Martyna Ž.

Martyna Ž.

Panevėžys27 m.3 m. patirtisnuo 5 € už val.

Sveiki!

Esu jauna kūrybininkė – baigiau kūrybinių industrijų bakalaurą bei užsiimu įvairiais menais ir rankdarbiais. Stipriai savęs ieškoti pradėjau pabaigus mokslus, kadangi supratau, kad ši specialybė manęs nežavi. Pradžioje, keletą metų praleidau užsienyje, kur susipažinau su dabar labai mylimu menu – kulinarija. Iki šiol labai mėgstu gaminti ir domiuosi pilnaverte mityba. Kelionės mane nuvedė daug kur – turėjau galimybę patyrinėti dalį Europos bei kelis mėnesius patikrinti kaip gyvena žmonės Azijoje. Tačiau tuomet prasidėjo pasaulinė pandemija ir grįžau prie savo šaknų, pas močiutę į kaimą, kur dabar ir kuriu savo pamatus.

Po visų klajonių supratau ne vieną dalyką, tačiau vienas svarbiausių yra tai, kad nesvarbu kur kuri savo ateitį – svarbu suprasti ir turėti savo tikslą. Be abejo, tikslas kiekvienam yra be galo asmeniškas, todėl grįžus daug gryninausi, koks gi mano pačios tikslas. Per ieškojimus atradau keramikos meną, su kuriuo dabar augu. Smagiausia yra tai, kad per keramiką, turėjau galimybę susipažinti su edukatorės role bei pažinti vietinius kaimo vaikus. Ši patirtis man priminė, kokia laimė yra matyti augantį jaunimą ir ne tik juos mokyti, bet ir mokytis iš jų. Todėl jau nemažai laiko galvoje sukasi mintis apie kelionę pedagogikos link. Turiu pedagogikės kraujo, tačiau tai istorija kitam laikui. Taip pat šiuo metu pradedu PPŽ kursą, kad galėčiau vesti keramikos užsiėmimus mažiesiems ir ne tik. Na, o patirties su jaunimu turiu nemažai. Pačiai būnant paaugle jau teko dalyvauti įvairiuose renginiuose vaikams bibliotekoje, po ko sekė mano auklės patirtis, kuri atvėrė nuostabią draugystę su dviem mažaisiais. Praeitais metais mano norą rūpintis ir auginti užpildė kalytė prisijungusi prie šeimos. Todėl šiuo metu esu pasirengusi tvirtai dėti naują žingsnį ir pasimatuoti pedagogės „rūbus“.

Vaikuose visuomet stengiuosi įžvelgti potencialą ir skatinti jų kūrybiškumą. Taip pat labai domiausi gamtos pažinimu, todėl mėgstu mokytis ir mokyti per gamtą. Manau, kad tai ugdo vertybes, kurios padeda būti suprantančiais ir užjaučiančiais ateityje. Visi esame priklausomi vieni nuo kitų, todėl kryptis, kuria nueisim ir nusivesim kitus yra mūsų rankose.

Todėl kodėl gi nekurti emociškai išprususios naujos kartos, kuri būtų pasiruošusi kurti gražų pasaulį sau ir kitiems?
Jei ieškote draugo savo vaikams ar augintiniams, mielai susitikčiau su Jumis Jums patogiu metu susipažinti artimiau!

Iki pasimatymo ;)

Telefonas: rodomas tik nariams

FacebookInstagram

0 rekomenduoja

Darbas

Laikas: pagal užsakymą (galiu pradėti skubiai)

Atlygis: nuo 5 € už val.

Au pair: derybų klausimas

Patirtis: 3 m.

Auklės darbas

 • Galiu dirbti savo namuose

 • Galiu dirbti su neįgaliaisiais

 • Galiu dirbti su gyvūnais

 • Galiu kartu išeiti į lauką

 • Galiu apsipirkti

 • Galiu gaminti

 • Galiu tvarkyti namus

 • Turiu vairuotojo pažymėjimą

 • Turiu automobilį

 • Neturiu žalingų įpročių

 

Dirbčiau su

 1. Kūdikiais, 0-1 metų

 2. Mažyliais, 2-3 metų

 3. Darželinukais, 4-6 metų

 4. Pradinukais, 7-11 metų

 5. Paaugliais, 12-18 metų

 

Ne daugiau kaip 4 vaikai

Išsilavinimas

Aukštasis universitetinis

Įstaiga: Vilniaus Tech Universitetas

Specialybė: Kūrybinės industrijos (Komunikacijos bakalauras)

Kalbos: Anglų, Lietuvių, Olandų, Rusų