas, dantuku valymas ir migdymas nakciai. Greta D.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 10 d. iki 2017 m. Gruodis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Valakampiai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Asta I. ieško auklės, berniukui (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Norėčiau surasti auklę, kuri galėtų prižiūrėti mano 6 metų vaiką, tuo metu kai jis serga. Tai būtų nepastovus darbas, dėl laiko susitartume. Kartais reikėtų 4-6 val. per dieną pabūti su vaiku kartais ir nuo 8-10 val. Asta I.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Asta S. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Sveiki! Ieškome auklės 9 mėn. sūnui. Darbas Lazdynėliuose pilnu etatu (pilną darbo dieną). Tikimės, kad esate kantri ir svelni, turite patirties su kūdikiais, domitės vaikų lavinimu, turite rekomendacijų iš šeimų, kuriose dirbote. Siulome ilgalaikį bendradarbiavimą (auklės ieškome ilgam), puikias darbo sąlygas, pagarbą ir atlyginimą pagal susitarimą. Laukiame Jūsų žinutės. Asta S.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 30 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Lazdynėliai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Sandra C. ieško auklės Vilnius

Sveiki, ieškome valandinės auklės 1 m. 9 mėnesių berniukui. Poreikis yra 3-4 kartai per savaitę (4-5 val. is ryto arba po pietu) Ligos atveju, draugiją reikėtų palaikyti ir vyresnei sesutei 3.9 m., atlygis tokiu atveju didesnis. Norime rasti nuosirdu, gerą, aktyvų, šiltą ir mylintį vaikus žmogų, kuris gražiai ir noriai bendrautų su vaiku tas kelias valandas. Gali buti ir studente, nes laika galima derinti priklausomai nuo aukles galimybiu. Sandra C.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 19 d. iki 2017 m. Gruodis 19 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Centras

peržiūrėti pilną skelbimą »


Bronislovas Z. ieško auklės Vilnius

Ieškome auklės-guvernantės-padėjėjos 6 ir 9 metų mergaitėms (pirmokei ir antrokei). Darbas tik iš ryto ir vakarop: ryte suruošti mokinukes į mokyklą, pamaitinti, nuvežti į mokyklą. Vakarop parsivežti iš mokyklos, nuvežti į būrelius, paruošti vakarienę, prižiūrėti, kol iš darbų grįžta tėvai (maždaug 19 valandą). Dieną padėjėja laisva maždaug nuo 9 valandos iki 16 ar net iki 17 valandos. Norime, kad padėjėja kalbėtų taisyklingai lietuviškai, būtų išsilavinusi, vairuotų savo automobilį, mokėtų gaminti valgį. Darbo vieta puiki, atlyginimas labai geras. Bronislovas Z.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Antakalnyje

peržiūrėti pilną skelbimą »


Simona V. ieško auklės Panevėžys

Ieškome atsakingos, rūpestingos bei dėmesingos auklės 10 mėnesių mergaitei Panevėžyje. Simona V.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 16 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Panevėžys

peržiūrėti pilną skelbimą »


Lina B. ieško auklės Vilnius

Ieškome auklės 8 mėnesių linksmam berniukui. Darbas pilną darbo dieną, 5 kartus per savaitę ir keli (2-4) vakarai per mėnesį. Darbo sąlygos ir užmokestis - puikūs. Būtinos sąlygos: patirtis, rekomendacijos, vairuotojo pažymėjimas, privalumas – nuosavo automobilio vairavimas. Darbo vieta – 15km nuo Vilniaus centro, Antakalnio rajone. Pageidautinas auklės išsilavinimas - aukštasis. Gimtoji kalba - lietuvių. Amžius 40-55m. Ieškome šiltos, mielos, ramaus būdo, atsakingos ir sąžiningos draugės. Lina B.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Oksana O. ieško auklės, mergaitei (kūdikystė 0-1 m.) Kaunas

sveiki, ieskau aukles 11 men mergytei, 2 kartus i savaite nuo 13h iki 16h, moku 2,5 euro i h, gyvename uzliedziuose. Oksana O.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Aušra B. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Laba diena, ieškom auklės vienerių metų sūneliui nuo ateinančių metų sausio pabaigos. Gyvenam Bajoruose. Teirautis tel. 8 698 89 138 Aušra B.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Bajorai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Neringa B. ieško auklės Panevėžys

Sveiki, ieskau aukles vaikuciui. Dirbti reiketu pradeti nuo gruodzio 9d iki 20d, kas antra diena nuo 11.30 iki 18.00 val. Neringa B.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 9 d. iki 2016 m. Gruodis 20 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Panevėžys, Panevezys

peržiūrėti pilną skelbimą »


Sigute Stefanovic ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Širvintos

Ieskom aukles 6 men dukrytei. Visa darbo diena. Gyvenam Širvintu raj. . Sigute Stefanovic

sukurta prieš: 4 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 6 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Širvintos

peržiūrėti pilną skelbimą »


Veslava Grice ieško auklės Vilnius

Reikalinga aukle kudikiui, nuo sausio pabaigos, Uz Grigiskiu 4 km - Valu kaimas ( kas valanda vaziuoja mikriukai ). Seimoje yra dar vienas vaikas 7 metai savarankiskas, bet jeigu suaugusiu nebus namie reikes ir ji priziuret. Esant reikalui reikes padet ir namie. Alga derinama. Darbo laikas 9-18 val , 5 dienas per savaite. Veslava Grice

sukurta prieš: 4 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 20 d. iki 2018 m. Rugsėjis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Egle B. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieskau savo 1 metu mergaitei valandines aukles. Noreciau, kad atvyktu I namus pora ar karta per savaite, pagal reikalinguma nuo poros iki keliu valamdu. Jei reikes, tures. iseiti I lauka, pamaitinti, pazaisti. Apie zalingus iprocius ar atsidavima vaikui nekalbu. Butu gerai, jei turetu patirties arba issilavinima susijusi su vaiku prieziura. Lauksiu trumpu prisistatymu el.pastu. Egle B.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, justiniskes

peržiūrėti pilną skelbimą »


Liudvikas P. ieško auklės Vilnius

Reikalinga ekonomė su automobiliu. Reikės paimti vaikus (berniukai 8 ir 10m ) iš mokyklos, nuvežti į burelius mieste, parvežti namo, pamaitinti, aptvarkyti namus. Darbas ilgaliaikis, valandos derinamos indvidualiai, bet preliminariai nuo 12-14 iki 18-20val. Atlygis: 500eur + kuro išlaidos. Darbo vieta - Dvariškės ( šalia HBH, molėtų plentas). Tel.: 8 624 16254 Liudvikas P.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 9 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Dvariškės - Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Aistė B. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Mūsų šeima ieško auklės. Kadangi išsirinkti auklę labai atsakingas darbas, pradedame jau dabar. Ko mes ieškome? Labai atsakingo žmogaus, kuriam patikėsim savo brangiausią turtą. Nesvarbu kiek jums metų, svarbu kokia jūsų patirtis. Taip pat svarbu sąžiningumas ir punktualumas. Svarbu, kad kalbėtumėte lietuviškai be akcento ir neturėtumėt žalingų įpročių. Ką mes siūlome? Pagarbą ir ilgalaikę draugystę, nes auklės reikės ilgam. Atlyginimą, pagal susitarimą. Jei pateisinsite mūsų lūkesčius, mes pateisinsime jūsų. Kada mums prireiks jūsų paslaugų? Nuo pavasario (tiksliau galėsime derintis po švenčių). Du-tris kartus per savaitę, po 3-4valandas, dažniausiai nuo 13-14val. Kartais vakarais ar savaitgaliais. Viskas derinama pagal mūsų ir jūsų poreikius. Auklė bus reikalinga 5-6 mėnesių berniukui. Prašysime jį lavinti, išvažiuoti į lauką, pamaitinti, kartu pažaisti. Jums nereikės tvarkyti namų (išskyrus žaislus po žaidimų su vaiku), nereikės daryti valgyti, nebent pašildyti košę ar pieną. Gyvename naujojoje vilnioje, parko gatvėje. Pirmame aukšte su atskiru įėjimu, tad su išėjimu pasivaikščioti į lauką problemų nekils  Jūsų patogumui būtų šaunu, jei vairuotumėte, tačiau prie pat namų yra viešojo transporto stotelė. Parašykit mums, jei turite patirties su kūdikiais, išmanote vaikų raidos etapus, domitės vaikų lavinimu. Norėtume rekomendacijų iš šeimos/ų kuriose jau dirbote. Parašykite mums, jei norite ilgalaikio bendradarbiavimo. Jei nebijote vaizdo kamerų namuose, nes neturite ko slėpti  Taip pat svarbu, jog mylėtumėte ne tik vaikus, bet ir šunis, kadangi dar vienas šeimos narys – didelis keturkojis  Nerašykite mums, jei esate nepilnametė. Jei aukle dirbate tik dėl atlygio, bet ne iš pašaukimo. Jei pirmas jūsų klausimas bus apie atlyginimą. Jei neturite jokios patirties. Lauksiu jūsų laiškų su prisistatymu asmenine žinute arba el.paštu aistyte0724@gmail.com Atrašysiu, jei sudomins jūsų kandidatūra, o po švenčių suderinsime susitikimą. Gražaus švenčių laukimo visoms :) Aistė B.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Naujoji vilnia

peržiūrėti pilną skelbimą »


Evelina P ieško auklės Vilnius

Sveiki ieshkau aukles. Aukle turi buti labai atsakinga be zalingu iprociu.Mylinti vaikus ir mokanti juos uzimti ir lavinti.Turetu prižiureti 2 metuku mergyte.Aukle turetu dirbti neporinemis menesio dienomis po 10-12valandu per diena. Pagal suditarima minimum 10valandu.Pirmadieni, treciadieni ir penktadieni nuo puse dienos turetu priziureti ir broliuka 8metai. Berniukas yra savarankishkas labai megsta demesi. Evelina P

sukurta prieš: 4 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 2 d. iki 2018 m. Sausis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Šiaures miestelis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Снежана Б. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Reikalinga rusakalbe aukle 1.3 metų berniukui Justiniškėse. Darbas būtų nuo 12.05-12.07 nuo 6 ryto iki 13 val. Ir nuo 12.08 rytais pagal susitarimą Снежана Б.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 5 d. iki 2016 m. Gruodis 29 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Justiniskes

peržiūrėti pilną skelbimą »


Olga Shirokova ieško auklės Vilnius

iešku rusukalbantį auklę, valandines darba, gyventanti Šeškineje. Reikia paimti vaikus už mokyklą ir darželių ir prežiurėti savo name nuo 14-15 iki 17-19 val ir vežti į burelius. Olga Shirokova

sukurta prieš: 4 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 5 d. iki 2017 m. Sausis 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Ozo parkas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Alvyda R. ieško auklės Vilnius

Sveiki, turiu du vaikus. Beveik 5 m mergaitę ir 2,5 berniuką. Vaikai eina į darželį, bet labai dažnai serga. Ieškau auklės, kuri galėtų prižiūrėti vaikus ligos atveju darbo dienomis. Gaminti nereikėtų, nebent išvirti kokios košės. Gyvename sporto gatvėje, prie Minsko žiedo vilniuje. Mano tel 864592653 Alvyda R.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Edita Kov ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki. Ieskau aukles 2.1metu berniukui. Vaikas yra labai judrus. Gyvename nuosavame name. Kadangi su vaiku kalbama lenkiskai noretume lenkiskai suprantancios aukles. Beto aukle turetu buti labai kantri kadangi dabar maistavimo ir "ne"laikotarpis. Prieziura reikalinga skirtingu laiku. Placiau a.z. Edita Kov

sukurta prieš: 4 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 8 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Grigaičiai (šalia N.Vilnios)

peržiūrėti pilną skelbimą »


Laura M. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Ieškau auklės berniukui 1 metu 4 men reik tik valandiniam darbui ne pastoviai. Esam iš Kauno rajono. Užliedžių kaimo. Nuo pilies veža mikriukas 101 per Šilainiu rajoną. Man būtų patogu jei auklė būtų iš Šilainių rajono studentė. Kuri galėtų nuo 8 val ryto d.d. Žadu mokėt darbo dienom 2 eur, savaitgali 3 eur. Reiktų pašildyti maistą. Kartais į lauką išvesti. Norėčiau, kad patirties šiektiek turėtų ir nebijotų dirbt :) Laura M.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Užliedžių km.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Kristina M. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

1.5 metuku mergyte iesko drauges kartu praleisti laika iki keliu kartu per savaite po 2-3val, isleisti mamyte susitvarkyti reikalus ar siek tiek atsipusti. Yra galimybe ateityje pasilikti pilnai darbo dienai. Jeigu esi energinga, kurybinga, be zalingu iprociu - susitikime pasikalbeti. Automobilis - didelis privalumas. Kristina M.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 30 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pasilaiciai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Edita D. ieško auklės, mergaitei (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Sveiki, ieškome auklės 8 mėn.dukrai. Šiuo metu aktualu, jog auklė galėtų dirbti pagal susitarimą tam tikromis abiem pusėm tinkamomis valandomis Po kelių mėn. yra galimybė dirbti nuolatine aukle/pilną darbo dieną, bet nebūtinai. Auklė turėtų būti švelni, kantri, mėgti muziką, netingėti draugauti ir pan. :-) Ieškome žmogaus, kuris darniai įsilietų į mūsų šeimą ir padėtų mums, kai norime išeiti į koncertą ar sporto treniruotę, kartais palydėtų mus į baseiną ar kūdikių užsiėmimus ir pan. Jeigu mėgstate tvarkytis ar gaminti - nepamiršime už tai atsidėkoti, tačiau tai neprivaloma. Svarbiausia pasirūpinti kūdikiu. Namuose yra 2 šunys, kurie tikrai netrukdys Jums dirbti ir jais rūpintis nereikės taip pat :-) Labai laukiame Jūsų laiškų, o patikusias kandidates kviesime į svečius arbatos :-) Mama Edita Edita D.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Saulėtekio alėja

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vaiva K. ieško auklės Vilnius

Ieskome aukles dviems vaikams (1 metu ir 4 metu vaikam) pilnai darbo dienai. Mama dirba namie, tad bus pagalba valgio gaminime ir isvedime i lauka. Reikalinga lietuviskai kalbanti aukle, mokanti vaikisku daineliu, uzsiimanti su vaikuciais ivairia veikla, bet kokiu oru iseinanti i lauka su mazaisiais. Rasykite, jeigu esate sveika fiziskai, esate atsakinga, mylinti vaikus ir turite kantrybes. Patirtis ir rekomendacijos privalumas. Vaiva K.

sukurta prieš: 4 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 28 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Zirmunu rajonas salia troleibusu ziedo

peržiūrėti pilną skelbimą »


Laima M. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Trakai

Ieškau valandinės auklės berniukui 2,2 m. ligos ir pasveikimo atveju. Darbas pilną darbo dieną pagal poreikį. Laima M.

sukurta prieš: 5 mėnesius
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 1 d. iki 2016 m. Birželis 30 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Trakai, Račkūnai, Lentvario sen. Traku rajonas.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Agne Galinske ieško auklės, berniukui (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Ieškome valandinės auklės trejų metų berniukui ligos ir išsveikimo atveju. Darbas pilną darbo dieną pagal poreikį. Jeigu auklė norėtų papildomai padirbėti, taip pat pasikviestume keletui valandų vakarais ar savaitgaliais. Vilnius, šiaurės miestelis. Agne Galinske

sukurta prieš: 5 mėnesius
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Agnė J. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kėdainiai

Reikalinga auklė 2,5 metų mergaitei ligos atveju, parvedimui iš darželio (t.y. tais atvejais, kuomet yra būtinybė, kuomet nei vienas iš tėvų nespėja pasiimti ir praneša iš anksto), pasilikimui darbo dienomis po darželio (pirmadieniais, ketvirtadieniais nuo 17:00 iki 19:00). Detalės, platesnė informacija ir atlygio klausimas bus aptartas telefonu ar susitikimo metu. Mob. 862700114 Agnė J.

sukurta prieš: 5 mėnesius
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kėdainiai, Liepų alėja

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vaidote V. ieško auklės Vilnius

Ieškoma auklė nuo 2017-02-01 berniukui, kuriam tuo metu bus 1 m. ir 5 mėn. Darbas pilnu etatu, t.y. visą darbo dieną nuo 7 iki 18 val. Vietovė - Balsiai. Vaidote V.

sukurta prieš: 5 mėnesius
auklės reikia nuo 2017 m. Vasaris 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Balsiai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Rasa B. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Laba diena, Ieškome valandinės auklės dvimečiui berniukui, kuris lanko darželį. Auklė būtų reikalinga ligos atveju; vieną kitą kartą vakarais. Gyvename Liepkalnio g., apie 800m nuo Aušros vartų. Rasa B.

sukurta prieš: 5 mėnesius
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 12 d. iki 2016 m. Gruodis 18 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Alma M. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Ieškoma auklė 9 men. berniukui ir pagalbai mamai namuose bei maisto ruošoje. Vietove - Balsiai. Skambinkite nr. 866800433 Alma M.

sukurta prieš: 5 mėnesius
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Balsiai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Guoda P. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

IEŠKOME VALANDINĖS AUKLĖS. Naujasis Lentvaris.(tarp Grigiškių ir Lentvario) 2metų 4mėn. savarankiška ir linksma mergyte. AUKLĖ Reikalinga pagal poreikį kartais keletą valandų, kartais pusdienį ar ilgiau, ligos atveju ar nuvežti parvežti iš darželio šalia ir t.t. Konkrečių valandų per mėn nėra tiesiog kai reikia pagal susitarimą. Taip pat turi turėti galimybę prižiūrėti ir vakarais ar likti ilgiau. REIKALAVIMAI: patirtis vaikų priežiūroje ar jų auginime, BŪTINAS automobilis, be žalingų įpročių. Guoda P.

sukurta prieš: 5 mėnesius
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Naujasis Lentvaris

peržiūrėti pilną skelbimą »


Inesa P. ieško auklės Vilnius

Ieškome auklės/pagalbininkės ilgam laikui (metams ir ilgiau). Kadangi mūsų berniukas yra dar tik trijų mėnesių, aš jį pati maitinu ir būnu visada namuose kartu. Todėl norim tokios auklės/pagalbininkės, kuri padėtų man vaikučius prižiūrėti, daugiausia užsiimtų su 2 metukų mergyte, išeitų į lauką, be to padėtų prižiūrėti namuose tvarką, kartais padėtų man pagaminti valgyti. Pirmad. ir trečiad. reikėtų likti 3 valandas namuose vienai su mažuoju berniuku iki 19 val., nes aš su mergyte važiuoju į užsiėmimus. Inesa P.

sukurta prieš: 5 mėnesius
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 28 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Lazdynėliai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Solveiga Ž. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Mielosios auklės, rašykite, skambinkite tos, kurios jaučia pašaukimą vaikams, jų priežiūrai, ugdymui. Mūsų namuose Jums bus suteiktos visos galimybės jaustis saugiai ir užtikrintai savo darbo vietoje. Solveiga Ž.

sukurta prieš: 5 mėnesius
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 1 d. iki 2018 m. Gruodis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Karačiūnų g. , Nemenčinės plentas.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ineta Škėmienė ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome auklės 1,3 m mergaitei. Visai darbo dienai. Smulkesnė informacija telefonu 865229955 Ineta Škėmienė

sukurta prieš: 5 mėnesius
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 1 d. iki 2017 m. Spalis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Antakalnis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Katerina V ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškau atsakingos, su patirtimi auklės. Darbo grafikas: 2-3 dienos į sav., 3-5 val. į dieną. Katerina V

sukurta prieš: 5 mėnesius
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 21 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Karoliniškės

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jelena Bru ieško auklės Vilnius

Labai skubiai ieškome auklės. Berniukas 2,3 m. (labai aktyvus). Mergaitė 1,3 m. Darbas nuo 9-15 val.. Reikia pasirūpinti vaikais, jų dienotvarke, mityba ir poilsiu. Galime mokėti iki 3 e/v. Laukiam savo aukles. Jelena Bru

sukurta prieš: 5 mėnesius
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 22 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Grigiškes, Kranto

peržiūrėti pilną skelbimą »


Daiva Bužinskienė ieško auklės Vilnius

SVEIKOS, AUKLYTĖS!! Labai skubiai ieškome auklės, kuri norėtų ir galėtų dirbti pilnu etatu su dviem vaikučiais. Auginame pametinukus - vyresnėlei mergaitei du metukai, berniukui - beveik metai, tad auklytė turėtų būti su patirtim, atsakinga, rūpestinga, aktyvi. Mažiukai šaunūs, linksmi, kaip ir visi kartais būna vaikiškai padūkę - susitvarkyti paprasta :)) Jei ieškote auklės darbo tvarkingoje šeimoje ir neišsigandote pametinukų skambinkite tel. nr. 8 684 64234. Labai labai lauksime :) Daiva Bužinskienė

sukurta prieš: 5 mėnesius
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 22 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Mindaugo g.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Inga J. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškom auklės 2,5 metų mergytei. Mergytė labai rami, švelni ir geras vaikas :) Kalba, tad susikalbėti ir bendrauti galima, savarankiška. Noras būtų surasti žmogų, kuris leistų visą ilgą darbo dieną su dukra (nuo 7 val. ryto iki 17-18 val.). Kartą per savaitę mergaitė eina į mokyklėlę, kurioje praleidžia 1,5 val., tad reiktų ją nuvesti ir parsivesti. Smagu būtų, jog žmogus nebijotų ir mėgtų išeiti kasdien pasivaikščioti į lauką. Kadangi mergaitė rytais mėgsta pamiegoti, tad reikėtų pagaminti pusryčius. Pietus įprastai paliekam patys, reikia tik pašildyti. Tačiau būtų smagu, kad prireikus nebūtų problema ir pietus tik mergaitei pagaminti. Namų tvarkyti nereikia, prašymas būtų, jog paliekant „darbo vietą" vaiko kambarys su žaisliukais liktų tvarkingas. Namie yra gyvūnas - šuo. Juo rūpintis nereikia, reikia tik neprieštarauti, kad jis kaip toks, tiesiog, yra :) Daugiau reikalavimų nėra. Svarbiausia mylėti vaikus ir norėti juos ugdyti, laimingi būtų visi ir dukra, ir auklė, ir tėveliai (kurie tikrai nepriekabūs ir lankstūs:)) Inga J.

sukurta prieš: 5 mėnesius
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 14 d. iki 2017 m. Rugsėjis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Baltupio g

peržiūrėti pilną skelbimą »


Inga M. ieško auklės Vilnius

Skubiai ieškome valandinės auklės keletui pusdienių per savaitę Pilaitėje. Prižiūrėti reikėtų 7 mėn. dvynukus, dažniausiai namie esant ir tėveliams. Tiesiog norime papildomo žmogaus, kad galėtume pasidaryti buities darbus, kol vaikais pasirūpins miela, švelni, rūpestinga, be žalingų įpročių auklė. Geriausia, kad auklė gyventų tame pačiame arba kaimyniniame mikrorajone ir savo darbo pas mus metu neprieštarautų pavedžioti lauke ir mūsų draugišką mažą šuniuką. Inga M.

sukurta prieš: 5 mėnesius
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 21 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pilaitė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Darius K. ieško auklės Panevėžys

Ieskoma aukle kreiptis tel del informacijos 865031910 Darius K.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Panevėžys

peržiūrėti pilną skelbimą »


Oksana L. ieško auklės Vilnius

Sveiki, Vilniaus m. Senamiestyje (šalia Operhauzo) 2 vaikams (4 m. berniukas ir 6,5 m. mergaitė) kartais vakarais (dažniausiai, penktad-šeštad.) ir galbūt kartais darbo dienomis reikia auklės išleist tėvelius pasportuot ar papramogaut. Su jais reikėtų tiesiog pabūt ir, esant reikalui, paguldyt miegot. Oksana L.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Senamiestis, šalia Operhauzo

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jolanta P. ieško auklės, berniukui (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Klaipėda

Sveiki,ieskome aukles 5 metu berniukui ligos atveju,gyvename "bigo" rajone. Jolanta P.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Klaipėda

peržiūrėti pilną skelbimą »


Laura S. ieško auklės Vilnius

Norėčiau rekomenduoti nuostabią savo mažosios auklę Bronislavą kitoms mamytėms, gyvenančioms Olandų g. , Antakalnyje. 13 metų ji dirbo profesionalia aukle agentūroje, vėliau - tėvų rekomendacijomis buvo "graibstoma" iš šeimos į šeimą. Jeigu savaitgaliais norite turėti laiko sau, Bronytė mielai paglobotų jūsų mažylį. Auklė be galo rūpestinga, myli vaikus, skiria daug dėmesio bendrauti, žaisti, dainuoti. Mano mergaitė ją mylį kaip močiutę. Su aukle susisiekti galite telefonu 8 600 09403. Laura S.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Olandų g., Antakalnis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Sandra S. ieško auklės Kaunas

Ieškom valandinės auklytės dviems nuostabiems berniukams (3 ir 4 metų). Berniukai savarankiški, draugiški, labai mėgsta žaidimus. Darbo valandos pagal išankstinį susitarimą, pavyzdžiui antradieniais nuo 18 iki 20.30 val., (valanda 3 eurai), penktadieniais nuo 18 val iki 21 val., kartais per naktį ( valanda 2 eurai). Darbas Romainiuose pas mus arba galiu atvežti į Jūsų gyvenamąją vietą, jei turit galimybes prižiūrėti vaikučius pas save (tinka Vilijampolė, Žaliakalnis). Auklytės amžius nesvarbus, tiesiog turėtų mylėti vaikus ir būti atsakinga. Be žalingų įpročių. Sandra S.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 19 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Romainiai (jei pas Jus - Vilijampolė, Savanorių pr.)

peržiūrėti pilną skelbimą »


Natalija K. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Nuo sausio mėn. ieškoma auklė pilnai darbo dienai metukų mergytei Avižieniuose. Natalija K.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 2 d. iki 2018 m. Sausis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Avižieniai, Vilniaus raj.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Julija S. ieško auklės Vilnius

Santariskese: Fortepijono pamokos. Dailes/meno kurybiniai uzsiemimai. 2k/sav. Sveiki, turiu 3 skirtingo amziaus (8, 4 ir 2) vaikus. Ieskau kas galetu ateiti pas mus i namus ir uzsiimti su vaikais veikla (reikalinga ne prieziura, o konkretus uzsiemimai). Parasykite 1) ka mokate, kiek metu, jeigu studijojate - kur? 2) ar turite patirties mokyti vaikus (kokio amziaus), ir kaip tai darote 3) amzius ir kur gyvenate 4) norimas valandinis mokestis 5) mazdaug kuriomis dienomis ir valandomis galetumete atvykti. Amzius ne svarbus, svarbiausia dalyko mokejimas ir sugebejimas sudominti vaikus. Aciu. Julija S.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 18 d. iki 2017 m. Lapkritis 17 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Santariskiu g.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Dovilė J. ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Ieškau auklės 5 metų mergytei pagal užsakymą, kai neina į darželį, suderinus, ne pilną dieną. Gyvename Antakalnyje, nuo gruodžio - Žvėryne. Kadangi mergytei 5 metukai, nereikia gaminti valgyti ir tvarkyti (maistas būna paruošt), reikia tik pažaisti ir prižiūrėti. Dovilė J.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Egle F ieško auklės, mergaitei (jaunesnysis mokyklinis amžius 7-11 m.) Vilnius

Ieskau padejejos namuose/aukles, kuri galetu lanksciu grafiku padeti pabuti su 7m dukra: pabuti su ja vakarais, kartais pasiimti vakarais is mokyklos autobusiuko (5 min nuo namu), ar uzupyje esančiu šokių, bei Tvarkyti kambarius - nedidelis 3k butas apie 3-4 kartus i menesi. Labai noreciau kad turetumete rekomendacija, ir patirties darant tvarka. Grafikas nera fiksuotas todel dukros prieziura butu reikalinga pagal mano darbo grafika, arba savaitgaliais. Valandų skaičius per men nebutu labai didelis todėl tai tiktu kaip papaildomas darbas. Kadangi valandų nėra daug butų patogiausiai gyvenant netoliese ir man ir auklei. Dominyka yra labai linksma, imli, geranoriska mergaite, su visomis buvusiomis auklemis turejome ypatingai siltus ir grazius santykius. Egle F

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2017 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Senamiestyje netoli Gedimino Pr

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ieva P. ieško auklės Vilnius

Ieškome valandinės auklės savo 1.5 metukų mergytei. Darbas apie 2 val. per dieną ir nuo 3 iki 5 kartų per savaitę. Laika galesime suderinti pagal abiem pusem tinkama grafika. Gyvename Naujamiestyje, Mindaugo g. Labai lauksiu susidomejusiu ir patikimu auklyciu zinuciu, norinciu ir galinciu dirbti tikrai ilgiau nei 1 menesi. Ieva P.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Donata K. ieško auklės Vilnius

Ieškoma studentė, norinti laisvu nuo studijų grafiku prižiūrėti dvi sesutes ligos metu arba pagal poreikį (derinant su studijomis). Mergaitės 7 ir 3,5 metų amžiaus, savarankiškos ir labai draugiškos. Veiksmas vyktų Pavilnyje, apie 7-8 km nuo Vilniaus senamiesčio. Skambinti 8-614-99198 arba rašyti PM. Donata K.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pavilnio mikrorajonas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vaida P. ieško auklės, berniukui (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Kaunas

Sveiki, ieškome auklės 4,5 metų linksmam, aktyviam berniukui. Auklė reikalinga pagal užsakymą. Kai negali eiti į darželį po ligos ar tėvai kažkur turi išvažiuoti. Vaida P.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Giraitė. Kauno raj.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Gitana Drp ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Šiauliai

Ieškome auklytės 3,5 metukų mergytei. Reiktų, kad su ja pabūtų, kai neinam į darželį ( sergam ar ..t.t) Bent minimali patirtis su vaikučiais būtų privalumas. Norėtume sąžiningo mylinčio vaikučius žmogaus iki 60 metų be sveikatos problemų. Gitana Drp

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Šiauliai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jurate C. ieško auklės Kaunas

Šeima ieško auklės (au-pair) prižiūrėti 3.5 metų berniuką, atlikti lengvus namų ruošos darbus. Gyvenimas šeimoje. Reikalavimai: šnekamoji anglų kalba, patirtis bendraujant su vaikais. Esame įsikūrę Anglijoje, miestelyje prie jūros. Puiki galimybė patobulinti anglų kalbą bei pagyventi užsienyje. Jūrate tel.: +447719993308 email.: aupair.aukle@gmail.com Jurate C.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Milda Ašmontienė ieško auklės Vilnius

Ieškome draugiškos ir mylinčios vaikus auklės linksmiems ir lengvai bendraujantiems 4m. mergaitei ir 2 m. berniukui. Jūsų pagalba bus reikalinga vaikų ligos atveju, ir tik kartais darbo dienų vakarais. Priežiūros poreikis kažkiek galėtų būti derinamas pagal Jūsų užimtumą. Milda Ašmontienė

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 17 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Šiaurės miestelis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Rūta V. ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Vilnius

Ieškom auklės 3 m. mergaitei (vasarį sueis 4 m.) ligos atveju bei kartà per savaitę pilnai dienai. Vieta-centras (Naujamiestis, Aguonú g.) Rūta V.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 15 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Naujamiestis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jurate J. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, ieškome valandinės auklės 2,5 berniukui ligos atveju. Mes gyvename Naujamiestyje, penktas aukštas. Privalumas būtų jei kartais auklė galėtų parsivesti vaiką iš darželio. Iš auklės tikėtumemes, kad pagamintų valgyti, išvestų i kiemą. Sūnelis yra judrus vaikas, tad ieškome žmogaus, kuris turėtų pakankamai energijos suspėti. Jurate J.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 21 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Thierry J. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

We’re a french family with 2 kids and we are looking for a nanny to take care of our youngest son (7 month old) full-time, until, at least, mid 2017. He’s very easy going ! We live nearby Reformatu Skveras in Naujamiestis. If you’re interested and you speak some english or french, please don’t hesitate to respond ! Thierry J.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Kamile M. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome valandinės auklės Vilniuje savo 2,5 m. dukrytei. Pagalba būtų reikalinga ligos atveju, kartais išleisti i keliones bei vakarais. Kamile M.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Naujamiestis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ada P. ieško auklės Kaunas

Reikalinga tvarkinga moteris prižiūrėti 1metų berniuką ir 3metų mergaitę savaitgaliais. Darbo laikas nuo 8-18val., (mokama 30Eur) kartais gali tekti ir nakvoti (diena su nakvyne 50Eur.) Reikės pašildyti, o gal kartais ir pagaminti vaikučiams valgyti, išeiti su jais į kiemą, žaisti ir mylėti. Darbas beveik kiekvieną savaitgalį. Mes nemažai keliaujame, todėl labai norime rasti žmogų, kuris tarkim galėtų pas mus nakvoti 10naktų iš eilės nuo 18 iki 08val., jei į tas dienas įeis savaitgalis, visą jį pas mus ir išbūti. Panašaus darbo patirtis bei rekomendacijos būtinos. Pedagoginio darbo patirtis ar išsilavinimas šioje srityje didelis privalumas. Pirmas susitikimas auklės namuose. Dėl išsamesnės informacijos skambinti tel.: 868480534 nuo 10 iki 17val., cv galima siųsti ir el.paštu a.poce2121@gmail.com Ada P.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 19 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Vaišvydava

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ruta B. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Mūsų sūneliui 2 metukai, jau pusę metų jis eina į darželį. Šiuo metu ieškome ilgalaikės auklės, kuri, esant poreikiui, galėtų paimt mūsų vaikelį iš darželio (turėtų vairavimo patirtį, nuosavas automobilis būtų privalumas). Taip pat kartais padėtų pažiūrėti sūnelį vakarais ir savaitgaliais ir svarbiausia, kai serga. Norėtume, taip pat, kad kitu laisvu laiku galėtų patvarkyti namus ir gamintų maistą (pagal suderintą valgiaraštį, domėjimasis sveika mityba privalumas). Lauksime žinučių! Ruta B.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 15 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Žirmūnai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jolita Zakarauskienė ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Panevėžys

Ieškau auklės nepastoviam darbui. Auklyte būtų reikalinga tik kai kuriom savaitėm po kelias valandas. Arba anksti ryte arba po darželio iki vakaro. Jolita Zakarauskienė

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Panevėžys, Statybininkų g

peržiūrėti pilną skelbimą »


Kristina M ieško auklės, berniukui (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Kaunas

Sveiki, ieškome auklės 5,5metú berniukui pirmadieniams. Jeigu serga, tuomet tol, kol pasveiks. Gyvename Vijūkuose, darbo valandos 7-18val. Sálygos derinamos susitikimo metu. Kristina M

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Dalia Mauricaitė Kalinauskienė ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

kūrybinga šeima ieško linksmos ir atsakingos Namų ekonomės - šeimos pagalbininkės, šeimininkės, kuri rūpinasi namų buitimi, tvarka, maisto gamyba, svečių priėmimu, aprūpina namus maisto produktais, būtiniausiomis buities reikmėmis ir kitais pirkiniais, padeda rūpintis vaikais. Kuri vertina koybišką ir sveiką maistą, gryną orą, aktyvų laisvalaikį, kurybišką aplinką ir juoką :) galim apgyvendinti atskirame bute šalia mūsų - išsamiau viską aptarsime telefonu. Atradę labai gerbsim ir mylėsim! Dalia Mauricaitė Kalinauskienė

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Naujamiestis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Kristina G. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškom valandinės auklės 2.3 amžiaus berniukui. Auklė būtų reikalinga ligos atveju (vaikas lanko darželį), kartais vakarais ar savaitgaliais. Labiausiai ieškom žmogaus, studijuojančio ikimokyklinį ugdymą ir ieškančio su studijomis suderinamo darbo. Iš auklės tikimės tik užsiėmimų su vaiku - jokio kambarių tvarkymo ar kitų papildomų darbų tikrai neprašysim:) Gyvenam Lazdynėliuose, Jonažolių g. Alga - sutartinė. Kristina G.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Lazdynėliai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Raminta S ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Ieškome auklės 2 metu berniukui ligos atveju. Geriausia butu į namus auklyte is aplinkiniu rajonu (Vaisvydava, Piliuona, Virsuziglis, Panemune) . Apmoketume vaziavimo isaidas. Darbas Arlaviskese. Galimas variantas atvezti į namus. Raminta S

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Arlaviškės

peržiūrėti pilną skelbimą »


Gintarė K. ieško auklės Vilnius

Ieskome drauges dvieju metu berniukui ir ketveriu jo sesutei (namie bus ligos atveju). Darbas visai dienai santariskiu rajone. Detalesne informacija pateiksim asmeniskai:) Gintarė K.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki 2016 m. Gruodis 9 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Inesa C. ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Klaipėda

Reikia aukles priziuret sergancia dukryte rytoj, poryt ir treciadieni. Dukrytei 3.5m, gyvenam Baltijos pr. Galetume draugaut ir veliau ligos atveju. Aukle turetu but tikrai patikima ir turinti noro bendrauti su vaikuciu. Inesa C.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 1 savaitę
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 14 d. iki 2016 m. Lapkritis 16 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Klaipėda, Baltijos pr

peržiūrėti pilną skelbimą »


Natalija P. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki. Ieškau auklės 1m 9 mėn mergytei ligos atveju. Mergytė eina į darželį bet panašiai 1 savaitę per mėnesį serga. Dėl atlyginimo galime tartis. Natalija P.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Santariškės

peržiūrėti pilną skelbimą »


Karolis Bajorinas ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, ieškome žmogaus išmanančio vaiko raidą ir pedagogiką. Kitaip tariant ieškome adekvataus, išsilavinusio, pareigingo ir atsakingo žmogaus. Prašau - tie kas neturi pedagogo kvalifikacijos ir universitetinio išsilavinimo, netrukdykite. Karolis Bajorinas

sukurta prieš: 5 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 1 d. iki 2017 m. Gruodis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Valakampiai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Rita D. ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Sveiki, mama ieško pagalbininkės su 9mėnesių berniuku. Šeimoje yra dar du vaikai (3 ir 5 metų). Jų priziūrėti nereikės. Mama bus namuose, tik kartais išvyks savo reikalais. Reikėtų pagalbos 3 ar 4 kartus per savaitę, darbo dienomis nuo 8 iki 18 val. ( kai kada laikas gali būti kintamas). Dėl grafiko derinsimės. Šaunu būtų jeigu auklytė sugebėtų prisidėti prie namų ruošos darbų ir maisto gamybos už papildomą užmokestį. Ieškome šilto, rūpestingo, tvarkingo ir nuoširdaus žmogaus. Gyvename Didžiojoje Riešėje. Yra autobusų stotelė prie pat namų. Lauksiu skambučio 865023793 Rita D.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 21 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Didžioji Riešė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Rimante M. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškom auklės 2.5 metų berniukui ligos atveju. Pradėjo lankyti darželį ir labai daug sergam. Gyvenam nuosavam name Vilniaus rajone, Pikeliškėse, Riešės sen. Rimante M.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 16 d. iki 2017 m. Liepa 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pikeliškės

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vitalija A. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Nuo gruodzio menesio reikalinga aukle 15 menesiu mergaitei Vilniuje (Kalnenai), pilnai darbo dienai, darbo dienomis. Vitalija A.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 1 d. iki 2017 m. Rugsėjis 30 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Kalnenai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jurgita I. ieško auklės, mergaitei (jaunesnysis mokyklinis amžius 7-11 m.) Klaipėda

Ieškom auklės 7 metų mergaitei Klaipėdoje tris kartus savaitėje parvesti, jei būtų automobilis būtų patogiau iš būrelių. Jei yra galimybė praleisti laiką su ja iki 17.30. Pirmadieniais nuo 14 val. Trečiadieniais nuo 15.20, ketvirtadieniais nuo 15val. Privalumas būtų jei sugebėtų groti ir padėtų pasimokyti grojimo pianinu. Rašykite ar skambinkite 861276696 Jurgita I.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 8 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Klaipėda

peržiūrėti pilną skelbimą »


A S. ieško auklės Vilnius

Ieskome zmogaus kuris galetu kartais isleisti tevus (mus) vakare i miesta. Reiketu uzsiimt su 5 ir 8 metu mergaitemis ir paguldit jas miegot, pasilikt iki kol tevai gris arba per nakti. Kokio norit atlygio uz viena karta (iki velaus vakaro ar su nakvine)? A S.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Seskine

peržiūrėti pilną skelbimą »


Ieva C. ieško auklės Vilnius

Sveiki, ieškome valandinės auklės 1 m. 7 mėnesių berniukui. Poreikis yra 3-4 kartai per savaitę, darbo dienomis 10-14 val. Kartais reikėtų pagaminti nesudėtingus vaikiškus patiekalus. Ligos atveju, draugiją reikėtų palaikyti ir vyresniajam broliui 4 m., atlygis tokiu atveju didesnis. Norisi rasti šiltą ir nuoširdų žmogų, kuris gražiai pabendrautų su vaiku tas kelias valandas. Gyvename senamiestyje. Ieva C.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Senamiestis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Živilė K. ieško auklės Vilnius

Ieškom auklės ligos atvejams dviem vaikučiams - 6 ir 7 m. Gyvenam Mažojoje Riešėje, patogus susisiekimas Vilniaus miesto transportu (apie 20-30 min. nuo Fabijoniškių ar Baltupių raj.), stotelė netoli namų. Atlygis sutartinis (siūlom ir fiksuotą mėnesio mokestį, jei vaikučiai ir nesirgtų). Užsiimti reikės tik su vaikais, kurie gan savarankiški jau. Živilė K.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 14 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Mažoji Riešė

peržiūrėti pilną skelbimą »


Viktė B. ieško auklės Vilnius

Ieškome auklės dvynukams, berniukams. Vaikų amžius 1,7 m. Patirtis su dvynukais būtų privalumas. Viktė B.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Gruodis 1 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Kalnėnai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Alina S. ieško auklės Vilnius

Ieškau auklytės dvynukams (berniukas ir mergaitė). Vaikų amžius 1,9 m. Patirtis su dvynukais ar pametinukais būtų privalumas. Alina S.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 14 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Juodasis kelias, Pavilnys

peržiūrėti pilną skelbimą »


Nerijus Latvėnas ieško auklės Panevėžys

Sveiki, ieškau auklės - vairuotojos. Ryte reikia du vaikus nuvežti į darželį į Naujamiestį ir vieną į Panevėžį. Vakare reikia vaikus parvežti. Parvežus reikėtų vaikams paduoti valgyti ir pabūti kokias 2 val . Jei vaikas susirgtų reikėtų pabūti ir dieną. Bet tai taip ne visada, grafikas būtų pagal poreikius. Nerijus Latvėnas

sukurta prieš: 5 mėnesius, 2 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 25 d. iki 2019 m. Lapkritis 25 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Panevėžys, Panevėžio raj Naujamiesčio sen Vadaktėliai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Oksana A. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Reikalinga valandinė auklė 2 metų berniukui. Retsykiais savaitgalį ar vakarą išleisti tėvus. Gyvenam už Saukėtekio prie Dvarčionių Oksana A.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Spalis 25 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Juodvarnių g.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vilma B. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome auklės savo 1,4 metukų mergytei prižiūrėti dienomis. Kalnėnai, Gurių g., Vilnius. Darbas kartais pilną (8:30-18:30), o kartais pusę dienos. Susitarsime. Pradėtume nuo 2017 m. sausio mėn. Mums labai svarbu, kad jūs būtumėte pozityvi, nuoširdi ir tvarkinga. Vilma B.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Sausis 2 d. iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Kalnėnai, Gurių g.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Simona N. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki. Ieskome valandines aukles 1m. 7men. mergaitei Pasilaiciuose. Planuojame, kad poreikis bus 2 kartus per savaite po 3-4 valandas vakarais ar savaitgaliais, atsiradus poreikiui - kelias valandas dienos metu. Nuo vasario men. dukryte prades lankyti darzeli. Tiketina, prasysime papildomos prieziuros ir visa diena ligu atveju. Ieskome atsakingos, saziningos ir vaikus mylincios aukles. Tikimes visapusiskos prieziuros ir zaidimu. (Del maisto gaminimo galime tartis pagal galimybes.) Tikimes, kad draugausime ilgai :) Jei Jusu ir musu poreikiai atitinka, prasome skambinti telefonu 863001161. Simona N.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Pašilaičiai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Tomas Petkevičius ieško auklės, berniukui (kūdikystė 0-1 m.) Vilnius

Sveiki, norėtume surasti auklę sūnui. Jam šiuo metu 8 mėnesiai, auga guvus vyras. Dėl grafiko derinsimės, gali būtų 2- pilnos dienos per savaitę arba 4-5 valandos per dieną. Žodžiu, esame pakankamai lankstūs. Svarbu, kad auklė būtų rūpestinga ir atsakinga. Tomas Petkevičius

sukurta prieš: 5 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 7 d. iki 2017 m. Birželis 30 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Kalnėnai, Gurių g.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Eugenija S. ieško auklės Kaunas

Ieškoma auklė berniukui ir mergaitei (1 ir 2 metų amžiaus ). Tik vaikų priežiūra. Mama bus namuose, tik kartais išvyks savo reikalais. Darbo vieta: Ramučiai, Kauno raj. Būtinos vairuotojo teisės. Darbo laikas: nuo 9 iki 17 val. ( kai kada laikas gali būti kintamas). Eugenija S.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Ramučiai, Kauno raj.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Monika K. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškoma valandinė auklė 1,2 m. berniukui. Berniukas lanko darželį, todėl auklės reikėtų sirgimo metu. Individualus namas, kartu gyvena šuo. Vaikuti galetume atvezti ir auklei i namus. Monika K.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Vilniaus raj. (netoli N. Vilnia, Pavilnys)

peržiūrėti pilną skelbimą »


Eglė A. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome auklės Vilniuje savo 2 metukų sūnui. Auklė reikalinga 10:00 - 13:00 val. Reiktų su vaiku išeiti į kiemą ir užsiimti namuose. Eglė A.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Fabijoniškės

peržiūrėti pilną skelbimą »


Vaida L. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, ieškau auklės 2.5 metų berniukui. Kadangi vaikas lanko darželį, auklė reikalinga tik ligos atveju. Tik vaiko priežiūrai, namų ruoša užsiimti nereikės. Darbo laikas nuo 8.15 iki 16.45 (itin retais atvejais iki 18.30). Pašilaičiai Vaida L.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Spalis 25 d. iki 2016 m. Lapkritis 25 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Neringa N. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome auklės 2 metų vaiko priežiūrai ligos atvėju. Neringa N.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Stasio Šilingo (Pavilnys)

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jurgita C. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Laba diena, ieškome auklės 1,5 metų berniukui Vilniuje, Žirmūnuose (šalia Impuls plius). Vaikas lankys darželį, tad auklė būtų reikalinga, kuomet neina į darželį (sergančio nepaliktume, nebent sloguojantis). Darbo valandos nuo 10:00 iki 16. 30 val. Namų ruošos nereiktų atlikti, maistas būtų pagamintas tik pašildyti reiktų. Svarbiausia būti kantri ir mylėtų vaikus. Norėtume mokėti už dieną, t.y. mokestis NE mažesnis negu 15 eur/diena (nors ir kelias h tektų pabūti, max 7 h). Jurgita C.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 14 d. iki 2016 m. Gruodis 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Žirmūnų g. (šalia Impuls plius)

peržiūrėti pilną skelbimą »


Alina Š. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Šiauliai

Ieškau auklytės 2 metukų princesei. Ramus, geras vaikas, reiktų, kad su ja pabūtų, kai neinam į darželį :) Reikalavimų didelių neturiu. Svarbiausia mylėti ir mėgti vaikus :) Alina Š.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 1 d. iki 2017 m. Sausis 1 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Šiauliai, Pietinis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Dalia J. ieško auklės, mergaitei (ikimokyklinė vaikystė 3-6 m.) Kaunas

Reiklainga auklė 4 metų mergaitei ligos atveju. Darbo vieta - Lampėdžiuose. Dalia J.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Kaunas, Lampėdžiai

peržiūrėti pilną skelbimą »


Simona Bartkevičienė ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome auklės 2 metų berniukui ligos atveju, kai neina į darželį. Atlyginimas pagal susitarimą. Vieta - Pavilnys. Simona Bartkevičienė

sukurta prieš: 5 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Spalis 25 d. iki 2016 m. Lapkritis 25 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius

peržiūrėti pilną skelbimą »


Povilas B. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, Ieškome auklės 2 metų berniukui, ligos atveju ir pagal susitarimą. Atlyginimas galimas valandinis ar fiksuotas. Namų tvarkymasis ir maisto ruošimas tik tai kas liečia vaiką, visi kiti namų buities darbai neaktualu. Povilas B.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 2 d. iki 2017 m. Gegužė 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Filaretų g. / Moldovos g.

peržiūrėti pilną skelbimą »


Aiste S. ieško auklės Vilnius

Sveiki, ieškome auklės dvynukėms, kurioms dabar 2 metai 3 mėnesiai. Ieškome atsakingo, inteligentiško, tvarkingo žmogaus, kuris būtų kantrus, pozityvus ir rūpestingas. Dvynukės pradėjo lankyti darželį. Auklė reikalinga trečiadieniais visai dienai, ligos atveju visą dieną, suderintu laiku vakarais ar pusdienį savaitgalį. Gali būti ir studentė, galinti suderinti darbą su studijomis. Pagarbiai Aistė Aiste S.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 1 d. iki 2016 m. Lapkritis 25 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, J. Balčikonio g. (netoli Siemens arenos)

peržiūrėti pilną skelbimą »


Migle R. ieško auklės, mergaitei (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieškome auklės metukų amžiaus ramiai mergytei. Tinka rusų ir lietuvių kalbos. Reikia bent kartą išeiti į lauką (esant geram orui), ryte paruošti košę, pietūs dažniausiai būnu paruošusi pati. Kiekvienai darbo dienai iki 17val. Penktad iki 16val. Migle R.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 3 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Žverynas

peržiūrėti pilną skelbimą »


Aida K. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Kaunas

Ieškau auklės tik ligos atvejui, prižiūrėti 2 m. berniuką. Pageidautina , kad turėtų automobilį. Mes randamės Jonučiuose prie Garliavos. Būtų gerai, kad ir Jūs netoli gyventumėt :) Galit parašyti ir el. paštu: aidoolia22@gmail.com. Kambarius tvarkyti nereikia, tik tuo atveju, kai vaikas išterlioja, žaislus sudėti, drabužius tvarkingai sudėti, o per pietų miegą būtų poilsis. Maistą gaminti vaikui reikia. :) O dėl atlyginimo galima tartis. Aida K.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Lapkritis 14 d. iki 2017 m. Spalis 31 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Kaunas, Garliava

peržiūrėti pilną skelbimą »


Agne Šarakauskė ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, ieškau vaandinės auklės sūnui 1,1 men.perkunkiemis Agne Šarakauskė

sukurta prieš: 5 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Spalis 29 d. iki 2016 m. Lapkritis 25 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Perkūnkiemis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Solveiga B. ieško auklės Vilnius

Sveiki, ieškome valandinės auklės savo vaikučiams. Sūnui 3metukai, dukrytei - 10mėn. Reikėtų pagalbos 2 ar 3 kartus per savaitę, po 3 ar 4val. Perkunkiemis. Solveiga B.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo 2016 m. Spalis 25 d. iki 2016 m. Lapkritis 25 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Perkunkiemis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Jurgita G. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Ieskome valandines aukles 2 m berniukiui Vilniaus senamiesty. Darbas butu vaikui negalint lankyt darzelio del ligos, taip pat kartais vakare po darbo valandu. Jurgita G.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo 2017 m. Kovas 20 d. iki 2017 m. Lapkritis 25 d.
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Senamiestis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Sandra S. ieško auklės, berniukui (ankstyvoji vaikystė 1-3 m.) Vilnius

Sveiki, ieškome auklės beveik 3 metų berniukui Vilniuje, Šiaurės miestelyje. Vaikas lanko darželį, tad auklė būtų reikalinga jo ligos metu, pvz., sloguojant, kosint. Darbo valandos preliminariai nuo 7.30 iki 17. 30 val. Ieškome šiltai bendraujančios, mylinčios vaikus, draugiškos auklės. Sandra S.

sukurta prieš: 5 mėnesius, 4 savaites
auklės reikia nuo Nenurodyta iki Nenurodyta
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius, Šiaurės miestelis

peržiūrėti pilną skelbimą »


Paieška

:
:
Atlyginimas nuo:

Darbo tipas