Živilė

Živilė D.

Vilnius27 m.4 m. patirtis

Papasakosiu truputi apie save. Tai prieš vasara dirbau metus su dviem broliukais privačiai, vienam 1,6metai, o kitam jau visi 3. Užimdavau berniukus ivairia veikla, zaisdavau, gamindavau valgyti ir tvarkiau visa buiti . Su vaikais labai lengva bendraut tai noreciau ir toliau su jais dirbti:) Esu dirbusi ir Upes pradineje mokykloje ir darzelyje su vaikais 🙂
Vasara dirbau aukle Amerikoje, nesenai grizau i Lietuva.

Diena atrodo taip: atsikeliam, visi kartu papusryciaujam prie bendro stalo, susiplaunam indus, na ivairiai buna as, buna kas laisvas . Pasikalbam, aptariam dienos gal planus. Su vaikais eidavome prie bejaus i papludimi. Daug laiko leisdavom lauke aisku nepamirstant paimti pakankamai uzkandziu. Grizdavome pietums, pagamindavau pietukus pavalgydavom. Pries miega dazniausiai skaitau pasaka, bunu salia kol uzmiega. Eidavome zaisti i kiema, uzsiimdavom lavinama veikla, tai aisku priklauso nuo vaiko amziaus. Pazaidus mokydavomes tvarkytis kartu. Vaikai kai miega tai apsitvarkau issisiurbiu kambarius, na palikau ta bendra tvarka, jei reikia issiskalbiu drabuzius.
Gal treji metai praleisti su vaikais. Budavo pakeisdavau darbus, bet vis sugrizdavau pas vaikus.
Man vaiku vystymasis aiskus, mazdaug zinau ka megsta veikt. Zinoma galiu gauti rekomendacijas is keliu seimu net. Manau didziausias lavinimas yra leisti vaikui susitepti, paliesti, pauostyti, nedrausti jam ismesti maisto ant zemes. Pasaulio pazinimas. Daug laiko leisti lauke.
Piesti, kalbeti su juo, skaityti .
Pasakoti ka ir kodel darau, arba kodel taip yra ir ne kitaip:)
Yra zaidimu su spalvom, su garsais. Sunku nupasakoti zinute.
Nerukau ir negeriu. Po truputi stengiuosi atsisakyti mesos, mazai vartoju pieno produktu ( ypač kai vaikai serga jiems negalima duoti pieno produktu, nes pienas skatina bakteriju augima ) kiek imanoma stengiuosi sveikai maitintis. Man svarbi ir vaiku mityba , jiems negalima nei cukraus nei druskos, nes ju kepenys daug kartu juk mazesni nei suaugusio zmogaus. Stengiuosi telefona laikyti kitame kambaryje ne prie vaiku, kai vezioju vezimelyje tai arba palieku telefona arba isidedu arciau prie saves i kisene.
Maista tai dazniausiai ryte sveikuoliskas koses gamindavau, pietums garindavai darzoves ir mesyte garpuodyje , vakarienei ivairiai.
Linkejimai, Živilė 🙂

Telefonas: rodomas tik nariams

FacebookInstagram

0 rekomenduoja

Darbas

Tipas: valandinis (galiu pradėti skubiai)

Au pair: derybų klausimas

Patirtis: 4 m.

Auklės darbas

 • Galiu dirbti savo namuose

 • Galiu dirbti su neįgaliaisiais

 • Galiu dirbti su gyvūnais

 • Galiu išeiti į lauką

 • Galiu apsipirkti

 • Galiu gaminti

 • Galiu tvarkyti namus

 • Turiu vairuotojo pažymėjimą

 • Turiu automobilį

 • Neturiu žalingų įpročių

 

Dirbau su

 1. Kūdikiais, 0-1 metų

 2. Mažyliais, 2-3 metų

 3. Darželinukais, 4-6 metų

 4. Pradinukais, 7-11 metų

 5. Paaugliais, 12-18 metų

 

Dirbčiau su

 1. Kūdikiais, 0-1 metų

 2. Mažyliais, 2-3 metų

 3. Darželinukais, 4-6 metų

 4. Pradinukais, 7-11 metų

 5. Paaugliais, 12-18 metų

Išsilavinimas

Aukštasis universitetinis

Kalbos: anglų, lietuvių, rusų