Augenija

Augenija K.

Vilnius66 m.13 m. patirtis5-8 € už val.

Pirmoji darbo patirtis buvo vaikų lopšelyje darželyje - 7 metai, vėliau auginau savo vaikus iki mokyklos. Po to dirbau Sveikatos apsaugos sistemoje (SAM, Onkologijos centre, Respublikinėje Vilniaus psichiatrijos ligoninės Universitetinėje vaikų ir paauglių klinikoje -5 m., vėliau tos pačios ligoninės suaugusiųjų skyriuose socialine darbuotoja su pacientais turinčiais socialinių problemų iki 2015 m. rugpjūčio 28 d. Esu dirbusi tris metus Amerikoje, prižiūrėjau senelius jų namuose, gerai sekėsi. Turiu 12 m. anukę, kuria rūpinausi nuo gimimo ir prižiūrėjau po darbo nuo 16:00 iki 22:00 val. nes mano dukra studijavo vakarais. Taip pat teko prižiūrėti savo namuose ir mano dukters bendrakursės dukrytę. Nuo 2015 m.rugsėjo mėn. iki šiol dirbau vienoje šeimoje su trim vaikučiais, kas antrą dieną. Savo automobiliu paimdavau vaikus iš darželio, mokyklos, veždavau į muzikos mokyklą, jaunimo centrą, Sporto mokyklą, po užsiėmimų grįždavome namo, gaminau vaikams vakarienę, padėdavau jiems atliekant namų darbus, skaitydavome knygas, žaisdavome, išvesdavome šuniuką pasivaikščioti ir t.t. Vaikai su kuriais dirbau išaugo, tapo savarankiški, todėl teko atsisveikinti pasibaigus mokslo metams. Vasaros laikotarpiu dirbu su 5 m. amžiaus berniuku, kuris nuo rugsėjo mėnesio pradės lankyti mokyklėlę. Todėl nuo rudens būsiu laisva ir ieškau naujo darbo. Aš myliu vaikus ir vertinu visus kuriais rūpinuosi. Gal būt už tai esu visų mylima ir gerbiama. Esu geriausia draugė ir kompanionė savo anūkei ir kitiems vaikams, mes kartu skaitome, žaidžiame, aktyviai praleidžiame laiką lauke ir kt. Nežiūrint į mano metus, aš jaučiuosi gerai, esu aktyvi, geros išvaizdos, tvarkinga, atsakinga, pareiginga, atsižvelgianti į vaikų ir tėvų poreikius,vertinu blaivų gyvenimo būdą, nerūkanti. Turiu automobilį ir per 20 metų vairavimo patirtį. Galėčiau dirbti kaip iki šiol panašaus pobūdžio darbą, pagelbėti tėveliams vežiojant vaikučius į būrelius arba rūpintis jais namuose. Jei sudomino, prašom skambinti tel.+ ar rašyti elektroniniu paštu, mielai atsakysiu į dominančius klausimus. Dekoju, Augenija Kudzmanienė
P.S. Gyvenu Pavilnio rajone, šalia Kalnėnų, pirmenybė būtų dirbti gretutiniuose rajonuose, senamiestyje ar centre. Yra rekomendacijos.

Telefonas: rodomas tik nariams

FacebookInstagram

0 rekomenduoja

Darbas

Tipas: pagal užsakymą nuo 2020-04-19 (galiu pradėti skubiai)

Atlygis: 5-8 € už val.

Au pair: derybų klausimas

Patirtis: 13 m.

Auklės darbas

 • Galiu dirbti savo namuose

 • Galiu dirbti su neįgaliaisiais

 • Galiu dirbti su gyvūnais

 • Galiu išeiti į lauką

 • Galiu apsipirkti

 • Galiu gaminti

 • Galiu tvarkyti namus

 • Turiu vairuotojo pažymėjimą

 • Turiu automobilį

 • Neturiu žalingų įpročių

 

Dirbau su

 1. Kūdikiais, 0-1 metų

 2. Mažyliais, 2-3 metų

 3. Darželinukais, 4-6 metų

 4. Pradinukais, 7-11 metų

 5. Paaugliais, 12-18 metų

 

Dirbčiau su

 1. Kūdikiais, 0-1 metų

 2. Mažyliais, 2-3 metų

 3. Darželinukais, 4-6 metų

 4. Pradinukais, 7-11 metų

 5. Paaugliais, 12-18 metų

Išsilavinimas

Aukštasis universitetinis

Įstaiga: pirmasis diplomas 1980 m. Vilniaus valstybinis pedagoginis institutas, tęstinės perkvalifikavimo studijos VU 2012 m.

Specialybė: Ikimokyklinio amžiaus pedagogika psichologija ir socialinio darbuotojo kvalifikacija VU

Kalbos: anglų, lietuvių, rusų